SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobieta- wzrost wagi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
dziewczyna (19 lat) wazy 50 kg i chce przytyc. gadala z kumplem ktory kupil kiedys cos w sklepie z odzywkami na wzrost apetytu i w 2 miesiace przytyl 8 kg (bez treningu). co wy polecacie zeby kupic dla niej zeby przytyla nie cwiczac lub przy malym treningu?

bez zastrzyków nie ma wyników:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Dietę-dział odżywianie, ewentualnie Dibencozide, Apetizer-na brak apetytu, 8kg chyba tłuszczu-to wtedy Mc Donald's jak w Super Size Me.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-02-22 23:40:25

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
no diete to ona stosowala juz 2 razy i marne efekty. wiec trzeba sie ruszyc po wspomagacze

bez zastrzyków nie ma wyników:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ale to znaczy tylko tyle że ta dieta nie była wyliczona z nadwyżką kalorii, jaką dietę stosowała?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
tego nie jestem w stanie napisac bo nie wiem. w braniu tych tablet na apetyt nie ma zadnej filozofi tylko brac tabletki i szamac?

bez zastrzyków nie ma wyników:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Przede wszystkim dostarczać więcej kalorii niż się spala, jak są problemy z apetytem-można coś dodać.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3395
mam ten sam problem ze swoją narzeczoną... dieta jest, dużo je, dibencozide jej kupiłem a waga cały czas 48-49kg przy wzroście 172cm....TRENING!!! tylko to chyba pomoze....wszystkie inne aspekty zostały sprawdzone i nieskuteczne;(

PS. Moja przytyła 9kg jak była wciąży ale tago Ci nie proponuje;)
3mies po urodzeniu wróciła do swojej wagi...;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
moja szamie 2500kcal dziennie i waga idzie do przodu
a jej zapotrzebowanie to 2200kcal.

niech wyliczy zapotrzebowanie na cal i niech dolozy na poczatek 200kcal na +, jak nie ruszy, to wiecej i wiecej, tylko, zeby nie poszlo to za daleko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST: Pitbull61 - "TOTAL REBUILD" - podsumowanie str. 31

Następny temat

BCAA + Kreatyna + Glutamina

WHEY premium