SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: DROGA DO PP 2010 z VITALMAXEM-pods.str.13!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Kwasny, dzięki za cynk! Już sobie kopiuję na dysk!:)

P4tr, thx!!:) A nogi… faktycznie, a w sumie dopiero niedawno zacząłem je na poważnie ćwiczyć:P

Koksik, nie ma problemu; tym bardziej, że teraz będę mieć nieco luźniej z czasem, a i dieta masowa sprzyja temu, że można gdzieś wyskoczyć coś dobrego zjeść:P

Solaros, ok., dzięki za wskazówki. Dzisiaj o wszystko dopytam i napiszę co udało mi się ustalić. Ja taki temat bardzo chętnie założę i będę prowadził. Taka relacja przemiany od spontanicznego debiutu do kolejnych zawodów już na megapoważnie mogłaby być całkiem fajna, bo chyba czegoś takiego jeszcze tu na forum nie było:)

A teraz kilka obiecanych fotek, niektóre z komentarzami:P
W szatni panowała fajna atmosfera, ale było tam troszkę za ciasno oraz duszno, więc po jakimś czasie przeniosłem się na kilka dobrych chwil do dużej Sali gimnastycznej, aby dać nogom odpocząć









Co jakiś czas (mniej więcej co godzinę) w trakcie ładowania z Kasią sprawdzaliśmy jak się sprawy mają, czyli jak idzie wypełnianie i czy nie zaczynam ciągnąć wody tam, gdzie nie trzeba:)





















No a później już tylko na scenę:P I właśnie dopiero fotki pokazały mi, jak strasznie schrzaniłem na scenie pozowanie!!!! Wtedy kiedy miałem się pochylać, to ja się odchylałem, źle spinałem plecy i przede wszystkim dopiero po jakimś czasie dobrze podciągnąłem sobie spodenki!!!!:P Kurde, czeka mnie sporo nauki, jeśli chodzi o pozowanie, dużo na tym straciłem. Chociaż niektóre pozy gubiłem nie tylko ze swojej winy, ale także dlatego, że byłem już spocony i ręce ześlizgiwały mi się z boków na samoopalaczu, przez traciłem napięcie i gubiłem rytm, a co za tym idzie, w pośpiechu źle się napinałem:(









A tutaj ekipa, z którą wybrałem się na zawody Piotrek, Kasia, ja oraz Janek:P Pozdro dla nich:P




No i kilka zdjęć z dzisiaj z siłki. Tak jak myślałem, byłem dzisiaj pełniejszy i większy i to było dziś na siłce widać jak na dłoni, a i tak nie straciłem zbytnio wyrazistości i pocięcia, więc następnym razem na 100% ładowanie będę przeprowadzać nieco inaczej i bardziej agresywnie. Trochę inaczej pobawię się też z wodą i sodem. Oczywiście nie od razu na samych zawodach, wcześniej przeprowadzę na sobie test AAAAAAA, i jeszcze jedno. W trakcie załamania zdrowotnego, które miałem jakieś 3 tyg. przed zawodami, o czym pisałem spadłem też nieco z masy! Byłem tego świadom, ale nie sprawdzałem cyferek, bo nie chciałem się dołować, jakież było więc moje zdziwienie, gdy na wadze na weryfikacjach pokazał się wynik 80,8kg!!!!! A te 4-5 tyg. temu w szczycie formy miałem podobna formę, ale masowo było mniej więcej 82,5 – 83 kg i to bez ładowania!!!!! A to naprawdę ogromna różnica. Zresztą to samo zauważyli znajomi, którzy widzieli mnie wtedy bez koszulki i teraz… Ech, no czasami tak się zdarza
Tak czy inaczej, dzisiaj 1 – 2kg już na plusie:P:P:P






Super koszuleczka treningowa VITALMAXA!!! Dzisiaj dwie osoby na Silce pytały mnie, gdzie ją można kupić:P Ale nic dziwnego, świetny krój, a do tego bardzo dobra dzianina, która nie syfi się po jednym czy dwóch praniach!! Polecam:)







Zdecydowanie pełniejszy niż wczoraj






DLACZEGO JA TAK NIE POTRAFIŁEM NAPINAĆ PLECÓW NA SCENIE!!???? ECH







PS Solaros, Robert=Sonbaty:)

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-10-19 04:30:31

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Fajnie czyta się twoje relacje, sa pełne, dokładne i długie Co do sylwetki trzeba poprawić masę mieśni brzucha, przy bardzo niskim bf jaki miałeś kostki nie były niestety dostatecznie wyraziste, mysle ze trzeba jeszcze popracować nad masa klatki i łydek. A jakie Ty masz odczucia, co chciałbyś poprawić, myslałes juz o tym? Co do 1-2kg wiecej to i tak mało niektórzy po zawodach potrafia nastepnego dnia wazyć nawet 5-8kg wiecej.

