SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
do mnie chyba też nie dotarły, nie wiem bo mnie nie ma w domu , ale zwykle kurier dzwoni i po braku telefonu wnoszę że trzeba będzie jeszcze poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W ulotce jest napisane, żeby spożyć z dala od posiłków. Mógłby to ktoś uściślić w godzinach/minutach ?
Kabo, Ty jadasz chyba 6x dziennie, to wychodzi co 3h mniej więcej. Kiedy będziesz wrzucał IF?
IF=IronFlex, a nie post!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
Ja też jadam 6x
Wrzucam IF po jeździe rowerowej lub pomiędzy posiłkami.
(Chociaż podchodzę trochę z rezerwą do takich zaleceń - płyn z żołądka przechodzi do jelit szybko i tam miesza się z poprzednim pokarmem a wchłanianie trwa kilka godzin.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
panteon
W ulotce jest napisane, żeby spożyć z dala od posiłków. Mógłby to ktoś uściślić w godzinach/minutach ?
Kabo, Ty jadasz chyba 6x dziennie, to wychodzi co 3h mniej więcej. Kiedy będziesz wrzucał IF?
IF=IronFlex, a nie post!


podobny suplement jadałem kiedyś na czczo i tego też tak planowałem
chyba że przyjdzie Marek C i powie że na czczo nie bardzo bo coś tam coś tam to wrzucę później (między 4 a 5)


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-05-06 16:11:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mi pasuje jak jestem 1-2h po posiłku; jeszcze nie mam ssania na następny, więc z godzinkę bez jedzenia wytrzymam.
IF jest tak słodki dla mnie, że rozrabiam w większej ilości wody i sobie popijam, tak z 10min.
To chyba nie jest błąd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30568 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131215
Opis jest takimi małymi literami, że musiałbym użyć lupy!
Wydaje mi się, że to nie będzie miało większego znaczenia - najwyżej więcej będziesz sikać (tak jak ja ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
pijcie kiedy chcecie, byle nie zaraz posiłku i bedzie ok. nie jecie przeciez kiełbasy z grila tonącej w tłuszczu czyli wasze posiłki sa zapewne lekkie i jest ok
1

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dzięki za wyłuszczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Zaczynam i ja testowanie ( a w zasadzie już porcję wypiłem ). Później założę stosowny temat testowy.
Dziękuję.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jestem rozczarowany zawartością dzienników z testem IHS nr7 Iron Flex . Zrobiły się z tego niestety dzienniki treningowe z filmami , rozpiskami treningów, zdjęciami, a trudno coś znaleźć na temat suplementu . Jedynie u Kabo można cos o tym przeczytać. Może teraz Masti coś konkretnego będzie pisał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg Viki moduł I

Następny temat

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

WHEY premium