SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Cyber Zestaw:Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
qazar co z tą opcją 14 - dniową UD 2.0, dlaczego się na nią nie zdecydowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Powodzenia Qazar !

Dopiero teraz zauwazylem Twoj temat - i zwrocilem uwage na porcjowanie kalorii podczas calego tygodnia. Tzw dni ladowania, podtrzymania itd.

Z supli wynika ze jestes na cyklu redukcyjnym, w dni ladowania piszesz ze bedziesz siegal po monohydrat kreatyny hmm...

Czy takie roznicowanie przyjmowanych kalorii powoduje utrzymanie wysokiej przemiany materii ? Bo ewidentnie widac ze robisz to celowo i bardzo mnie to ciekawi.

Byc moze Twoje doswiadczenie wykorzystam na wlasnej skorze jako alternatywe rozwiazanie. Obecnie waze 110-115kg niezaleznie czy robie mase czy sie rzezbie. Wiec ciagle tak samo, ale jem mniej wiecej te same ilosci kalorii codziennie. Bardzo mnie zaciekawilo to roznicowanie przyjmowanych kalorii podczas calego tygodnia i prosilbym Cie jak mozesz o rozwiniecie - dlaczego tak a nie inaczej.

Ja, jak rowniez inni ciekawi bedziemy Ci za to wdzieczni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
https://www.sfd.pl/temat246418/

cyber przeczytaj tą książke to będzie wiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
error

Zmieniony przez - yupie_girl w dniu 2006-02-14 13:21:30

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Kreatyne bede bral tylko w czwartek i piatek(ciut nie precyzyjnie to napisalem)(z tym ze w czwartek bede robil tez nia ladowanie,czyli 20g aby polepszyc efekty nad kompensacji) Dieta jest znana dosyc szeroko na forum daj swietne wyniki jezeli chodzi o zatrzymanie masy miesniowej tight nie bede uzywal w dni ladowania natomiast thyro bede bral na okroglo

Ellis ,narazie spasuje z wesia 14 dniowa ,zobacze w przeciagu 3-4 tyg ile jestem w stanie wycisnac z wesi nie modyfikowanej ,a wersie 14 dniowa zostawie najwyzej na koncowke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie wiem jakie Ty masz zdanie... ale chyba jednak ta wersja 14 - dniowa jest bardziej przystępna jeśli chodzi o zastosowanie... nie ma takich ostrych zmian kaloryczności.

Co byś nie wybrał będzie ok. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Qaz zrobi napewno porzadny tescik.

Korzystajac ze cyber wpadl CYBER ZROBISZ TEST ATTITUDE SAN ??? Jestem ciekaw czy to naprawde takie dobre .A test na podniesienie tescia by sie przydal tylko potrzebny jest ktos starszy.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Gumis777 w dniu 2006-02-14 16:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
poka klate quaz

powodzenia na cyklu (choc przy 14% taki zestaw jest chyba przesadzony )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Oki areo porane zrobione tight dal mi wzorowe pobudzenie, oglnei bez problemu pzezylem 1h areo z srednim tentnem ,niesty niskie poziomy glikogenu ,daj sie w znak i serdnio z mysleniem acz dzieki vinpocentynie z tight ,jest lepiej niz normalnie
ech dzis wklejam fotki zrobione przed redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ok czekamy :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzycha i biegunka!!!!!!!!

Następny temat

Ból stawów - co robić?

WHEY premium