SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING PRZEDRAMION

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 10951 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73516
trenowanie codziennie przedramion i to jeszcze na maks to głupota-nie słuchaj takich rad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48077
"Mięśnie ud są z przewagą włókien wolnokurczliwych" to bzdura

ja nie robiłem takich badań, ale jak wiesz anatomia na tyle sięrozwineła od 18 wieku że już wiemy z jakich włókien zbudowane sąmieśnie... i tak przedramiona jak i łydki są specyficznągrupą mięśni zbudowaną włąśnie z włókien wolnokurczliwych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2238 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60689
Każdy człowiek jest inny,a nie specyficzne grupy mięśni.Mięśnie mało "używane"takie jak klatka,biceps można rozwinąć mniejszym nakładem pracy.Przeciwnie mięśnie częściej "używane"takie jak:uda,łydki czy przedramiona potrzebują większego nakładu pracy.Co nie znaczy,że nie ma różnicy w treningu ud i przedramion.Wszystko trzeba robić z głową.Trening tak małej grupy mięśniowej jak przedramiona wystarczy raz w tygodniu.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 248
Heh... To widze że każdy co innego radzi... Albo 3x w tyg ,albo codziennie albo po każdym treningu ? Czyli co w końcu wybrać aby mieć za***iście wielkie przedramiona
Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14576
Codziennie na pewno nie. Przedramiona można własciwie rozbudować ciągami itp., ale jeśli Ci mało 2-3 razy w tyg. po treningu ze 2 ćw. po 3-4 serie na maxa. Sam zobacz jak Ci odpowiada i pamietaj, że troche regenercji potrzebuje nawet przedramie.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91855
Czyli co w końcu wybrać aby mieć za***iście wielkie przedramiona -> smutna prawda jest niestety taką, że przedramie w dużej mierze kwestia genetyki i tak, osoby z szerszym nadgarstkiem bedą generalnie mieć większe, analogicznie jest z kostką i łydką
no ale ćwiczeniami sporo można zrobić:)

co do intensywności: osobiście ćwiczenia typowo na przedramie robię raz w tyg, po tren ramion
dostają na tyle w innych ćwiczeniach, że nie dałoby rady częściej ich tenować.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 10951 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73516
wpisz w wyszukiwarce o treningu przedramion bo było dobrych kilka artykułów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Miesnie przedramion przez to ze sa czesto uzywane i wstepnie zmeczonne podczas kazdego treningu,nie znam sie czy sa wolno kurczliwe czy jakiekolwiek inne ale znam zlota zasade ze podstawa budowy miesnia jest jego odpoczynek,mysle ze 1-2 to maximum jakie mozna robic w tyg,i tak jak ktos napisal wyzej wieksze ciezary,kazda seria to ilosc powtorzen az do bolu,a po takim treningu przedramion powinienes miec problem z umyciem sie pod prysznicem ;P

PRAGNIENIE jest jak głód który
"rośnie w miarę jedzenia"
PRAGNIENIE by pewnego dnia stanąć przed lustrem i powiedzieć:
jest dobrze!
hah,długa droga przede mną..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 465 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9277
Ja też zawsze ćwiczyłem przedramie 3 razy w tygodniu i nie rosło. Może taka genetyka ale odkąd zacząłem robić ciężko wiosłowanie sztangą i półsztangą ale starałem się jak najmocniej zaciskać ręce na sztandze. Nie robie już ćwiczeń na przedramię od kilku miesięcy aono nadal rośnie. Powoli ale rośnie więc skoncentruj się na ciągach i ciężkich wiosłowaniach tylko bez żadnuch pasków ani haków. Jak nie możesz to zejdź z ciężarów rób na tyle ile ręce ci pozwalają i powinno się ruszyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT DO KOREKTY

Następny temat

Podciąganie na drązku! Dużyyy problem...

NutLove