SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat Marty1223 i jej powrót do zbilansowanej diety zdjęcia str. 36 i 65

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
W takim razie ja tez powinienem zalozyc swoj temat na tym forum o odzywianiu a ten zamkniemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wampirate nic się nie dzieje możesz tu pisać chyba że założysz dziennik temat jest wartościowy może ktoś mieć podobny problem i wtedy napisze tutaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
ech, 2 dni diety poszły coś mi się wydaje...
wczoraj miałem wzdęcia i nie zjadłem nic na obiad,
a dzisiaj jogurty mi się skończyły.
Od jutra nowa dieta, usuwam laktoze(mam chyba uczulenie na nia) czyli nie ma mleka w diecie, jako ze chyba jest kaloryczne dorzucam do sniadania zamiast tego mleka orzechy. Dieta od wtorku(bo jogurty dopiero wtedy będe miał, jutro zamiast jogurtu dam więcej orzechów albo twaróg, zobaczę)


POSIŁEK I
płatki owsiane 50g
herbata 220ml
rodzynki ok 15g(taka garsc)
orzechy laskowe i włoskie z 8-10 każdego
jabłko
chleb kromka 50g
jogurt 110g(pół jogurtu)

POSIŁEK 2(przed treningowy - wiem chleb, ale cóż, no a twaróg jak mi się udaje to zastępuje rybą/mięsem, a udaje się dość często)
chleb 100g
twaróg/ mięsko
rodzynki garsc dorzucam zeby zwiekszyc kalorie

POSILEK 3 tak samo jak wyzej

POSILEK 4
kasza/ryz/makaron 50g(przed gotowaniem)
miesko/ryba
warzywa

POSILEK 5
omlet 2 jajka

jako że tego jogurtu nie mam, to jutro moge chyba dorzucic rodzynek zamiast, jak sądzicie? i orzechow i bedzie ok.
Aha, najprawdopodobniej jestem uczulony na gluten... wtedy będe musiał chyba na pojemniki z kaszą jaglaną przejść zamiast chleba - no i koniec z owsianka na sniadanie, tez zastapie kasza, wartosci sa podobne wiec bedzie ok. Ale najpierw badania:D

EDIT: właśnie sie zorientowalem ze twarog nie wchodzi w grę bo ma laktozę. W takim razie będzie mięsko, rodzicie nie maja wyjscia:P no a na sniadanie jutro troszke wiecej bakalii a od wtorku normalnie jogurt. aa i jeszcze jedno, moze dorzuce marchewke do owsianki zeby tych warzyw bylo wiecej, tylko nie wiem czy mi posmakuje:P już dieta coraz bardziej kaloryczna mi sie wydaje, niedlugo dojde do normalnego odzywiania


Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-01-17 16:58:10

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-01-17 17:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zastanawiam się czy trochę niedoboru wapnia nie będę miał, czy myślicie że powinienem jakieś brać tabletki czy coś? I czy witaminy w tabletkach profilaktycznie nie szkodzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gdzie są tłuszcze? w twojej diecie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
W jajkach orzechach jogurcie... 40g wyjdzie spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
a moze zadbasz by wysżło więcej wytłumacz mi z jakiego powodu boisz się tak panicznie tluszczy słucham

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Kto mowi ze sie boje? Zgodnie z zasadami 1g na kg masy a waze 40. Podzial na 1/1/1 tez jest. Wiem ze sa wazne i ze od wegli sie bardziej tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
POSIŁEK I
płatki owsiane 50g
herbata 220ml
rodzynki ok 15g(taka garsc)
orzechy laskowe i włoskie z 8-10 każdego
jabłko
chleb kromka 50g
jogurt 110g(pół jogurtu)

nie ma źródła białka

POSIŁEK 2(przed treningowy - wiem chleb, ale cóż, no a twaróg jak mi się udaje to zastępuje rybą/mięsem, a udaje się dość często)
chleb 100g
twaróg/ mięsko
rodzynki garsc dorzucam zeby zwiekszyc kalorie

POSILEK 3 tak samo jak wyzej
po treningu mięso /ryba
POSILEK 4
kasza/ryz/makaron
miesko/ryba
warzywa
dałbym łyżke oliwy

POSILEK 5
omlet 2 jajka dodałbym do niego warzyw i usmażył na oliwie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Ok rano wrzucam na chlebek kawalek rybki duszonej/wedzonej akurat tata kupil.
Oliwy nie dam bo droga jest i raczej nie moglbym jej tak uzywac. Warzyw nie daje na noc bo wole lekkostrawny posilek, a po warzwach szczegolnie smazonych mam wzdecia(w czwartek ide do gastronoma, podejrzenie zespolu jelita drazliwego)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Fityniany w płatkach owsianych

Wiecej