SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOYSY - podsumowanie, fotki str. 15, 16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja mam dokładnie takich:

"g**** mnie obchodzi co masz do powiedzenia, ja wiem lepiej"


zaraz wstawię zaległe treningi- bo nie miałem dostępu do kompa- od niedzieli mnie nie będzie bo jedziemy na narty-po powrocie mam zamiar kupić kreatynę + dextro- muszę tylko jakoś dobrze wykombinować ze schowkiem...

chyba wykopę jakiś dół na podwórku i zakryję gałęziami- bo wszędzie indziej to inspektor dojdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077



http://img170.imageshack.us/img170/4633/111315vk2.jpg


KOMENT.
na dzisiejszym treningu pleców coś niezbyt dobrze się czułem. jakiś zmęczony byłem- dlatego nie zrobiłem szrugsów-miałem w połowie treningu zrezygnować ale dałem radę dotrwać prawie do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
pamiętaj "najciemnej pod latarnią" zmień opakowanie i niechowaj tego zabardzo tylko połuż tak zeby się nierzucało w oczy i będzie git np. jako herbata rozpuszczalna taka którą rodzice nigdy nie piją

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
to by może przeszło... ale nie z moją mamusią...

zresztą dodatkowo ja mam 4 lata młodsza siostrę od której wszyyystko się zaczyna

było tak:

1. kiedyś kupiłem sobie 1kg odżywki i był na lodówce - starzy nic nie mówili- nawet złego słowa- była to odżywka activity- musli

2. potem kupiłem 4 kg gainera + kreatyna- oczywiście oni nic by nie podejrzewali że coś mam gdyby nie moja kochana siostrzyczka:

"
-mama a Kamil to kupił sobie takie duże pudło i jescze tabletki!
- jakie ku*** tabletki!!!??"

i po jakimś czasie do pieca poszło sie ***a* 100 zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6994
oo rówieśnik :) większość przeczytałem, fajne masz tam akcje w domu hehe, życzę powodzenia w ukrywaniu się ;p pzdr, będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
hehe no to daj siostrze spróbować mono i powiedz ze to nowy napój energetyczny- napewno odczepi sie od tego jak poczuje smak
Na siostre masz 2 sposóby albo dogadać się albo szatnażować. Jak sie z nią dogadasz to daj odżywki do jej rzeczy tam rodzice napewno nie będą szukać

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, no niezle 'przesladowania'... Ja tez spalacze chowalem przed zona, a bialko to musze chowac, ale przed dzieciakami bo smakuje im strasznie ('');
powodzenia, tak trzymac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dzięki

a z siostrą to nie ma szans - jak jest ok to ok-ale jak jej sę odwidzi to mam przesra%%.. to jest kabel u którego przepustowość nie zna granic


dzisiaj nie było treningu-sprawy organizacyjne-jadę jutro na narty-oby to co się udało zbudować nie spadło... :p

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
no to "połamania nóg"

















A tak na serio to spadków nie będziesz miał napewno chyba ze byś nic nie jadl w tych górach

Zmieniony przez - szymon07 w dniu 2008-02-16 23:12:24

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3285
TOYSY, nie wiem co reszta panów sądzi o Twoich plecach, ale mam wrażenie (sądząc po fotkach) że w przyszłości będą MOCARNE! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forum i pojęcie serii...

Następny temat

HST do oceny :)

WHEY premium