SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat Marty1223 i jej powrót do zbilansowanej diety zdjęcia str. 36 i 65

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zobacz w lustro czy faktycznie to tłuszcz czy może nabierasz mięśni
jest bardzo ładnie przez miesiąc postępy super

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Ostatnio nie mam zbytnio czasu zeby codziennie pisac na forum,ale staram sie trzymac planu :) zapisalam sobie ostatnio to co zjadlam i juz wrzucam. A dzisiaj przygotowuje sobie diete na 2000 bo na tylu juz chce jechac od jutra ;)

Niedziela(treningowy)
sniadanie platki owsiane,maliny,orzechy,mleko,rodzynki
przed i po treningu 50 g kaszy gryczanej z 60 g kurczaka
nastepnie sałatka z jajka ,60 g kurczaka,10 ml oliwy, pomidory i brokuły
kolacja: sałatka z jajka ,twarogu,10 ml oliwy,pomidory
i oczywiscie wykonane 2 obwody act ,pot chyba lal sie ze mnie jak nigdy,ale ciesze sie z tego powodu:)

Poniedziałe
śniadanie standardowe
w szkole 3 kanapki z chlebka zytniego (kromka ok 35 g) z jajkiem,serkiem wiejskim,pomidorem i orzechami
podwieczorek 120 g kurczaka,10 ml oliwy z oliwek,pomidory ,brokuły
kolacja: 50 g serka wiejskiego 10 ml oliwy z oliwek pomidory i brokuły( kurcze strasznie duzo tych warzyw jem ;p)

Jutro sie zmierze i dam znac jak to wyglada. W niedziele waga pokazywala 49,9 co znaczy ze jak narazie nie wzrasta,ale to chyba dobrze bo do tej pory glowie chodzilo mi o powrot od normalnego jedzenia, jak juz wszystko bedzie ok to bardziej skupie sie na budowie miesni i powinno byc w porzasiu :)

Wiem juz jakie bledy wczesniej popelnilam i jak wielkim bylo to drastyczne odchudzanie.Mam nadzieje ze wiele nauki z tego wyciagnelam i ciesze sie ze istnieja ludzie ,ktorzy pomagaja wyjsc z dolka i ktorych poznalam na tym forum ,wielkie dzieki:*

A od jutra 3 obwody- zobaczymy czy nie padne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się bardzo cieszę, że już sama wszystko dobrze widzisz, co powinnaś robić ;)
Dajesz śmiało 2000 i nie kombinujesz jak to robią niektórzy z pytaniami: "A co jak teraz przytyje?" albo "czy to nie za dużo?"

Może wkrótce nawet porzucisz liczenia kalorii? ;)
U mnie też tak było. Krótka decyzja i przestałem liczyć. Po prostu irytowałem się, kiedy jedząc 3800kcal przy wadze 52kg ciągle było mi mało xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
Na sniadanie jajka zjedz sobie jeszcze albo jakiegos tunczyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
kostek tak myslalam wlasnie,bo samo mleczko to chyba cienizna :)

Rossi bardzo zalezy mi na tym ,zeby spokojnie jesc :) powiem Ci ze czasem zdarza mi sie tak orientacyjnie niektore rzeczy jesc i nie zliczac wszystkiego tak dokladnie. Chyba ten najgorszy okres mam juz za sobą :) mimo to nie ma co spoczywac na laurach ,ale starac sie zeby bylo jeszcze lepiej.

Zobaczymy jak bedzie reagowal moj organizm na taka ilosc energii, narazie w zupelnosci mi wystarcza nie chodze glodna i ogolnie dobrze sie czuje :) ale moze po czasie organizm sam zacznie sie domagac wiecej i wtedy juz pokombinuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
A ja ci powiem tak olej te wszystkie gramy mililitry i ilosc kalorii czy godziny o ktorej masz zjesc poprostu patrz co jesz i pamietaj o tym zeby zjesc 4 pelnowartosciowe posilki w ciagu dnia i tyle najwiecej mozesz zjesc na sniadanie i kolo treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Kostkiem, ale na to potrzeba czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z pewnością koleżanka dojdzie do tej granicy że pozna swój organizm i będzie jadła odpowiednio nie licząc kalorii narazie trzeba się cieszyć ze zminay żywienia a raczej głodzenia się pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
A odnosnie okresu to zapewne masz bardzo nisku poziom hormonow w organizmie a wiec powinnas jesc wszystkie rodzaje tluszczy a nie tylko oliwa np w ciagu dnia powinna byc tlusta ryba karkowka oliwa czy tez orzechy do tego powinnas zaopatrzec sie w takie jakies suple np.kwasy tluszczowe omega 3 i mulitwitamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
orzechy lub oliwe przemycam do kazdego posilku (od niedawna unikam tylko w posilkach okolotreningowych) :) 2-3 razy dziennie łykam takze magnez i omega 3. Musialaby jeszcze pomyslec nad ta karkowka i tlustymi rybkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Fityniany w płatkach owsianych

WHEY premium