SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam ,czy 2 dni treningowe pod rząd tzn . wtorek, sroda i potem piątek przy treningu na mase mają sens ? Wiem że lepiej by było inaczej bo regeneracja itp ale tylko te dni wchodzą w grę. Dodam że moje treningi nie są jakieś super ciężkie i ogólnie to nie chce bic rekordów . Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9667 Napisanych postów 114515 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370401
jak w wtorek i środe nie trenujesz tych samych partii to mozesz tak trenowac
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7138 Napisanych postów 146063 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1168971
jezeli nie jest to plan typu FBW to mozna trenowac w taki sposob
poszial jak push/pull, gora/dol czy klasyczny split powinien zgrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3674 Napisanych postów 44833 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336107
Nie ma zadnego problemu. Tylko podziel tak żeby nie ćwiczyć tych samych partii.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3649 Napisanych postów 53091 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 698154
joker125
Witam ,czy 2 dni treningowe pod rząd tzn . wtorek, sroda i potem piątek przy treningu na mase mają sens ? Wiem że lepiej by było inaczej bo regeneracja itp ale tylko te dni wchodzą w grę. Dodam że moje treningi nie są jakieś super ciężkie i ogólnie to nie chce bic rekordów . Co myślicie?

To bardzo częsty sposób trenowania po dwa dni treningowe, a między nimi przerwa. Możesz zrobić push pull, góra dół, przód tył, możliwości jest sporo
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia na nogi w domu