Zmieniony przez - 13sebik13 w dniu 2010-10-19 09:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja!:)

Sebik, większość Twoich spostrzeżeń zgadza się z moimi osobistymi odczuciami. Na pewno muszę dorzucić mięsa na brzuch i łydki. Co do klatki, to też akurat można poprawić, ale w sumie ta partia jest u mnie całkiem ok i najbliższym czasie będę skupiał się obok brzucha i łydek na bicepsach, które moim zdaniem zdecydowanie potrzebują masy. Genetycznie trudno mi dobrze rozwijać łapy, ale może się uda je coś ruszyć w najbliższym okresie masowym. W każdym razie takie będzie mój priorytet:) A co z tego wyjdzie, to się dopiero okaże:)
Aha, no i co do kostek, to jednak był już wynik zmęczenia nóg - w sobotę za dużo latałem załatwiając różne sprawy zamiast dać nogom totalnie odpocząć, a w niedzielę również nie miały szansy na taką regenerację, jakiej potrzebowały przed wyjściem na scenę.
Aaaaa, i jeszcze pozowanie:P Taaaaak, to trzeba poprawić koniecznie... a w sumie to nawet nie poprawić, tylko nauczyć się od podstaw zaczynając już na masóce, a nie dopiero na krótko przed zawodami:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
lukasz jak mozesz sprawdz @

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Ok, zaraz sprawdzę, bo nie zaglądałem tam chyba przez nawał różnych spraw z miesiąc:P

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam serdecznie wszsytkich!:)

Uffff, 4 dzień po zawodach i powiem szczerze, że dawno się tak świetnie nie czułem:P Waga +6-7kg i niezłe podlanie:P:P:P Chciałem trochę odpuścić treningi, ale przy takiej podaży kalorycznej, jaką sobie zafundowałem od niedzieli wieczorem czułbym się winny nie chodząc na siłownie:P Organizm mam obecnie po prostu przesycony węglami i glikogenem, przez co treningi robię niczym maszyna! Pompa przeokrutna, a wytrzymałość i chęć do zmagań z żelazem taka, że mógłbym nie wychodzić z siłowni:P Jedynie siła jeszcze wciąż kuleje, bo jednak po bardzo długim czasie na wyniszczającej diecie keto nie da się odrobić strat w tym aspekcie kilkoma bombami weglowodanowo - tłuszczowymi:( Ale spokojnie, co się odwlecze, to nie uciecze:)
Dzisiaj jest ostatni dzień mojej "uczty", która - powiem szczerze - już mi się nawet znudziła. Jeszcze jem jakieś śmieci, ale sam się sobie dziwię, że całkowicie mnie już to nie bawi i robię to tylko dla zasady, niejako "pro forma", bo tak długo przecież o tym myślałem przed zawodami. Natomiast zacząłem tęsknić za dietą, wyliczaniem, węgli, białka, tłuszczów i supli, dlatego też dzisiaj kończę z obżarstwem i od jutra wskakuję na normalną, przejściową dietę mającą wprowadzić mnie delikatnie w okres masowy:)

Widzę też, że zmienił sie nieco mój status na forum i mam teraz moda w dziale Atlety, gdzie będę obecnie udzielał porad i pilnował porządku w razie czego:) Fajna sprawa, mieć taki pomarańczowy kolorek i podpis "Vitalmax Team", hehe:) Lada dzień założę też tam temat opisujący mój cykl masowy, jak już tylko dokładnie rozpiszę sobie cała suplementację, dietę oraz trening:) Przy okazji będę Was zanudzał jakimiś dennymi wydarzeniami z mojego życia codziennego, więc w razie czego już teraz zapraszam do lektury:)
Serdecznie pozdrawiam!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
gratuluje koloru

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
****a do***ana forma konkret na 1 stronie ogolnie mam odczucie ze tam twoja forma byl znacznie lepsza niz ta na zawodach.
PS.
Masz taki sam dywan co ja Niech zgadne masz go conajmniej 10 lat

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-10-21 16:58:02

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dzieki Solaros, czuję się bardzo zmobilizowany takim wyróżnieniem przez Vitalmaxa!:)

Dzakas001, hehehehe, bingo x 2:P Formę 6 tygodni temuu miałem lepszą, lub porównywalną, ale wyglądało to lepiej też dlatego, że byłem cięższy o mniej więcej 2 kg:( Niestety przez kłopoty zdrowotne nie udało mi się jej utrzymać dodatkowe 6 tyg., bo tyle wtedy miałem mniej więcej do zawodów:( Ale i tak wyszło całkiem nieźle jak te komplikacje i zdążyłem się w miarę wyciąć i odwodnić, chociaż wszystko było na styk.
A dywan zaczął się robić już w ogólniaku, zaś na studiach wykiełkował ze zdwojoną mocą, więc z tymi 10 latami trafiłeś praktycznie idealnie:P:P:P Krótko mówiąc - na glowie ubywało, wszędzie indziej przybywało:P Pewnie rozumiesz mnie więc, jeśli chodzi o to, co przeżywałem w trakcie depilacji całego ciała i ile to trwało:P



Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2010-10-21 18:01:34

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


mysle ze tu o inny dywan chodzilo

Zmieniony przez - solaros w dniu 2010-10-21 20:00:53

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sporo odżywek - jak pogodzić

Następny temat

Hydroxycut / Arson / Six Star Creatine

WHEY premium