SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Pitbull61 - "TOTAL REBUILD" - podsumowanie str. 31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Solaros, dzięki za uwagi.

Nad mlekiem pomyślę, zostawię tylko rano do owsianych.

Baton to był około 19, poza tym tylko 3g cukru

kefir i banan to nie porozumienie, nie zobaczysz tego raczej już u mnie w diecie, a banana to już na 100%.

Jadłem banana chyba pierwszy raz od paru lat (nie żartuję).
Żona jest w ciąży i musiałem z nia jechać do lekarza, a że jada banany i były w lodówce, a nie miałem czasu juz na przygotowanie posiłku to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie mowie wywal wszystko
robisz to dla siebie - wiec ograniczaj az dojdziesz do minimum lub do zera

wywalic od razu nie jest wskazane - z reszta tak jak rzucanie palenia czy picia...

ograniczanie!

banan - tak - jesli po tr. do uzupelnienia glikogenu w watrobie

rano,lub w pozniejszych porach nie wskazane - 20g cukru/100g
hmmmmmmm

ale jesli juz pozniej to np.jabluszko

Mleko ograniczylbym przedewszystkim z uwagi na laktoze a scislej problem z jej trawieniem - jesli nie widzis przeciwskazan - to ogranicz bo troche cukru bedzie z 600ml mleka

moja rada:
waz sie,mierz sie & ogladaj w lustrze - i co 2tyznie wprowadzaj poprawki do diety!


bezbon rosnie -> obcinaj kalorie dorzucaj cardio
bebzon stoi w miejscu -> tez obetnij kolarie ale mniej niz w punkcie wyzej
bezbon spada -> widzisz ze idziesz w dobra strone

pierwsze 2tygodnie mogo byc mylne - powrot do treningow,powrot do diety,powrot do supli
waga powinna pojsc i to sporop do przodu - wiec tymbardziej teraz na poczatklu ograniczylbym wegle - a przedewszystkim cukier

ja po 1,5miechu off i na bilansie 0,lub na minusie - przytylem
nieznacznie - ale wga praktycznie ta sama pomimo ze jestem teraz grubo pod kreska

a miej to na uwadze ze budowa jakby nie patrzec podobna (endo) - wiec jedna rzecz ktora nam na pewno nie sluzy - to cukier!

ps.
wypiski super

pozdro


Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-02-24 03:42:05

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26676
Po ile ten makaron gryczany stoi ?
I gdzie to mozna dostac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W drugim miesiącu testu dorzucam jeszcze interwały po treningu

po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
solaros - o wywaleniu wszystkiego, to o czym mówisz ?
Nic takiego wydaje mi się, że nie pisałem w stosunku do żadnego produktu. Bananów po prostu nie jadam, bo nie przepadam, więc jeść nie będę, ani rano, ani po treningu

Co do mleka, to problemów z laktozą nie mam, ale myślałem juz wcześniej o ograniczeniu, więc jak pisałem, będę walił tylko rano do owsianki, kazeinę będę mieszał wieczorem z wodą.

Co do mierzeń, obserwacji, to oczywiście, będę na bieżąco weryfikował i wprowadzał ewentualne zmiany. Dietę, a w zasadzie jej założenia zmieniam, dzisiejszy dzień już według nowych założeń. Później je opiszę, ale w skrócie:

HC +10%
MC 0%
LC -10%

Co do treningów, to chyba mnie nie zrozumiałeś.
Nie startuję z kompletnego OFF.
Od stycznia, czyli od prawie dwóch miesięcy regularne treningi 3 razy w tyg. Dietę też zmieniłem od stycznia, czego efektem do dnia rozpoczęcia testu było -4kg, -6cm w pasie, obwody na +, ale to zapewne zasługa pamięci mięśniowej, o której wspominałem wcześniej.

Co do cukru, zgadzam się, w naszym przypadku to ZŁO. Na szczęście nie jestem ani fanem słodkości, ani nie słodzę płynów, więc nie mam z tym jakiegoś większego problemu

Jako19 - ja płace za niego w MAKRO coś około 3,5pln, ale widziałem np. w Carrefourze po prawie 5pln. Są 3 rodzaje tego makaronu, 2 gryczane i jeden pszenny. Dużym plusem jest to, że są ładnie po porcjowane i gotują się dokładnie w 5 min
Wydaje mi się, że jedne

BPL-G - taki miałem zamiar, a w zasadzie po treningu cardio, a w dnt interwały w postaci biegania z obciążeniem po schodach. Schody bieg, od schodów do schodów spacer.

Jeśli moje założenia są błędne, to z chęcią wysłucham Twoich cennych uwag.



Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2010-02-24 09:56:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Śledzę i trzymam kciuki, SOG będzie na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Mam pytanie do autora tematu jak i do innych. Skad macie takie bannery? Mialem banner maker pro ale mi sie wersja skonczyla a cracka nie moge zainstalowac. Marne opcje mial.
A na paincie slabo wychodza.

Sog dla autora bo bardzo przejrzysie rozpisuje. Jeszcze zalecisz sie do instrukcji mędrca Solarosa i bedzie dobrze!

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
maciekslu1 - wysłałem Ci PW z info dot. banerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
ZAPOWIADANA ZMIANA ZAŁOŻEŃ DIETY


BMR Final = 3170 kcal


Plan rozkłada się następująco:

PONIEDZIAŁEK HC 10% 3488 kcal
WTOREK MC 0% 3170 kcal
ŚRODA HC 10% 3488 kcal
CZWARTEK LC -10% 2853 kcal
PIĄTEK MC 0% 3170 kcal
SOBOTA LC -10% 2853 kcal
NIEDZIELA LC -10% 2853 kcal

LC:

B - 3g/kg
Tł - 1,5g/kg
WW - 1,5g/kg

MC:

B - 3g/kg
Tł - 1,5g/kg
WW - 2,4g/kg

HC:

B - 3g/kg
Tł - 1,5g/kg
WW - 3g/kg

Co Wy na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pitbull moge tez prosic o pw dotyczace banerow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO Shotgun + Mono co po tym :)?

Następny temat

kobieta- wzrost wagi

WHEY premium