SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TanQer UNS - Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
adkens
no dokładnie redukcja na takim przysmakach :D


Sałatka domowa, schabowy od mamy, ziemniaki - toż to istny czit ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
@ Doris K / Adkens - Nie będę jadł suchego ryżu z gotowanym kurczakiem czy cuś, a takiej pizzy nie robiłem nic w niej złego twarog kurczak ser oliwa warzywka :), spróbuje pewnie jutro :)

Haha Doris, akurat trafiłaś bo schabowy ziemniaki i sałatka mama robiła , podliczyłem elegancko schab z panierą i tak mam 100g tłuszczu w diecie, który chyba zacznę ciąć...

Ale wyjeżdża mamuśka 1 kwietnia więc spokojnie

A ty Door nie jesz takich rzeczy? też mam ciekawostki w galerii xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja to za taki domowy obiad od mamci dałabym się teraz chyba podkroić aczkolwiek w sumie nie... przemyślałam to :D Po MP sobie zjem, poczekam :D
Co do mnie to... Urozmaicałam sobie na redukcji, nie piszę przecież że NIE. Urozmaicałam bo od tego tygodnia wypadły te lepsze rzeczy, nawet WW i T poleciały niżej. Końcówka redukcji, trzeba się spiąć i dopilnować na 100% chociaż tego okresu bo z tymi nawet co tygodniowymi oszukanymi posiłkami nie da się iść MOCNO do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Ja tam jestem za tym aby jak najbardziej urozmaicać dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Dorka to jak w koncu wychodzimy czy nie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Piter Ty tak ja nie ;) Chyba ze zeby Ci nagrode wreczyc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549


Siema, dziś treningowy.

1. Nogitsu
W super serii
- Przysiad ze sztangą na karku 4x10p
+
- Wypychanie na prasie siedząc 4x12p
+
Uginanie leżąc na brzuchu 4x12p
+
Fronty 4x8p

2. Cardio bieżnia 30min + kopleks sztanga

Dieta : 2300kcal

Suplementacja : 50g białka, 15g BCAA, 3 tab witamin, 3 kaps glukozamina, 2 kaps omega 3/6,

Podsumowanie :

Dziś z braku czasu połączyłem ćwiczenia w nogach jako super serie oczywiście małe obciążenie więc nie ma co pisać .

Dzisiaj rano wchodzę na wage i wykazuje 92kg, czyli ? -1.5-2kg od ostatniego mierzenia czyli jakoś tydzień, zadowolenie jest, głównie przez to że odstawiłem kreatynę.

Narazie wszystko zostaje jak jest, od poniedziałku coś zmienię :)

A będzie kto na tym pucharze w Kielcach ? bo chyba będę i autografy chcę rozdawać


muza





A wczoraj zrobiłem te pizze na twarogowym spodzie i w smaku petarda... Mało estetyczna bo na szybko i 1 raz więc nie zwracałem uwagi jak wygląda :)




Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-03-27 18:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
no wygląda ale jakaś skromna ;D jak omlecik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ale mala piczka.
Mysle ze na MP w Kielach będzie mnóstwo osob z forum. Pamiętaj zeby sobie wykupic na targach miejsce - rozstawisz sobie swoje prywatne stoisko by tam przyjmować gosci specjalnych :D
Dobrze, ze waga leci ! Tak trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549


@ Adkens - no mała bo redukcja :)

@ Doris - Będzie mnóstwo, a ja poznam tylko Ciebie w dodatku nie podejdę bo z tchórze, hej to ja TanQ ten wredny
Nie będę rozstawiał xd


Siema, Treningowy.

1. Plecy - najszersze
- Podciąganie do klatki szeroko 5x10p
- Podciąganie do karku szeroko 5x10p
- Podciąganie wąsko szeroko 4xmaks


2. Cardio 30min - 5km

Dieta : 2000kcal

Suplementacja : 50g białka, 15g BCAA, 3 tab witamin, 3 kaps glukozamina, 2 kaps omega 3/6

Podsumowanie :

Króciutko dziś, jak widać dziś mniej kalorii bo wczoraj o te 300 nie planowane za dużo zjadłem, więc dziś mniejszy nakład żarcia .
Przebiegłem pierwszy raz 30minut bez przerw równym tempem a przy 2km i przy 5km koncowka 100m sprint :)
Czuje że woda schodzi tłuszcz schodzi siła nie spada, jest pięknie, ale redukcja potrwa dłużej :)

Gdyby były jakieś wspomagacze to bym szybciej i lepiej zrobił redukcję ale jeszcze sporo czasu mam daje sobie 4-6 tygodni więc pare kilo zejdę jeszcze :), bo sporo fatu siedzi na podsumowaniu będzie widać że jeszcze roboty jest bo początek redu nie wychodziło.



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osaaa-NO EXCUSES ! Dziennik treningowy.

Następny temat

DT Opalinho

WHEY premium