SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terco/dziennik treningowy/ja robot/t

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
witaj Terco graty ukończenia maratonu, no i poprawy wyniku i kondychy!!!!!!!

poza tym uważaj na kręgosłup!!!! ma sie tylko jeden
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
azzi ja biegam w krótkim rękawku bawełnianym i na to bluzę jakąś cienką i podstawa to rękawiczki i cos na uszy chustka, czapa, nauszniki cotam wolisz byle nie za grube. Ja jak było minus 15 to ubierałąm 2 cienkie bluzy nie ma sensu za ciepło się ubierac

Żyrafka dzięki, kręgosłup wbrew temu co myślałam jest ok. byłam u świetniej fizjoterapeutki pani z tytułem dr nadzwyczajny awf-u hehe więc wiadomo cwiczen nie zabroniła;P tzn wygląda to tak że skoliozę mam ale bardzo niewielką i nie powinna się pogłębiac, za to mam dyskopatię - delikatnie przesunął mi się dysk w odc lędzwiowym i w szyjnym ale wszystrko pod kontrolą, mam cwiczenia które mają mi pomóc. Na razie odpadsa martwy ciąg za to nie ma przeciwwskazań do większości cw nóg. Ogólnie nic strasznego się nie dzieje, nie ma żadnego przykurczu w dwugłowym ani pośladku a ból to było promieniowanie od kręgosłupa coś jak rwa kulszowa. tzn boli udo i tyłek ale przysczyną nie są mieśnie nóg tylko te kręgi przesuwające się

Fela wszystko ok jakieś choróbsko mnie dopadło, czuję się bleee popijam winko wieczorami i relaksuję się na całego hehe ;) planuję powrót do pracy na raziwe spróbuję cos swojego otworzyc, więc pewnie na jakiś czas będę miałą przerwę od esefde:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki za podpowiedź! Trzymaj się ciepło i wracaj szybko na stałe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Monika, Margot dostała ode mnie trening siłowy bez MC. Obczaj go, pewnie i dla Ciebie będzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
spadłaś na drugą stronę to postanowiłam Cie odłowić jak przebiega relaks? i jak plany biznesowe, co otwierasz?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
wiecie że jak mi padł internet w domu to nagle się okazało że potrafię biznesplan pisać hehe i jakoś na wszystko czas się znajduje Yosis nie chcę na razie nic mówić coby nie zapeszac

Marta obczaję, dzięki:) na razie robię te ćw na kręgosłup wyglądają niewinnie, dziwne że coś takiego może pomów;P

Żyrafka a co tam u Ciebie, u mnie ząbkowanie, przeziębienie i kolejne zarwane nocki - ciekawe kiedy to się skończy???

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-11-15 13:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jak dziecię pójdzie do szkoły będzie lepiej!
Wpadłam podziękować. Dzięki Twoim opowieściom ( sarenki itp.) zaczęłam biegać i za drugim razem naprawdę mi się podobało- za Twoją poradą lżej się też odziałam.
Dla mnie to sukces, bo nie znosiłam biegów w terenie. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja tam nie chcę gasić ducha ale z chłopakami to nigdy nie będzie lepiej. Najpierw nie śpisz bo zęby czy gorączka potem nie śpisz bo się zamartwiasz, albo czekasz aż z imprezy wróci. Przewalone generalnie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozjaśnienie tematu odchudzania brzucha

Następny temat

Gientka/ prośba o ułożenie treningu

WHEY premium