SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
O'K.
Coś będe musiał zmodyfikować plan treningowy

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Nie zmieniaj za dużo po prostu spróbuj jednego z tych ćwiczeń które wymieniłem

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Właśnie zmienie tylko wyciskanie wąsko, do niepełnego ruchu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
Panowie co myslicie o takim treningu
pn klatka 4x6 na 90% sporo wymuszonych
sr jw
pt jw
i co tydzien 2 kilo wiecej, reszta z naciskiem na barki i ciagi

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Moim zdaniem taki trening to prosta droga do zajechania się w 2 tygodnie - za duża intensywność, za mało regeneracji

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
A jesli byku Ci powiem ze zrobilem na tym 25 kg uwierzysz, a nie dodałem to nie jest fart poczatkujacego, cwicze blisko 6 lat

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
25 kg - sporo. A kiedy zrobileś ten wynik niedawno czy jak zaczynałeś trenować? Dla mnie to byłby za intensywny trening - praktycznie po 5 tyg wchodziłbym na 100% 4X6 - dla mnie taki skok w tak krótkim czasie to nierealne. A dla ścisłości 4x6 to 4 serie po 6 strzałów czy 4 strzały w 6 seriach?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
trening ten skonczylem ponad miesiac temu, i wierz ze na krótki okres nie caly rok a kilka tygodni np 5 jest za***isty i do zrobienia, mam kumpla który juz 9 lat cwiczy kulturystyke i nie wierzyl ze moze przekroczyc swoja magiczna granice której nie mgl pokonac przez kilka lat, i jak zawsze mówie przypadek poprzedza rególa. Pobil swoja zyciówke i dalej idzie w wycisku. Podobna metode stosowalem w przysiadach i martwym. Fakt faktem kolana zajechalem i dzis wlasnie jade na fachowa konsultacje co do nich ale wyniki przeszly moje najsmielsze oczekiwania

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
...... to ostatnie zdanie nie zabrzmiało jek powinno. Jeszcze raz spytam:
4x6 to 4 serie po 6 strzałów czy 6 serii po 4 strzały? Niektórzy piszą serie/powtórzenia a niektórzy powtórzenia/serie dlatego pytam.

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
rozgrzewka na 50 % i 4 serie 6 ruchów te ostanie nawet z cala silownia, Metoda braci Mentzer, przy tym niektóre powtórzenia wygladaj jak byś cwiczyl sam docisk ale wg mnie liczy sie sam fakt ze ruszasz wogóle ten ciezar z miejsca, i jeszcze jedna moja uwaga szybki ruch w tym cwiczeniu powoduje straszne spustoszenie w organizmie, czasami chcialo by sie nie miec łokci na nadupcaja. Przy powolnych ruchach z odpowiedzialnym partnerem nic takiego mnie nie spotkalo

pozdrowienia

pozdrowienia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska VS Reszta Swiata

Następny temat

Silne Kobiety

WHEY premium