SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terco/dziennik treningowy/ja robot/t

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
zaczyna sie tydzień bez treningów, biegałam dzs 8km i jakby to tego powiedzieć, zmęczyłam się ale to chyba normalka teraz po prostu dopiero po ok 10km sie rozkręcam i wpadam w rytm, wczoraj mi się śniło że spóźniłam się na maraton i na start dotarłam o godzinie 15 a o 16 już zwijali z trasy Stressss podświadomi się załączył - brrr byle do niedzieli (po 16)

7października
DNT

MICHA:





8października
DNT

MICHA:





9października:

DNT:bieg rozruch, ok 8km, tempo 10/h
MICHA:




Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-10 10:19:28

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-10 10:20:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
10 października
bieg ok 8kilometrów, tesowanie pulsometru:)




11października
DNT

leniuchowanie na całego, wstałam o 10 o 11 położyłam się spowrotem do wyrka,wstałąm po 12 wymymłana. Czuję się totalnie wypluta i bez energii - myślę że niestety tak na mnie działa kilka dni bez solidnego treningu:(

Idę teraz trochę potruchtać bo czuję się masakrycznie nierozruszana i ospała, a na myśl o niedzieli dostaję skurczu żołądka w efekcie jedzenie przeze mnie przelatuje

To tyle z moich przemyśleń.



Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-12 11:37:01

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-12 11:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
eh ta głowa....

dawaj Terco, do mety

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
już po treningu:) przebiegłam w sumie ok 12km(2kmrozgrewka i 10km)

mam zonka bo w sumie to ten pulsometr trochę mnie dobija pokazywał od 8 do10km/h a chciałam przebiec tak jak przebiegnę pierwsze 10 kilometrów w niedzielę, czyli średnio 10/h i przy HR max 160 wyszło mi tempo średnie 9,5/h a w dodatku HR średnio było 160 a dochodziło do 173 co zresztą czułam niesety i nie było takiego komfortu, żebym czuła że mogę tak biec jeszcze pół dnia

Pulsometr zaniża wyniki bo tempo było 10/h (mam zmierzoną trasę 10km a czas był 59minut) no i widzę że dopiero około8-9 kilometra czuję że jest ok i HR spada do 150 przy tempie10,5/h tak więc pierwsze kilometry daję sobie luzzz żeby się rozkręcić

Plan jest taki że spoglądam sporadycznie na HR max i na tempo a po 20 kilometrze zdejmuję pas i oddaję pulsometr chłopakowi i zapyerdalam na czuja

margot masz rację nie ma co się stresować i tak samochodu nie wygram

Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-12 17:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Napięcie rośnie...
To już w niedzielę
Z tego stresu można być wymymlanym.
Trzymam kciuki za bieg i za ostatnie dni przygotowań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Terco, ja mysle o Tobie, bo rozwieszają już tablice ze zmianą organizacji ruchu
podziwiam Cię, dlugodystansowcu, caly czas trzymam kciuki za przygotowania!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ja właśnei dziś w radio słyszalam i tak sobie skojarzyłam, że to ty biegniesz powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Będe mocno trzymać kciuki

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Życzę powodzenia no i frajdy

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Fela no właśnie odpukać jakoś mi przeszło i dobrze bo nie lubię tego uczcia ściskania w żołądku

Yosis niejeden kierowca będzieprzeklinała w niedzielę hehe zresztą ostatnio takie korki są w pozn że chyba gorzej już być nie może

Rallygunia, Lejjla, 4ann dzięki, kciuki sie przydadzą

13października
DNT

bieganie w terenie, 11kilometrów, tempo ok 11,2 pulsometr pokazał śrdenio 9,2

Dziewczyny jak ja się obtłuściłam!!!!!!
Zważyłam się 2 dni temu - ważę 59,5 czyli ok 2 kilo więcej niż po konkursie ale od pasa w dół porażka, za radą Obli wywaliłam trening nóg nie ma go już od ok 2 miesięcy a proporcje sylwetki się zmieniły na niekorzyść, tzn przybyło cm w udach i pupie czyli znów jestem grucha:(
Jestem świetnym przykładem na to że DUŻO aerobów nawet przy czystej misce nie daje takich efektów jak siłownia
Gdybym tylko aero robiłą musiałabym ciąć kalorie, czekam już z utęsknieniem na trening DUPsKA


Zmieniony przez - terco w dniu 2011-10-13 17:14:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozjaśnienie tematu odchudzania brzucha

Następny temat

Gientka/ prośba o ułożenie treningu

WHEY premium