SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: DROGA DO PP 2010 z VITALMAXEM-pods.str.13!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
forma jest !

powodzenia życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to sie chwali zarowno Vitalmax'owi jak rowniez i Activlab ma takie sklonnosci

niestety czego nie mozna powiedziec o innych duzo wiekszych firmach -nazw nie bede wymienial

widac na czym Vitalmax'owi zalezy - a to ze dobrowolnie pomagaja 'nieznanaej' osobie dopiero zaczynajacej przygode znaczy bardzo dobrze o tej firmie
Z drugiej strony tez dobre,tanie - moze nie pewne ale dajace nadzieje inwestowanie w kolejnych reprezentantow firmy

.....nigdy nic nie wiadomo


oby,oby

Ciekawa sytuacja.


Pomecze Cie jeszcze troche - jesli modyfikacja CKD to jak wygladaja ladowania,ile ww,co ile dni,smieciowego zarcia tez troche dajesz (teraz pewnie nie) czy same zlozone?

I ostatni sprawa jak bedzie wygladac kilka dni przed zawodami - myslisz nad zmiana jakas drstyczna?
w sensie manipulacja mineralami,woda etc.

czy dalej bedziesz jechal tym co daje dobre efekty i nic nie zmienial do konca?


sorki za ogrom pytan ale rzadko sie zdarza ze ktos ze startujacych prowadzi bloga/test - wiekszosc trzyma te info dla siebie
Wiec jesli nic nie stoi na przeszkodzie bede wdzieczny za te kilka info .

pozdro




Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-09-16 16:15:50

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Zgadza się, Vitalmax odwala kawał świetnej roboty wspierając startujących zawodników, czasem zupełnie nieznanych amatorów - takich jak choćby ja. Świadczy to nie tylko o ludzkim podejściu do przeciętnego "zjadacza kreatyny", ale także prawdziwym prokulturystycznym podejściu Vitala, czego brakuje innym firmom, jak słusznie zresztą zauważyłeś. A jakie są realia tego sportu w PL chyba każdy wie:(

Co do modyfikacji w mojej CKD, to jest ich kilka, a jeśli chodzi o ładowania to robię je dokładnie co 7 dni w środy, kiedy mam dzień wolny od treningu siłowego. Zaczynam jednak już we wtorek wieczorem po treningu. Trzymam się w okolicach 10 - 12g węgli na kgmc i owszem, dodaję też "śmieciowe żarcie", ale nie w jakichś ogromnych ilościach. Do takiego żarcia w moich ładowaniach zaliczają się tylko lody (łącznie 1 litr w dzień ładowania, czasami jakieś ciasto, batony Corny, lizaki Chupa Chups:P, naleśniki własnej roboty, itp). Nie idę jednak na całość i daruję sobie pizze, KFC i tym podobne szaleństwa, zaś od przyszłego tygodnia odstawiam nawet to, co wymieniłem wyżej i zostaję tylko przy zdrowych węglach. Jeśli trzymam rygorystycznie dietę cały tydzień, to owych "niezdrowych" węgli w ogóle nie czuję, co przekłada się na zerowe zalanie, natomiast waskularyzacja oraz pękatość mięśni po takim ładowaniu znacznie się poprawia, że nie wspomnę o ochocie do treningu. Warunkiem tutaj jest jednak naprawdę solidne nakręcenie metabolizmu poprzez intensywne treningi, aero i spalacze.
Póki co lecę tak jak do tej pory i obserwuję jak kształtuje się forma, jednak w ostatnich dwóch tygodniach na pewno szykują się jakieś zmiany, zaś zabawy solą, potasem sodem, wodą itp. również na pewno będą miały miejsce w końcówce. Szczegóły będą jednak ustalane na bieżąco w zależności od tego jak się będe prezentował. Wówczas na pewno opiszę cały ten proces dokładnie, żeby był ogólny pogląd na to co zrobiłem źle lub dobrze w końcówce:P:P:P Ale to się dopiero okaże, tym bardziej, że to mój pierwszy start:)

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-09-16 17:49:22

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dzieki za odp.

CKD dla mnie na razie nie wykonalne - ladowanie mnie przerazaja
mam ksaizke Metabolic Diet (te same zalozenia co CKD)- tam wsio jest opisane + co robic przed startem
ale te ladowania i ilosc 10g ww
z 4g mam problem - a 10g!!

tak czy owak bede sledzil i przyda sie taki tescior tutaj

wpisow trolli nie bedzie pewnie - ale jakbys mial jakis problem to wal smialo

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
ooo tego jeszcze nie było :) Ciekawy test się zapowiada.Życzę wytrwałości i sukcesu w postaci pudła na zawodach. Solaros nie przesadzaj z tymi węglami musiałbyś być naprawdę niejadkiem aby nie zmieścić w siebie 4gr/kgmc węgli :D Ja na masie dochodzę do 8gr i jakoś daję rade... a wagę mam widzę podobna do Ciebie lub nawet większa :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
No powodzenia Ci życzę - będę na PP to zobaczę Cię na żywo

Może nie doczytałem, lub nie napisałeś - z jaką wagą chcesz wystartować? 79kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
klasyk imo, fajna talia

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zle sie czuje na wysokich weglach - dla mnie wysokie to 4-5g
lepiej sie czuje na diecie bialkowo-tluszczowej niz wysokoweglowodanowej

kazdy reaguje inaczej

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
pytanie co do carbo/wegli po treningu? Jaka wg Ciebie ilosc po trenie jest max na ckd? Osobiście na ckd/anabolic diet nigdy nie piłem odzywek ww/nie jadłem ww po treningu? Możesz się wypowiedzieć szerzej na ten temat?

Powodzenia życzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
nie no ladnie jest!sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporo odżywek - jak pogodzić

Następny temat

Hydroxycut / Arson / Six Star Creatine

WHEY premium