SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: DROGA DO PP 2010 z VITALMAXEM-pods.str.13!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dominator, łącznie w ciągu dnia pewnie będzie z 5-6 litrów. W czasie treningowym i okołotreningowym mniej więcej 1-1,5 litra. Mało, ale ja mam zawsze problem, że mi wszystko później bulgocze i przelewa się w brzuchu, co utrudnia trenowanie. Szczególnie brzucha:P
Eltoro, to akurat panga, ale często korzystam też z tilapii czy suma:P Zależy od funduszy. Obecnie jednak nie mam dużo ryb w diecie, głównie tłuste mięso i piersi z kurczaka.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
ile w udzie, bo wygląda, że w małe jeansy wchodzisz?

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Pisałeś wcześniej ze juz jakiś czas wcześniej stosowałeś diete ckd szykujac "wakacyjna" forme, jestem ciekaw jak długo to trwało i z jakiej wagi zaczynałeś, byłeś mocno zalany na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam!
Dzisiaj, jak już pisałem dzień bez treningu siłowego. Jedynie 55 minut orbiterka i lekki trening brzucha. Obecnie czuję się bardzo zmęczony wciąż próbując nadrobić to, co straciłem przez czas rozprężenia, kiedy w ogóle nie byłem jeszcze pewny co do ewentualnego startu. Na szczęście dzięki zestawowi Vitala jeszcze jakoś się trzymam, bo bez niego przy takiej kaloryczności, jaką obecnie mam i przejściu na jeszcze ostrzejszy rygor dietetyczny, chyba nie miałbym siły wejść w ogóle na siłownię! Byle do przyszłotygodniowego ładowania!

Poniżej na fotce nowy nabytek w siłowni, na którą uczęszczam. Chociaż w sumie trudno to nazwać "nowym nabytkiem" bo sprzęt zdaje się mieć już swoją historię:P, aczkolwiek ponoć jest wciąż w 100% sprawny i dobry. Nie wiem, nie sprawdzałem:P Ja zostaję przy moim ulubionym orbiterku:)





A co do pytań. Patryku, z udami nie jest źle, akurat może fotka je trochę spłaszcza w tych jeansach, bo telefon był trochę przechylony od góry. Te jeansy jednak są dopasowane na tyle, że luzu na udach nie mam:) Co do wymiarów, to nie mam pojęcia, bo nie mierzę się w ogóle, a przy budowaniu sylwetki kieruję się jedynie wagą i lustrem:)

13sebik, owszem, CKD leciałem właśnie teraz szykując obecną formę wakacyjną, którą możesz zobaczyć na fotkach z początku tego tematu. Ogólnie redukcję zaczynałem od jakichś 94-95 kg, już dokładnie nie pamiętam. Owszem, byłem zalany, ale ja mam tak zawsze na węglach, bardzo szybko łapię na nich wodę i tłuszcz, nawet jeśli pilnuję diety. Wówczas wystarczy u mnie jedno czy dwa odstępstwa od reżimu i szybko daje się to zauważyć tak, gdzie bym nie chciał:) Z początku redukcji było low-carb, jednak po dojściu do pewnego momentu progres redukcyjny zatrzymał się i nie było dalej sensu obcinać węgli, bo to byłaby już głodówka, na której dużo mięsa by ze mnie zeszło (i tak trochę go straciłem). Wwóczas przeszedłem na CKD i cały progres znowu ruszył wręcz momentalnie (dobrze reaguję na tłuszcze, sprawdzone w zeszłym roku) i po 5-6 tyg. dorobiłem się formy prawie startowej, jak to określili znajomi. Problem w tym, że nie nawet nie myślałem wtedy o starcie i odpuściłem sobie trochę dietę oraz hardowe treningi o dużej intensywności, przez co teraz muszę nadrabiać i jeszcze bardziej zasuwać na treningach.
Ok, za 20 minut ostatni posiłek, potem Witamina C + cynk z Vitala oraz dodatek Filomagu i czas na sen:)
pozdrawiam!

