SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat Marty1223 i jej powrót do zbilansowanej diety zdjęcia str. 36 i 65

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nic się nie stanie zważ się żeby nie iśc w tył a w przód pozdrawiam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Dieta z dzisia,oczywiscie 2000kcal :)
śniadanie:70 g płatków owsianych,jabłko 250 g,rodzynki 10 g,migdały i orzechy laskowe razem ok 15 g ok 550 kcal
w szkole: chleb zytni z jajkiem ,pomidoremi 15 g migdałów ok 300 kcal
jajko z 20 g laskowych i sok pomidorowy ok 300 kcal
chleb zytni z jajkiem i pomidorem i 15 g migdałów ok 300 kcal
podwieczorek 120g kurczaka,15 ml oliwy pomidory 400 g i brokuły ok 330kcal
na kolacje zjem twaróg z oliwą i warzywami

W dni NT staram sie ograniczyć ww,kurcze wydaje mi sie ze tyle jem a tu musze sie martwic zeby chociaz gdzies jeszcze wcisnac te tluszcze:)no i jestem ciekawa kiedy moj organizm przywzyczai sie do takiej ilosci orzechów,bo dzis brzusiu o sobie ladnie przypomnial ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Wczoraj kolejny dzien treningowy z act,zwiekszylam ciezary np.przysiady z obciazeniem ok 6,5 kg,na biceps ok 3 kg na reke(dzisiaj lekkie zakwasy),zrobilam 3 obwody,ale wydaje mi sie ,ze od piatku zaczne z czterema:)

Dieta z wczoraj:
śniadanie:90 g platkow owsianych,maliny,mandarynka,rodzynki,15 g orzechów jogurt
w szkole:sałatka z jajka oliwy migdałów pomidorów(2x)
pol godziny przed treningiem 50g kaszy 70 g kurczaka
po treningu to samo
kolacja:50 g twarogu,10 g oliwy,kawalek marchewki,pomidory

Wydaje mi sie,ze mięśnie powoli zwiększają sie:)tzn.biceps juz ladnie sie wyroznia,i gdy robie przysiad to nie wystaje mi kosc,ale da sie zauwazyc kawalek mieska ;)Rece wydaja mi sie jakies takie bardzo duze,zwlaszcza w okolicach bicepsa i tricepsa,nie chce,aby mi sie jakos strasznie rozlosly i nie wiem za bardzo co zrobic,moze cwiczyc nadal,lecz jednak z mniejszym obciazeniem i np.mniej pompek?

Drobne zmiany na wadze tez sie pojawily. Waga juz nie pokazuje 49,8kg ale 50,6(we wtorek rano) i 51 dzis.Z tym,ze mam maly problem ta pierwsza waga pokazywala sie z rana zaraz po wyproznieniu,a te kolejne niestety bez zalatwiania. Ostatnio mam z tym male klopoty.Przez ostatni czas,gdy zwiekszalam kalorie zalatwialam sie codziennie,a czasem nawet 2 razy na dzien co mnie bardzo cieszylo,ale od ponad tygodnia ciezko mi to idzie.Staram sie zalatwiac kazdego dnia,ale przychodzi to z wielkim trudem.Nie wiem co jest tego przyczyna,pije duzo wody,zielonej herbaty,blonnik tez oczywyiscie jest w diecie.Nie chcialabym brac zadnych lekow przeczyszczajacych,lub robic to kawa itp.aby nie przyzwyczaic organizmu,bo ponoc tak moze byc.I kurka nie wiem co poradzic.

Waga takze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pamietajk progresja jest ważna
ile masz w łapie?? są różne poglądy mnie się podobają takie kobiety
co do załatwiania spróbuj dodać do owsianych trochę otrąb pszennych a także włącz do diety siemie lniane
najlepiej mielone a jeśli problemy beda nadal pij je zagotowane pomoże

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze niedawno byłaś załamana stratą mięśni, a teraz boisz się, że Ci się łapa rozrośnie :). Ale to świetnie!

Tym wypróżnianiem też się tak nie przejmuj. Spróbuj zwiększyć ilość błonnika (j.w - siemię jest dobre). Ale wydaje mi się, że jak wypróżnisz się raz na 2 dni a nie codziennie to tragedii nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
generalnie powinna codziennie się wyróżniać było by najlpeiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
chodzi o to ,ze chcialabym odbudowac miesnie,ale wolalabym aby teraz poszlo bardziej w nozki i pupe :p a w lapie 24 cm :D ale zauwazylam,ze po treningu jest wieksza ,byc moze tak mi sie wydaje,ale nastepnym razem zmierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proponuje zacząć ją cwiczyć dokładniej i na pewno będzie taka jak ci się śni

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
chodzi o raczke czy o pupe? :p a i mowilam wiekszej rece w bicepsie,choc triceps tez jakby puchnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
o pupę i nogi
a po treningu normalne że puchnie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Fityniany w płatkach owsianych

WHEY premium