SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ACTIVLAB - Redukcja, pods. strony: 45, 48 i 49

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Kasia widzę próbuje wywierać na nas presję psychiczną



Każdy orze jak może

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
nie ma lekko! trzeba walczyc :D ja nawet piwka nie tykam tak sie wkrecilem ;) juz sie ziomki na mnie jakos dziwnie patrza

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
ja alko do 4 mc nie miałem w ustach...


da się żyć
Gorzej bo za kierowcę często robie, a tak średnia impreza gdzie wokoło 40 ludzi % a ty jeden sam trzeźwy

ale...

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Im bliżej końca tym gorzejchodziło mi o gubienie fatu, nie konsekwencje w treningu i diecie Panowie Bez obaw, lekko nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Sihaja no ma się rozumieć Innej opcji ni ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Dasz rade! inne opcji nie ma

Zmieniony przez - carire w dniu 2008-06-03 08:43:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A czy przypadkiem nie dochodzi opcja psychiczna. Czy nie jest tak, ze gdyby ktos tobie przed kilkowma miesiacami pokazal fotki ciebie z teraz (czy z konca tego testu) to czy nie powiedzialabys: "O tak, tak wlasnie chcialabym wygladac, to by mnie zadowolilo", a teraz jak juz tak wygladasz, siadzacy ci na prawym ramieniu diabelek , szepcze do ucha, "Mozesz jeszcze lepiej, mozesz wiecej..." Czy ten ideal nie ulega przesunieciu w nieskonczonosc...
Tak sobie wlasnie mysle....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
obliques coś w tym jest niestety

psychika, człowiekowi ciągle mało, ale ma to pozytywne strony chodź jest też kilka negatywnych.

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
witam!! obiecalem kilka fotek wiec wrzucam :D byly tez filmy ale jakosc slabiutka wiec wyrzucilem :/ okej prosze nic nie wpisywac :D

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124










:D





Zmieniony przez - roberto_83 w dniu 2008-06-03 20:22:52

kulturystyka - moje życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy smakowo gainer ??

Następny temat

CP+mono II cykl

WHEY premium