SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TanQer UNS - Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
chodziłem tam trochę ale sprzetu i obciążenia brakujeogólnie fajny klub fitness.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
pozdro dla kolegi z miasta, liczymy że pojawisz się kiedyś u nas na siłce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
o Tanqer nawet ma dziennik ;) wczesniej nie widziałem napewno będę zaglądać :D ( spamer w temacie spam :D )

Zmieniony przez - Muczakos94 w dniu 2014-12-03 13:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
@ Rokko, - kiedy tam chodziłeś, pewnie mnie kojarzysz, bo ja 2 lata tam już ćwiczę, z przerwami krótkimi . Ciężaru jest trochę więcej niż kiedyś, no i ogólnie trochę dokupili sprzętu, ale to raczej ta siłownia właśnie dla Fitnesiaków .

@BlackBolt - Dzięki, wzajemnie, a jaka to siłownia ?

@ Muczakos, - a no powstał niedawno, będę pomagać wszystkim jak Adam S , zaglądaj zaglądaj, im więcej osób wpada, tym bardziej cieszy dodawanie wpisów.

Dzisiaj dzień DNT .

Szama dziś -> 400g ziemniaki, pieczywo 150g, ryż 100g, warzywa, mielone 300g .
Dziś jeszcze trzeba zjeść jakiś twaróg pewnie koło 100g, ze 3 jaja, z 100g pieczywa, i myślę nad kebsem dużym z baraniną ale to potem

Ale mi brakuje białka z prochu, to jak uzależnienie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
Shogun na Sadach więc blisko masz ; ) , może sam do Ciebie zawitam tyle że ja z rana po 7 ćwiczę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
TanQer
Teraz to ograniczam :) . / A i dziś cardio 15 min było, narazie raz w tygodniu cardio 15 min będzie.


15 min raz w tygodniu? Taki to pożyje :D

Tanq Ty nie myśl nad tym dodaniem fot w pozach tylko w końcu je zrób i WSTAW !
Co do tego codziennego nagradzania siebie czy tam prawie codziennego to jak Ty dasz radę na redu?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
powiem Ci tanqer, że micha Słaba, ale z czasem może zarzucisz jakąś bardziej porządną diete jak nie beedzie już efektów na takim jedzeniu ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
powiem Ci tanqer, że micha Słaba, ale z czasem może zarzucisz jakąś bardziej porządną diete jak nie beedzie już efektów na takim jedzeniu ;d


A to Tanquś gdzieś napisał, że ma efekty na takiej misce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
@ Blackbolt - mieszkam na tym osiedlu xd, ale w shogunie nie ma 1 wejścia free, a u mnie jest ale ćwiczyć o 7 rano nie moja bajka xd

@ Doris.k - wstawie może coś jutro, ale wstyd taki swiniak xd, na redukcji 100% restrykcji nawet 1 chipsa nie zjem żeby mieć formę .

@ muczakos - wiem co jest pięć, ale tu chodzi o koszta .. Dodatkowo mam szkołę jestem leniem nie k
Lubię długo w kuchni siedzieć, ale na redukcji będę pilnował, szkole kończę w kwietniu więc w końcu do pracy się pójdzie i będzie wszystko :)
Mucz już nie ma za bardzo efektów na takiej szamie .. Wgl mam dość robienia masy ..

@ Doris.k - nie cisnij mi ! Ty mi lepiej prezenty na Mikołaja szykuj!

I wpadł ten kebab z baranina + kura dziś, do tego pizza + ciasto jakieś ala murzynek tak to jest już nie wychodzę z domu ! Xd

Powoli trzeba zbierać informację na temat redukcji bo jestem w dopie, jednak mam zamiar zredukować od 15 stycznia do kwietnia może maja potem wolny reverse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4716
TanQer
@ Blackbolt - mieszkam na tym osiedlu xd, ale w shogunie nie ma 1 wejścia free, a u mnie jest ale ćwiczyć o 7 rano nie moja bajka xd

ja mieszkam na Bocianku więc też całkiem blisko ;) szkoda że nie możesz o 7 :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osaaa-NO EXCUSES ! Dziennik treningowy.

Następny temat

DT Opalinho

WHEY premium