SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY - podsumowanie, fotki str. 15, 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077



http://img180.imageshack.us/img180/3937/7i8ed2.jpg



po tym wczorajszym treningu pleców byłem padnięty---czyli super
ćwicząc wczoraj miałem zakwasy na nogach i trochę mniejsze na klacie

szkoda że nie mam dzisiaj na plecach....ciekawe dlaczemu... mieliście kiedyś zakwasy na plecach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262
dobrze ze masz werwe i chcesz cwiczyc , jest troche sucho ale nie kazdy zaczynal od 80 kg prz 170 . Jedz a efekty beda widoczne , masz podobna sylwetke do mojego kumpla z tym ze on jest rok mlodszy od Ciebie . Powodzenia , bedzie dobrze za 20 kg :D !

Zostaw swoje ego przed drzwiami nawet jeśli jesteś wielkim sku*w*s*nem !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ano staram się

teraz fei się zaczęły!! NARESZCIE

oto trening z niedzieli:



http://img518.imageshack.us/img518/1408/10ew0.jpg



wczoraj nie było treningu bo byłem na zakupach



!UWAGA!

jeśli chcecie mogę wam opowiedzieć jaką miałem akcje w domu o odżywki...całe szczęście e już skończyłem t 4,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
"jeśli chcecie mogę wam opowiedzieć jaką miałem akcje w domu o odżywki...całe szczęście e już skończyłem t 4,5 kg "

Dawaj

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
Jak już wcześniej pisałem kupiłem sobie w sklepie sfd 4,5 kg gainera,pakowanego po 1,5 kg. Wszystko szło dobrze. Często było tak że zdążyłem wypić i schować shaker i dopiero po tym ktoś wchodził do pokoju... a ja wtedy się zastanawiałem co by było gdybym pił go 10 sekund dłużej...

Raz był taki przypadek że zmieniłem miejsce chowania gainera (za płytami w szafce) i po tym fakcie mama zaczęła szukać tam jakiejś płyty. A ja znów zastanawiałem się skąd mam takie szczęście

Ale ostatnio siedzę sobie na sfd.pl (otwarta strona główna) i wchodzi mama -> patrzy na monitor i jej oczom od razu ukazał się ten felerny dział: DOPING. Oczywiście wpadła w furię i powiedziała:

"ja ci kur*a dam doping"
i odrazu poleciała do szafy w której jeszcze dwa dni temu stał ostatni worek gainera. Stał tam również plecak w którym chowałem gainera. Oczywiście go znalazła, rzuciła na podłogę i nogą rozwaliła na dokładnie 11 części... znalazła również 3 łyżeczki po gainerze... nie wywaliłem ich a w dodatku były w proszku... oczywiście potem była rewizja cvałego pokoju...ale nie taka jak na filmach to była REWIZJA NA MAXA. Wszystko tylko fruwało... i oczywiście w trakcie dostałem kilka razy kapciem po głowie... Jednak ni znalazła zjedzonego już gainera. Całe szczęście że spaliłem opakowania i paczkę w której przyszedł.

I na koniec oczywiści jak spałem już to kilka razy weszła do pokoju żeby sprawdzić czy czegoś nie chowam

oczywiście jej główne zdanie brzmiało tak:
"ja wiedziałam że ćpasz bo ostatnio właśnie byłeś agresywny i masz powiększone źrenice!! ZARAZ ZOBACZĘ TWOJE ŻYŁY"

no al dzisiaj już trochę ucichło...


teraz mam zamiar sobie kupić kreatynę+dextro
muszę tylko jakoś cwanie to załatwić..

aaa i jeszcze starszy powiedział: "ja wiem kur&&- bo to przychodzi przez pocztę-zaraz się ku&&& zablokuje to wszystko!"


to tyle na temat akcji W-11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
No to mialeś gorąco :P

Następnym raze nie wchodz w takie działy przy rodzicach a jak odchodzisz od kompa to wyłanczaj monitor Ja tak zawsze robie mimo ze u mnie odrzywki są na pożadku dziennym ale za to dopie**** sie do mojej diety a konkretnie nie chca mi na nią dawać zabardzo bo twierdzą ze to zadrogo wyjdzie i mam jeść to co wszyscy

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
u mnie podobnie


ale ja nie byłem w dziale doping tylko na stronie głównej forum i akurat zobaczyła napis "doping" no a potem to był tylko ogień


idę już na trening (klatka)!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21735
Przeczytałem cały temat...SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 863
Ja mam zamiar dopiero zacząć przygodę, z dietą. Narazie zamówiłem tylko białko i witaminki, ale do planowanej diety tez sie dopier... ale w porównaniu z tobą, to ja mam raj. Spróbuj ich raz a dobrze posadzić i wytłumaczyc pare rzeczy, no chyba że jest to typ rodziców "g**** mnie obchodzi co masz do powiedzenia, ja wiem lepiej"
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5928
Nie no niezły sajgon :) podziwiam za wytrwałośc.

To wyzwanie napisane na piasku...
To najkrótsza droga między dwoma punktami...
To jak chodzenie po linie...
To oddziela słuszne działanie od szaleństwa...
To jest szersze niż ocean...
To nić, z której utkano Moje życie...
To Kulturystyka...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forum i pojęcie serii...

Następny temat

HST do oceny :)

WHEY premium