SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 183
Witam, otóż moja historia z siłownia zaczęła się równy rok temu wyrobiłem fajna sylwetkę oraz przyzwoita sile. Startowałem z 69kg, przez pol roku dobiłem do 82kg to moja szczytowa waga. Przyznam się ze od kwietnia poniosły mnie balety i do dziś nic nie trenowałem kompletnie oraz jadłem byle co. Mam pytanie co sądzicie o powrocie chce znów wrócić do 80kg lecz mam straszny jadłowstręt, mam plan jeść 2 posiłki dziennie jak wróci mi ochota to 3 w całym moim zapotrzebowaniu. Na starcie zamierzam dzień zaczynać od shake’a +1500, dla mnie to norma jakby co. Aktualnie waze 72kg, 183cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Jeżeli zmieścisz swoje całe zapotrzebowanie w 2 posiłkach i nie będziesz miał problemów z układem pokarmowym, to nic nie stoi na przeszkodzie byś tak jadł.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 183
Takiej odpowiedzi oczekiwałem, troszkę w życiu upadłem i zamierzam wrócić do tego co straciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Ilość spożywanych posiłków to kwestia głównie tego jak nam pasuje. Oczywiście mam na myśli osoby zdrowe. Skoro Tobie z jakichś względów odpowiada spożywanie dwóch posiłków w ciągu dnia, to nie widzę problemu. Warto jednak pamiętać o tym, co zostało wspomniane w wypowiedzi powyżej, że istnieje ryzyko powstania problemów trawiennych po spożyciu jednorazowo tak dużej ilości kalorii i składników odżywczych. Poza tym, skoro jak sam piszesz masz pewnego rodzaju jadłowstręt, to może być Tobie ciężko zjeść jednorazowo taką ilość.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
wystarczy spojrzeć na system jedzenia IF, w któym je sie kilka a czasami jeden duży posiłek i można osiagać dobre wyniki, zatem śmiało tak możesz robić, apmiętaj tylko o obliczeniu zapotrzebowania i odpoiewdnim dobraniu makroskładników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
W zasadzie nie ma to większego znaczenia . Jedynie problem może wystąpić w sytuacji, gdy zjadamy sporą ilość kalorii, wynoszącą około 4 tys kcal i dzielimy to na ilość dwóch posiłków, wychodzi nam spora ilość na jeden posiłek kcal. U części osób może to spowodować pojawienie się problemów trawiennych, takich jak: wzdęcia, gazy, uczucie pełności i ciężkości przez większość dnia. Bez wątpienia nie jest to pożądane uczucie. Dlatego też warto rozsądnie dobierać ilość posiłków, biorąc pod uwagę jak wpłynąć może to na nasz organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki dietetyk kliniczny przy moich schorzeniach w necie

Następny temat

Kalorie w diecie na masie

WHEY premium