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-23 01:02:45

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Dzięki za wyczerpujaca odp, podpytuje tak bo planuje zejść z masy i przyredukować troche, a widze ze mamy podobnie z tym zalewaniem na masie nawet przy dobrej diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Nie ma sprawy:)
Wiesz, ja jeszcze będę próbował robić masę na konkretnych węglach, ale muszę się do tego naprawdę przygotować solidnie przede wszystkim od strony psychicznej. Bo to nie jest tak, że podjadam wówczas i zbytnio sobie folguję, przez mocno się zalewam, lecz mam wówczas 3-4 razy w tyg. aeroby, zaś cheat-mealów maksymalnie 1 - 2 tygodniow - w końcu każdemu coś się od życia należy:P Jednak okazuje się, że nawet to jest dla mnie za dużo i zaczynam się zalewać. W najbliższym czasie mam zamiar spróbować metody budowania masy na wysokich tłuszczach i niskich węglach, ale to jednak to się stanie nieco później, bo teraz przez przedłużenie formy na CKD jestem naprawdę wykończony i będę potrzebował choć kilku(nastu) tygodni na wysokich ww, żeby odżywić organizm, odpocząć psychicznie i przypomnieć sobie smak niektórych z moich ulubionych potraw:)
Jeśli jednak zdecydujesz się na redukcję na CKD, to wg. mnie jest to świetny pomysł, lecz tutaj reżim jest prawdziwym kluczem do skucesu. I za pierwszym razem nie radzę ciągnąć CKD dłużej niż 8 6-8 tyg. bo naprawdę można się wykończyć:)
Pozdrawiam:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
duzo osob tak ma ze na weglach na poziomie 3-4g/kgmc lapie szybko fat (oczywiscie musza byc na plusie kalorycznym calosciowo)
po dlugiej redukcji samo wejscie na plus i troche wieksze ilosci ww niz podczas redukcji spowoduje ze masa explodowac moze
powoli dodawac kcal (ww) wraz z przyspieszaniem metabolizmu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1969
pozazdrościć;D powodzenia i sog oczywiście sie należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
moj orbitrek tez skrzypi ale da sie cwiczyc

powodzonka,
naprawde swietna forma

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dzięki panowie!

Dzisiaj trening barków i treicepsa. Było w miarę, ale bez szału. Nie jestem pewien czy bardzo duży spadek samopoczucia spowodowany jest przedłużającą się dietą tłuszczową (co wszak nie było w planie), czy też może lekko się przeziębiłem. Tak czy inaczej od jutra wprowadzam prawdopodobnie pewne korekty w diecie i wejdę na węgle, zaś ketozę, jeśli w ogóle, zostawię sobie ewentualnie na ostatni tydzień. Już nawet nie chodzi o to, że trochę mnie podlało, choć nie mam pojęcia czemu, bo od czasu chwilowego "rozprężenia" dieta jest ostro trzymana, a woda wciąż nie chce schodzić, ale o to, że samopoczucie jest podłe jak listopadowa pogoda, albo i gorsze. Utrudnia to znacznie treningi, motywację i wykonywanie codziennych obowiązków w ogóle. Treningi ciągne w sumie faktycznie tylko dzięki suplom, bo bez nich chyba bym się nawet na siłownie nie miał energii przejść. Na szczęście porcja Cre - No Max w połączeniu z 10g Amino BCAA 1000 Mega Capsules i 5g AAKG 3000 Mega Capsules stawia mnie na nogi przed treningiem i jest ok. Nie zmienia to jednak faktu, że w ciągu dnia jest gorzej i czuję się po prostu źle, co wiążę raczej z przeciążeniem dietą. No nic, mam nadzieję, że to nie żadne choróbsko czy coś w tym stylu i zobaczymy jak poprawi się (i czy w ogóle) samopoczucie i "wola życia" po wprowadzeniu pewnych zmian dietetycznych.

A tutaj porcja podtrzymujących mnie supli na trening, czyli Cre - No, AAKG i BCAA z Vitala:





Pozdrawiam!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporo odżywek - jak pogodzić

Następny temat

Hydroxycut / Arson / Six Star Creatine

WHEY premium