SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: `My możemy - wy chcielibyście` by sLs (aka `bAck In thE gAmE`).

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Solaros, pierdółka, ale mnie denerwująca strasznie gdyż często tego słowa używasz - pobudka, a nie pobódka

Pozdrowienia i ciśnij dalej, jeśli na takim jedzeniu jak tu prezentujesz można się odchudzić, to ja się zabiję własną piąchą za te miesiące na gotowanej kurze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
King_Odin na kolacje teraz sa 4 i cale

bic44 dlatego zawsze dostawalem z***e na forum - za miche

fakt nie wygladalo to tak jak teraz - w koncu zrozumialem co trzeba jesc i kiedy,ale zawsze lubilem zjesc roznorodnie tj. nie dalbym rady kuraka+ryz 3x dziennie - nie ma takiej opcji

Kiedys jadlem - i zle to sie skonczylo (obrzydzeniem na kilka miesiecy)

Kazdy posilek jest inny,dieta nie jest monotonna,nic nie wciskam na sile jak to nie raz mialo miejsce.

Wychodze z takiego zalozenia - ze skoro ten sport jest po czesci zabawa i odskocznia dla mie - to wszystko co jest zwiazane z nim powinno sie robic z przyjemnoscia (oprócz treningu!).

To samo sie tyczy supli - na szczescie rzadko sie zdarza chybiony supel - ale sie czasami zdarza (chodzi mi o smak) wiec tez jesli mi nie podejscie odkladam go - NIC NA SILE!

jakub.ch a taaaaaaaaaaaaaaam

poboodka......!

co chcesz od diety
wszystko obliczone
wegle 2,6g
frytów bylo moze 200g

a z reszta odpowiedz po czesci masz wyzej


kusi mnie aby sie zmierzyc w pasie ale nie chce
mam nadzieje ze polecialo - tak mi sie wydaje przynajmniej ale tez nie mam pewnosci do konca

To co jest pewne to to ze na ostatnie 10 dni ogranicze wegle jeszcze bardziej + wiecej bialka + fatu - ale pewnie bialka i tak jest na poziomie ~2,5 wiec bilansik pozostanie takie sam.....albo troche zmniejsze.

Dam mniej mleka na noc - bedzie ciezko ale postaram sie zmniejszyc juz od dzis (pewnie pozostanie na 50ml - mam nadzieje ze nedzie 0 ale....)
Dam bialko a'la izolacik - tez mniej wegli bedzie.
Sera juz nie ma - jem teraz tunczyka - tez 0 wegli.

Zaraz pozmieniam i oblicze jakby to wygladalo......



Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-07-12 12:34:07

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....kilka małych zmian w diecie.

Wygląda to teraz tak (mialo byc na 10 dni do końca - ale zmieniam juz teraz - jesli bedzie słabo szlo wtedy zjade jeszcze nizej na te 10dni):




To jest bilansik w DT

W reszte dni wygląda podobnie

Węgle max 2,3g.

..............spadam na trening

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"wiec tez jesli mi nie podejscie odkladam go - NIC NA SILE! "

Ja sie polecam , pije wszystko

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
taaaaaaaaaaaaaa

zobaczymy

bede za 3 tygodnie w Pl - to cos Ci wysle

teraz mnie sie przypomnialo ze ostatnio mialem cos podesłac - ale za duzo na glowie.....

jesli chcesz cos "pysznego" to przypomnij sie za 2-3 tygodnie

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie no zartuje solar, jesli masz taka ochote komus podeslac to niech tu jakis mlody napisze i sobie wezmie , moze mu sie przyda.

Ze mnie to juz stary koks jest wiec mi suple nie pomagaja

Ale dzieki wielkie za propo

To jedzenie wyglada apetycznie , ogolnie powiedz mi czym sie w koncu rozni vextargo od vitargo? Tak praktycznie?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...oto chodzi ze zostalo mi pelno probek 9porcji popakowanych w woreczki itp.) z poprzednich cykli
stacki,bialka,aminki itd.

Foty dalem w poprzednim tescie.
Niesttey pewna osoba o nawet dwie zrobily mnie delikatnie w****a (wziely wszystko niby za pobraniem)
paka wyslalem ale niukt nie odebral i paka do mnie wrocila -pisalem do tej osoby wielokrotnie ale bez odzewu.

Nic sie nie stalo w sumie - ale nikt wiecej za pobraniem ode mnie nie wezmie.

Nowe,nie otwierane suple dalem (dam) na allegro - a próbek juz nie - bo i tak mialy byc za free,z reszta nie sa oryginalne tylk osam pakowalem i podpisywalem.

Tak wiec jesli ktos chce (2 osoby) to pisac na priv - jak bede w PL to wysle za free oczywiscie.

Teraz jeszce bedzie kilka porcji.

Wczesniej wysylalem i chlopacy nie narzekali - wiec mam nadzieje ze i teraz ktos sie znajdzie.

pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-07-12 18:53:49

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
to jak nikt sie nie zlogsi to ja poprosze cos fajnego zadko widzianego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
solar poszlo pw

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl jesien-zima-wiosna, jakie sumplementy

Następny temat

kreatyna+zma+tauryna+glutamina+hmb ?

WHEY premium