SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Traning do oceny (niewiem jak przerobić z piorytetem na łapy)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
Pon.

Klata

1 Wyciskanie na ławce poziomej : 12-10-10-8
2 wyciskanie na ławce skośnej 45 :12-10-10-8
3 rozpietki 12-12-10-10 lub wyciskanie hantelek na poziomej 12-10-10-8
4 przenoszenie hantli za głowe w leżeniu 12-12-12
(czasami dopompowanie) pompki na hantelkach
przerwy 2:45 min

-----------------------------------------
wtorek

Bary

wyciskanie za głowy 12-10-8-8
podciąganie sztangi do brody 12-10-8-8
Unoszenie hantli bokiem 12-10-8


biceps

1 Uginanie ramion ze sztangą stojąc 10-8-8-6
2 Uginanie ramion hantelki w staniu 10-8-8-6
3 kolanko 10-8-8

przerwy 2 min ,1:45 min

czwartek

plecy

1 podciąganie szerogim nadchwytem maks 3x
2 podciąganie sztangi do klaty w opadzie 12-10-8
3 podciąganie sztangi do brzucha w opadzie 12-10-8
4 podciąganie hantelki bokiem w opadzie 12-10-10-8
5 kapturki 12-12-10-10
przerwy 2:15 min

Triceps

wyciskanie wąskim uchwytem 12-10-10-8
Fran. wyciskanie sztanki. 12-10-8
prostowanie ręki w opadzie 12-10-8
fran.chyba) wyciskanie hantelki 12-10-8

(czasami) dopompowanie pompeczki tyłem 2x maks
przerwy 2:15 min

w piątki zwykle robiłem przerwy i od soboty zaczynałem od nowa klata ,niedziela bary bic i tak dalej... teraz chciałbym w piątki ćwiczyć na nogi .


tym planem ćwicze od kwietnia oczewiście miałem 3 tygodniową przerwe (praca) Co do klaty jestem bardzo zadowolony lecz łapki nie chcą rosnąć ;/

P.S Moje odżywki to : Mass XXL 6 kg ,reatine+dextrose,aminomax.
Zawsze jak biorę jakieś odżywki to mnie wysypujje ;/ niewie czy kupić jakieś tabletki ochronne bo coś o tym slyszałem czy poprostu zmniejszyć dawkowanie.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 71

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 2,5 roku z przerwami

Uprawiane inne sporty: Muay Thai

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, obciążenie 90 kg , sztanga 9 kg sztangielki , drążek

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: weglowodany + kreatyna + amino
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
chcesz priorytet na ramiona sprobuj trening 4razy w tygodniu:
poniedzialek:klata+plecy
wtorek:bic+tric superserie
sroda:wolne
czwartek:nogi+barki
piatek:bic+tric superserie
sobote niedziela:wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W jakie dni i jak intensywne masz treningi MT ?


szmitu21

Złych rozkładów nie podawaj.


Pzdro


Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-16 10:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
czemu zly umnie na silowni wiekszosc osob tak cwiczy i kazdy jest zadowolony nawet wlasciciel silowni poleca ten plan to nie wiem oco ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
O to, że podajesz zły rozkład partii.

2 najwieksze partie [nogi i plecy] są połączene z barkami i klata a bic/tric 2x w tygodniu w osobne dni, albo kazda partia 2x w tygodniu albo zadna.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
wez przestan bo mi sie smiac chce to klata triceps tez powiesz ze nie moga byc razem .
dobra nie udzielam sie juz bo nie warto gadac.napisz mu plan ktorym bedzie sie *******il cale zycie i gowno mu da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Bo twój rozkład mu najwięcej da chyba przetrenowanie takich małych partii którymi są bic i tric, nie dość, że trenowane 2xw tygodniu i to w super seriach to jeszcze po klacie i plecach przy których też ogromnie pracują...


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
ja jakos robilem ten trening mialem zastoj i 2cm poszlo .a dzien po klata-plecy wcale ciezko nie jest robic ramiona.
chyba ze u mnie na silowni wszyscy sa wyjatkami jakimis bo kazdy co go robil to chwalil ten trening

wybacz ze wczesniej tak naskoczylem;)

Zmieniony przez - szmitu21 w dniu 2010-08-16 11:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
a dzien po klata-plecy wcale ciezko nie jest robic ramiona.

Źle ująłem, powinno być cięzko zwłaszcza jak się w tych planach ma podstawy czyli w plecach: MC,wiosłowania,podciąganie na drażku a w klacie: 2 wyciskania i rozpiętki czy inną izolacje przy których tric i bic mają dużo pracy.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
uwierz ze ciezko mi nie bylo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
TReningi MT mam Poniedziałek , środa , piątek... Tylko ,że teraz mam mieć przerwe 3 tygodniową i przez ten czas chciałbym jak najwięcej przybrać na masie głównie w łapkach . Podejrzewam, że nic było by mi z suple jak będe trenował MT (spale wszystko) jeszcze w tak ciepłe dni .

Więc co mam robić zostawić trening taki jaki jest?... może obciążenie zwiększyć bo nigdy w życiu nie ćwiczyłem na śiłke tylko masa ... i co zrobić ,żeby mnie nie wysypywało :)?


pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbe

Następny temat

Mięsnie brzucha

WHEY premium