SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST-Cyber Zestaw:Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12048
Az sie dziwie ze sie chwalisz tym ze schudles 40 kg w 3 miesiace bo imo nie ma sie czym chwalic bo to po pierwsze nie zdrowe a po drugie na bank polecialo bardzo duzo miesnia Na zdjeciu faktycznie nie wygladasz na 115kg pewnie dlatego ze miales calkiem sporo miesni ktore straciles zrzucajac 40kg tak szybko
PS to nie jest zaden atak na Ciebie tylko moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
quaz chyab ześ sie nie urził

nie to było moim i podejrzewam innych celem

no widzisz ja tam sie nago sfotografowałem przy 120kg ale nie ujawniam tego narazie jak spale reszte co mi zostało to wtedy najwyżje pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19745
"Podejrzewam ze zaden ..."
po tym widać że jednak się denerwujesz
z mojej strony to tak.podziwiam cię za wiedze40kg w 3 miesiące to może i nie zdrowo ale długo nosić tłuszcz też nie bardzo.a wyczyn imponujący.ale...
ciężko uwierzyć w 115kg chyba, że faktycznie było naprawdę dużo mięśnia.
jak ktoś zaczyna ćwiczyć i jest naprawdę wyjątkowo chudy, ma wyjątkowo nieproporcionalną budowe i jedyne co mu rośnie to brzuch to WCALE nie ma łatwiejpemiętaj że nie masz najgorzej(nawet nie myślę o sobie).pozdro

"...znasz nas przecież, my chcemy żeby było lepiej..."

~~faith~~

...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 1 regulaminu
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
no mailem kupe miesni obwod ramienia 36cm ,terazm mam wiecej
Niezdrowe
Niezdrowe to miec w wieku 18 lat cisnienie 150/100 a nie schudnac 40kg ,nie odbilo sie to na mojm zdorwiu ,predzej juz redukcja z 2003 gdzie z jakis 14% szedlem do 7% vide fotka
co do fotke jasne ze mam wiecej nawet i w podkoszulku ale nie uwazam za sluszne je tu przedstawiac bo nie taki jest cel tego topicu i panowie wierzcie mi ja wam niczego udawadniac nei musze,niczego wam nie sprzedaje ani nie wymagam by mnie ktos szanowal lub suchal ,naprawde net nie jest miejscem gdzie sie popisuje bo jesetm taki jak wy ani lepszy ani gorszy, ja tylko udzielam rad ,ktore sam sotsowalem lub stosowalem u innych i wiem ze prsyniosly skutki ,nie zachwalam supli ,ktorych nei jadlem ,a jak wygladam to tylko i wylacznie moja sprawa ,nieznacie mnie ,nie wiecie jak wyglada moje zycie i co mnei zadawala ,wiec prosze zluzujcie z niektorymi komentarzami i uwagami ,bo to nie konkurs na mr SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
po fotach widac, ze duzo schudles.
Jak byles gruby to twarz pulchniutka, jak chudy widocze rysy twarzy.

A co do obecnego wygladu.
wszystko zalezy ile sie czasu poswieca cwiczenia i diecie. Co z tego, ze mozna miec duza wiedze, jaka ma autor postu jak z pewnego wzgledu nie moza jej wykorzystac- brak czasu, checi, mozliwosci

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ja tu wiekszosci nie kumam bo gadaja od rzeczy.

Jeden chce byc silny
Inny chce byc chudy
Inny chce byc wyrzezbiony
Inny chce byc gruby

Co kto lubi, ja trenuje SW i pod tym kontem utrzymuje wage i zwracam uwage na sile, zawsze bylem strasznie chudy wiec lubie byc gruby zeby mnie ciezko bylo oderwac od ziemi i silny zebym latwo innych odrywal :D

qazar uwazal ze byl gruby wiec teraz chce byc chudy i to mu pasuje.

Wiec czemu piszecie ze jestescie zdziwieni? Bo wiekszosc z was chce byc 100 kg koksem na rzezbie z 70 cm w pasie?
To wasze marzenie, liczy sie poziom wiedzy a nie to zeby byc wielkim, bo walic koks kazdy glupi potrafi a anie kazdy glupi potrafi zmeinic tak swoja sylwetke jak qazar. Wiec rozczarowanych zapraszam do innych tematow i nie zasmiecajcie mu posta, bo bylo cikawie a robisie nudno w stylu: a daj inna fotke, bo nadal jestem rozczarowany. Myslcie co piszecie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
leyus song i nei dlatego ze potrzebuje oborny ale mnie rozumiesz
kulmas tu nei chodzi o ochote ,bo ona jest olbrzymia ,ale mialem/ mam pewne problemy zdrowotne i przez dlugi okres koszmarne komplikacje natury ktorej nie chce zdradzac bo to nei rozmowy w toku ,nie nei usprawiedliwam sie ,ale wiem jedno masy robil nie bede ,za dobrze znam swoj organizm ,dlamnie bedzie cool jak osiagne przed lipcem jedno cyforwy poziom tluszczu tahat's all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No nie dziw sie ze cie rozumiem bo jak komus cos pisze nawet z sensem na tym forum to nieraz oberwalem tekstem ze mam 90 w pasie to co ze mie za kulturysta od madrali co jedyne co na oczy widzieli to strzykawka i tu koczny sie ich wiedza, a ze z 65 kg zrobilem 100 kg i sile i spranwosc do SW to nie widza :D

Liczy sie czy osiagnelo sie cel oraz czy ma sie cos w glowie. Bo miesnie/rzezba/sila kiedys przemina a zdrowie i wiedza zostana i satysfakcja z ciezkiej pracy a nie impotencja, gyno i poziom inteligencji szympansa.

No i wrzucaj jak tam te spalacze, na bierzaco foto, stare mnie nie interesuja bo po co, chce wiedziec czy warto to brac czy obnizac moj tluszczyk tylko dieta i interwalami, bo nie chce sie na maks wyrzezbic tylko troche kondycje poprawic bo szykuje sie ze wracam do sekcji, musze ciutke tlusczu zrzuci bo przegialem w pogoni za sila i jedlem duzo :D

Wiec wrzucaj co i jak i nie dyskutuj z milosnikami ogladania 115 kg facetow bez koszulki :D Chcemy znac efekty a nie czytac wypociny offtopicowe :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból brzycha i biegunka!!!!!!!!

Następny temat

Ból stawów - co robić?

WHEY premium