SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING MASAAAAAA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maaasa chyba masakra co to wgl za łączenie treningu jak mogłeś nie robić tricepsa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 660
Triceps to około 2/3 ramienia, tak wiec jak zalezy Ci na szybki zapełnieniu T-shirt to radził bym zacząć go trenować. Po drugie Jak nie będziesz go trenował to będziesz wyglądał śmiesznie nieproporcjonalnie no i 3 partie mięśnia w jeden dzień . Wystarczy wytrenować raz w tyg. Skoro chcesz bić masę mięśniową to nie możesz męczyć mięśni za często. One rosną jak odpoczywają, siłownia to jedynie bodziec który daje impuls, że mają rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516
3 RAZY W TYG SIŁKA TO ZA DUŻO ?wątpie . No szczerze posty niektóre dały mi do myślenia hah nie no może poprostu nie zwracałem na to uwagi i jechałem na tym planie bo na diecie i tym treningu przez 3 msc ujrzałem spore efekty a zwłaszcza barki i plecy hmm a może ktoś opisać albo wstawić jakieś linki na ćwiczenia trica ? z użyciem sztangi bądź hantelek ? . czem barki plecy i nogi na jedynm 2 h treningu nie są dobrym rozwiązaniem ? zresztą na nogi tam mam tylko jedno ćwiczeni ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
https://www.sfd.pl/temat272913/ - by Czawaj
https://www.sfd.pl/temat239620/ - Francuz by Quiver
Jedno ćwiczenie na taką dużą partie ? nie uważasz że to mało ?

Zmieniony przez - Blaacha w dniu 2012-05-12 12:21:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516
Blaacha dzięki wielkie ok triceps zostanie wprowadzony mogę go ćwiczyć z klatą i bicem w jednym treningu ? no tak może i mało ale już i tak po tylu ćwiczeniach padam więc ciężko dać coś więcej a po drugie trenuje zapasy i tam wykonuje sporo ćwiczeń na nogi wieęc bardziej skupiam się na siłce na plecach Klacie i t d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
patrzac na twoj trening wrzuc go do klaty i bicepsa


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-12 13:13:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Proponował bym rozbić trening na 3 dni np biceps + klatka, plecy +triceps, nogi + barki, albo po prostu zwykłe fbw, robienie każdej parti 2x w tygodniu "na maxa" bardziej przełoży się na siłę niż na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516
no mnie siła to za bardzo nie interesuje chce właśnie w to pierwsze ale wolałbym właśnie dołączyć ticeps do klaty i bica jakieś 2 ćwiczenia na triceps i ciągnąć narazie tak ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Dla własnego dobra (efekty) nie kombinuj i dostosuj się do powyższych sugestii tj.

1 Dzień: Plecy + Biceps
2 Dzień: Klatka + Triceps
3 Dzień: Nogi + Barki

bądź:

1 Dzień: Plecy + Triceps
2 Dzień: Klatka + Biceps
3 Dzień: Nogi + Barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516
;/ wolał bym cwiczyć każdą partie te 2 razy w tyg ;/ i rozdzielić ćwiczenia po 3 nie po 2 ;/ lipa troche ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie wazne

Następny temat

Proszę o ocenę mojego treningu bo nie jestem pewien czy wszystko w nim jest ok

WHEY premium