SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: CELL PUMP = siła i masa ;) pods.str.21

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161


Starczy mi tyle :) Powinno wg obliczen starczyc mi na 5,5tyg, wiec luzik.

Jutro postaram sie zrobic fotke jak mierze.

Nitroprogen:
smak: bleeeeehh rzygac sie chce, straszny smak, nie polecam!
rozpuszcz.: taka sobie, z 6/10

Zaraz zjem sobie twarozek, tabsy lykne i ide w kimono.
Ciał ;*

Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2007-02-27 22:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Ja nie wiem co wy chcecie wszyscy od smaku CP :o ja drugi tydzień jestem na CP i większość z was chyba by się pożygala jakby sobie aplikowała tak jak ja :a Porcja do pyska i dopiero zapijam, przynajmniej proszek się nie marnuje przez osadzanie na ściankach np. szklanki.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161


Że co? Ja napisalem ze nitroprogen jest niedobry, a CP elegancki ;)

Dzisiaj 3 jaja na sniadanie zamiast platek owsianych, I i II sniadanie bez zmian.
A obiadek byl taki jak na fotce wyzej.

Skatowalem sie dzisiaj strasznie na w-fie :/ Po szkole od razu sobie poszedlem pospac. Spalem jak zabity, bardzo mocny sen mialem, w nocy tak samo, to chyba przez te ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161


39cm jak w morde strzelil

A i jeszcze co do nitroprogenu, dzisiaj jak pilem to byl o niebo smaczniejszy niz wczoraj, wiec gitarka ;)

Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2007-02-28 17:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
niekepe masz te łydki ! Twoja najlepsza partia ;)

dobry masz ten zestaw powinno Ci ładnie pujść po tym , oczywiście jak będziesz żarł jak świnia .. dzika afrykańska jak ****a GUZIEC żryj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
"dobry masz ten zestaw powinno Ci ładnie pujść po tym , oczywiście jak będziesz żarł jak świnia .. dzika afrykańska jak ****a GUZIEC żryj !"

haha bardzo motywujaca wypowiedz ;) dzieki!


Dzisiaj 2 bananki, 1 jablko, 2x kasza gryczana, 450g kefiru (B-15g,W-40g) i nie dawno puszka tunczyka :)
Jutro trening plecy + triceps <paker>


Fajnie by bylo jakby ktos napisal kto bierze/bral Cell Pumpa i jak na niego dzialal :D

Zmieniony przez - Piotrek90 w dniu 2007-02-28 21:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
Dzisiaj 2 bananki, 1 jablko, 2x kasza gryczana, 450g kefiru (B-15g,W-40g) i nie dawno puszka tunczyka :)Jutro trening plecy + triceps <paker>


to wszystko ? czy wymieniles tylko kilka posilkow z calego dnia.. bo jak to wszycho, to mnei rozwaliles na lopatki.. idz zjedz cos ...

policzmy, ze banan ma ok 100 gram jeden, czyli z tego co pamietam 21.8 gram wegla x2, jablko ok. 10 gram wegla, kasza ok. 63 gram wegla x2, do tego kefir 450 gram to jest 3.4 bialka i 4.7 wegla na 100gram, czyli nie wiem jak Ci wyszlo (B-15g,W-40g)powinno wyjsc B-15 W-21, a lacznie wegla (podlicze tylko wegiel, bo przy masie tego najwiecej) 200 gram...

a wiec, tyle wyszlo z tego co zjadles z podanych rzeczy, ale jak wczesniej widzialem cos tam na sniadanie jadles...
chore serki homogenizowane :/ nie wiem skad pomysl, jesc takie cos...

pzdr
Carlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3229
zgodnie z prośbą, zapodaję, iż śledzę, ciekaw jestem rezultató. a co do miary, to tam chyba jest 38,5, a nie "39 jak w mordę strzelił" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
carlosxxx
No przeciez napisalem kilka postow wyzej co jadlem. Te posilki zjedzone byly po obiedzie. Moj kefir mial 9g węgla z 100g, kasza 69g

Czemu serki homogenizowane sa zle? Maja duzo bialka, nie sa syte.
Do tej pory dzisiaj zjadlem wszystko tak jak jest wypisane w diecie.

Ollek
Bez kitu. Po***lo mi sie, myslalem, ze ta mala kreska to pelny centymetr. Tak wiec w bicepsie jest 38,5cm. Dzieki i sory za wprowadzenie w blad ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10161
2 trening (plecy + triceps):

Plecy:
- ŚCIĄGANIE RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO KLĘCZĄC:
4s.10p. ok.78kg (9 sztabek wlasnej roboty ~8kg + 6kg)
- PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):
4s.10p. 31kg
- &#8221;MARTWY CIĄG&#8221;:
4s.10p. 51kg

Triceps:
- PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC TRZYMAJAC ZA SZNUR:
4s.10p. ok.40kg (5 sztabek ~8kg)
- WYCISKANIE &#8222;FRANCUSKIE&#8221; SZTANGI W LEŻENIU:
4s.10p. 30kg
- WYCISKANIE &#8222;FRANCUSKIE&#8221;SZTANGIELKI W LEŻENIU:
4s.10p. 13kg


Bylo srednio. Fajna pompa, ale cos sie zle czuje, brzuch mi rozsadza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w Cwiczeniu

Następny temat

super cuts 3

WHEY premium