SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: CELL PUMP = siła i masa ;) pods.str.21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
NOoo Piotrek widze że Klata sie rysuje nice :)

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2799
ta, mi pomaga na odciski ;]

The One

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Marcinoos
No wlasnie Przed cyklem było dużo, dużo gorzej. Teraz jest coraz lepiej. Przyznam, że dobrze wchodzi na wygląd klatki wyciskanie hantli z supinacją (ćwiczyłem tak na początku cyklu).

kandter
Ja od tej pory jak ćwiczę w rękawiczkach to nie mam odcisków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Do odciskow sie mozna przyzwyczaic. Przy martwym najbardziej chyba przeszkadzaja. Podsumowanie widze, ze bedzie pewnie na dniach, obstawiam, ze gdzies za tydzien (?).

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 570
no no dobrze a ja tesh nie narzekam na odciski odkąd ćwicze w rękawiczka:)
Kamiru zobacz sobie z 2-3 strony przed a nie bawisz się w obstawianie:]kiedy będzie zakończenie testu

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Podsumowanie w niedziele będzie, o ile mi nic nie wypadnie.

Ostatnio na treningu podczas jednej serii wiosłowania ciężko było mi utrzymać sztangę (przedramię bolało) i musiałem na chwile po każdym powtórzeniu sztangę kłaść na podłogę, czy jest to znacząca różnica niżelibym trzymał cały czas sztangę nad powierzchnią?

Obiad: mleko 500ml, płatki owsiane 5miarek, rodzynki oraz 3 jajka sadzone




Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2007-04-12 15:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
Pewnie roznica jest bo trzymaja w rekach caly czas sztange jest caly czas napiecie w miesniach.

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
Te napięcie przede wszystkim jest w przedramionach, żeby tą sztangę trzymać. Martwy ciąg należy zostawiać na ziemi po powt. i podnosić znowu, może podobnie jest z wiosłowaniem. Czy wy staracie się trzymać tułów równolegle do podłogi? Bo niektórzy jak widziałem na filmikach są prawie wyprostowani, ale to już jest chyba trochę inne ćwiczenie. Więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
wydaje mi sie, że powinno sie być w poziomie, ew pod lekkim kątem. Przy pozycji wyprostowanej to chyba juz podciaganie sztangi do brody i pracuja inne miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
I tak też staram wykonywać sie te ćwiczenie. A te inne ćw. gdzie jesteśmy bardziej wyprostowani to chyba yates rows, jeśli się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu.

Wczoraj i dzisiaj nie brałem cell pumpa, bo mam go jeszcze na 1 może 2 razy, więc zostawiłem sobie na jutro.

Rano nie miałem apetytu, to wypiłem shejka z 1,2miarki XXL i 1,5miarki nitroprogenu:



Kurak się smaży:



A tutaj cały dzisiejszy obiad: 100g ryżu, 400g surówek, 165g piersi




Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2007-04-13 17:15:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w Cwiczeniu

Następny temat

super cuts 3

WHEY premium