SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat Marty1223 i jej powrót do zbilansowanej diety zdjęcia str. 36 i 65

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Marta jeśli nie chcesz narazie dziennika cały czas możesz na bieżąco tu relacjonować kiedy bedziesz miała czas

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
dzięki s.m.p.a za to wszystko i ze tyle czasu tu ze mna wytrzymujecie

jak narazie moge napisac ,ze po ostatnim piatkowym treningu nogi nie daja o sobie zapomnieć,mam nadzieje,ze do jutra sie zregeneruja

a o to moj trening
przysiady ze sztanga na barkach 20/30/40 12serii/10/8
ściaganie drązka na maszynie (nie wiem ile tam jest kg w jednej takiej jakby sztabce),ale podciagnelam 1sztabke/2/3 ilosc serii taka sama
rozpiętki na ławce skosnej 5kg/6kg/7 kg
uginanie przed ramion na modlitewniku 3kg/5 kg(troszke zanizylam)
prostowanie ramienia w opadzie tułowia 3kgx 10 3kgx 12

Chciałabym gdzies wcisnac cos na miesnie dwugłowe ud,bo boje sie,ze nogi rozrosna sie z przodu,a z tylu bedzie plasciutko ,a wczesniej mialam proporcjonalnie

Nie wiem tez co z tymi przysiadami,czy jesli tak dlugo czworoglowe daja mi popalic to znaczy,zeby obnizyc obciazenie? Czy lepiej zostawic na takim poziomie a potem stopniowo zwiekszac np . o 2 kg? Kurcze łysa jestem w tym temacie

ale czuje sie troszke podbudowana,bo jak dla mnie wybranie sie na silke i odbycie trzech treningow to nie lada wyczyn,jednak motywuje mnie to,ze trzeba naprawic to co sie przez wlasna glupote spierdzieliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli powiedzmy przez tydzień robisz ćwiczenie na tym samym obciążeniu i wykonujesz zakładaną liczbę powtórzeń, to staraj się dołożyć cokolwiek, żeby notować progres :)

Jak się bawiłaś na studniówce?
Nie wiem czy pisałaś, jeśli tak to przeoczyłem. Bo ja się bawiłem kapitalnie

Ile jesz kcal i jaką masz teraz wagę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Studniowka bardzo udana- wyszalałam sie ,wyskakałam i poczitowalam choc musze pozalic sie ,ze zauwazylam jak duzo moich kolezanek odmawia sobie rzeczy,co czasami przywolywalo wspomnienia o odchudzaniu ,lecz mam nadzieje,ze z ich strony to tylko pojednyncze wybryki. Troche staralam sie im wytlumaczyc,ze to studniowka i nie mozna sobie tyle odmawiac,czasem to cos dalo,a czasem nie. Ale tak poza tym to chyba najlepsza noc z liceum.
Szkoda ,ze sie skonczyla i odliczamy dni do matury,drze na sama mysl o niej

Cięzko mi narazie sie dokladnie zwazyc,bo nadal mam problemy z zalatwianiem. Zrobilam pomiary i jakiejs duzej roznicy od listopada nie ma,chociaz wydaje mi sie,ze sylwetka troszke sie zmienila Pociesza mnie to,ze mam ''zakwasiory'' i czuje ,ze cos porobilam

Rossi chcialam Cie jeszcze zapytac,gdzie wykonujesz cwiczenia,nadal w domku,czy moze juz na silowni? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Odchudzanie to głupota i do tego jeszcze efekt jojo po męczących dietach odchudzających. Najlepiej zmienić swoje nawyki żywieniowe i uprawiać sporty, ruszać się, spacerować.
Pozdr :)

Zmieniony przez - Nebhe w dniu 2010-01-24 10:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Nebhe masz calkowita racje,ale wydaje mi sie,ze poki sie ktos nie przejedzie na swoim bledzie to nie zrozumie, tak to juz dziala ten swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
w końcu człowiek uczy się na SWOICH błędach

Zmieniony przez - Nebhe w dniu 2010-01-24 10:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
marta1223 co do treningu nie wiem czy nie lepsze były by ćwiczenia z wolnymi ciężarami niż na maszynach ale nie znam się aż tak na tym

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
musisz mawashiego zapytać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Obli również pomoże

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Fityniany w płatkach owsianych

WHEY premium