SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat Marty1223 i jej powrót do zbilansowanej diety zdjęcia str. 36 i 65

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
nie podoba mi sie to ...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
a to możliwe rossi? S.m.p.a w końcu sam nie wiem!! Marta sama chcesz przytyć i też kombinujesz. S.m.p.a. a olej lniany taki zdrowy niby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
okej zostane na tamtej diecie zamiast 160g chleba biore do szkoly kasze gryczana chyba lepiej nie? czy ona ma niskie ig?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zobaczymy efekty w niedziele, najwyżej zmniejsze wtedy ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
nic nie kombinuje i Ty tez lepiej tego nie rob.Waga mi rosnie,wszystko odbywa sie tak jak mi zalecono,wydaje mi sie,ze tez pownienes sie ustosunkowac do tego co Ci powiedziano.Jednak zrobisz jak uwazasz,ale chcialabym Ci przypomniec do czego doprowadzilo Twoje ,jak i moje poleganie tylko na swoich przekonaniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Marta a jak tam siła dobrze Ci się ćwiczy lepiej niż w domu ? jak wogóle psychika

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
a silka dobrze,dobrze-dziękuje wydaje mi sie,ze do przodu,chociaz,czasami sa momenty,ze motywacja spada,ale to chyba tak u kazdego,no i staram sie wtedy z tym walczyc,wiesz jeszcze matura i tak glowka nieraz bywa zasmiecona problemami.

Musialam tez troszke pozmieniac ćwiczenia,bo zauwazylam,ze nie wszytskie partie mialam i jestem na A/B . A cwiczy sie o wiele lepiej niz w domu,czuje jakas taka wieksza swobode,ze sprzetem tez nie musze sie zbytnio meczyc, no i chyba najwazniejsze-nie czuje juz takiego skrepowania,bo wiem,ze kazdy robi co do niego nalezy. Wiekszosc osob tez chyba przyzwyczaila sie do kobitki wyciskajacej na klate Jedyne czego mi szkoda to ,ze nie moge swojej muzyki rozkrecic,ktora mnie bardziej mobilizowala

Z dieta tez mi sie wydaje wszystko w porzadku. Wczoraj tylko mialam malutki kryzys. Zaplanowalam sobie cheata na niedziele,ale jakos ciezko mi sie bylo przelamac i niestety nie wyszlo.Mam chyba jakas wewnetrzna blokade ,wolalam wstawic jakis pelnowartosciowy posilek. Czuje jednak,ze chyba nie za dobrze zrobilam,no ale postaram sie poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
aaa masz maturę zapomniałem
uwierz że to pikuś i będzie gorzej

Mówiłem że skrępowanie minie i znajomi przyjdą
jeśli tylko trzymasz się wartościowych posiłków jest git

Ja końćze bo musze jechać w miare możliwości bede wpadał jak bedzie net przez ten tydzień pozdr trzymaj się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
czyzbys studiami mnie straszyl? co będzie to będzie,bo chyba bez sensu sie zamartwiac na zapas...

sysytematycznie bede starala sie zdawac relacje z tego co sie ciekawego.
Udanego tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak studiami właśnie mam przerwe pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Fityniany w płatkach owsianych

WHEY premium