SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: `My możemy - wy chcielibyście` by sLs (aka `bAck In thE gAmE`).

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4710
A jak zamawiam np. z neta z bb bym zamówił przesyłkę za 1000zł to jakie dopłaty itd ? i w ogóle sry, że zaśmiecam

i ile stoi 1 dolar na zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
piĄtEk (dzień 36)

...pobódka po 10.

Porcja aminek:
10g Growth Factor




juz koncówka.

Smak Grape - nie podeszedł mi przez 2-3 porcje.

Ale teraz z woda zimna smakuje naprwade bardzo dobrze.

W miedzyczasie robilo sie sniadanie:




Sposób przyrzadzania:

piszac krótko - wrzucasz wszystko do jedengo glebokiego talerza (garnka) i mixujesz mixerem ręcznym.

ale proponuje uzywac taki muxer:




nie chodazi mi o marke - ja mam jakis za 9€ - taki jest lepszy do wymixowania wszystkiego,mniejszy.
Ma ostrza które zmixuja wszystko co niestety zwyklym mixerem jest niemozliwe.

Skład mojego omleta to:
2jajca
60ml mleka
60g płatków owsianych
30g bialka z prochu
15g mixu do nalesników
10g miodu


Oczywiscie to sa proporcje podemnie - pod diete i smak.

Nie zaszkodzi dac:
-wiecej jajek,
-mleko proponuje w granicach 50-100ml - wtedy jest nie za radzki i nie za gęste - ale mozna pokombinowac
-dac wiecej bialka albo nie dawac go wogóle tak samo jak ja dodaje specjalny mix do robienia nalesników a tak naprwde to tam jest tylko mąka + proszek do pieczenia.
-mozna dac owoce (banany,brzoskwinie z puchy mi najbardziej podchodzily)czy nawet rodzynki
-na góre po usmazeniu cos dla smaku dzem/miód - maslo orzechowe kto co lubi i na jakiej jest diecie.

Ja tearz nie mam masowej wiec nie daje owoców,mniej owsianych,malo dzemu.
na masie mozna dac wszystkiego na maxa
owoce czy to suszone czy "swieze" musowo musimy dodac.

Acha - ale dadac po wymixowaniu
jajek
mleka
owsianych
i bialka


Potem dodajemy owoce - mieszamy i wlewamy na rozgrzana patelnie (z odrobina oliwy) i przykrywamy pokrywka - to jest wazne.
jesli nie przykryjemy to nie urosnie tak bardzo.

Wazne tez jest aby palnik byl ustawiony w polowie (albo nawet mniej) mocy - wtedy moze dluzej sie bedzie samazyl ale za top bedzie złoty - nie spalimy go etc.
ja robie tak - smaze jedną strone,po kilku minutach gdy uwazam ze ta strona jest juz gotowa - przekrecam na druga strone i zmniejszam albo nawet calkowicie wylaczam palnik - druga strona dochodzi szybciej i bardzo czesto mi sie przypalala.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...zamawiac do Polski ze stanów za duze sumy pieniedzy tez nie jest trafionym pomyslem.

Polska to taki dziwny kraj - zamiast wszyscy sobie pomagac,to niestety jest odwrotnie - ale taka nasza natura.

Niestety jak celnicy zobacza paka za 1000pln to do***ia mi clo.

Kilka razy juz musialem placic clo - ale z regyly byly to male paczki,wysylane nie kurierem a nadane jako zwykla paczka ale mialem raz taka sytuacje:
- w tatmtym roku zamówilem pake z bb.com
-przesylka kurierem
Zamowilem ok.2 tygodnie przed moim przyjazdem do Poslki - myslalem ze dojdzie,no wlasnie......

Paka utkneła na cle.

Przez caly pobyt w Polsce mejlowalismy - ja do nich oni do mnie.

pace było pelno rezcy za 0$.
Kupilem kilka supli w promo "kup 1 drugi masz za free".
Do tego dostalem podkoszulke,torbe za free.

Paka ogolnie byla wielka - cena za nia mala!!

Obsluga bb.com zrobila mi kolejny prezent (co w PL sie nie sprawdza za bardzo) zanizyli wartosc paczki.
Tj. polowo produktów i tak mialem za free (z promocji) to i tak na paczce na paczce napisali zawartosc + ceny które zapalacilem - i wyszło na to ze prawie wszystko mialem za free.

Juz nie pamietam dokladnie ile bylo - nie chce klamac - ale wyszły "groszowe" sprawy ze tak napisze.

Niestety polscy celnicy przeszukali pake,w srdoku byla prawdziwa fakture z prawdziwymi kosztami - zaznaczam na zewnatrz paczki jest juz 1 faktura! - ale cos im widocznie nie gralo.

Rok temu jesli pamietacie $ stal za 2pln z hakiem - za pake mi wyszlo chyba cos ok.150$ (300pln na wtedy) - cla musialem zaplacil cos ok.200pln.
Bo panoawie policzyli sobie wszystko - nawet chyba to co mialem za free.

Do tego musialem mim napisac po polsku mejla co dokladnie znajduje sie w paczce i co najlpesze sklad kazdego produktu po POLSKU!!

.......myslalem ze *******ne porpostu albo po***ie ta pake juz.
Ale wysalelm im kilka wiadomosci ze to jest niemozliwe zeby przetlumaczyc (mi) caly sklad na jezyk polski - tych produktów w Polsce nie ma w sprzedazy.
Podalem im sklad nie szcegółowy ole bardziej ogólnikowo:
w tym produkcie jest kreatyna,w tamtym sa aminokwasy

Co najlpesze paka byla wysylana kurierem - dlatego kurirem bo myslalem ze w taki okres czasu napewno dojdzie.....

.....a o tyle dobrze ze kurierem - bo kontakt byl ulatwiony,tj.pisalem do nich,oni do mnie i tak przez kilka dni odkad dostalem wiadomosc ze paczka jest w UC.

Pewnie jakby paka byla nadana zwykla przesylka mozliwe ze czekalbym na rozwiazanie do dzisiaj........

Mieszka w IE i tu az takich nie mam problemów.
Nie powiem - bo 2 czy 3 paki mi zaginely w akcji - ale to z mojej winy (pierwszy raz zamawialem z nowej strony i wybralem zwykla paczke zamiast kurierem - brak potwierdzenia,brak wszystkiego - tylko kwota do zaplaty mi zostala).

99% paczek jakie zamawiam to z 3 stron:
bb.com - suple
iherb.com - prozdrowotne
discountsupplements.co.uk - z angli bialka

mam swoje 3 strony - od nich zawsze paki dochodza
kontakt z nimi dobry

Do Polski juz nigdy nie zamwówię - ostatni raz postawil kropke nad i.

Sorki - wracamy do tematu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Dokladnie, moze i racja mnie w sumie nie stac. Robie przez wakacje gdzie popadnie zeby meic hajs na silke i na suplementy. Ale musze powiedziec jedno masz 17 lat to ciezko znalez robote. Zarobilem juz 200 zł a musze gdzies dobic do 600-700 co pojdzie na sama silownie. A wez tu jeszcze kase do tego na odzywki. Wchodze do witaminy a tam mnie az szok bierze ze malutka puszeczka kreatyny 50 zł. HAHAHhaha. Zobaczymy wakacje jeszcze sie nie skonczyly bede tyral i mam nadzieje ze mnie nie wychu***ją bo nie wiadomo jak to na czarno
( sorry za taki wpis ale mam jakis zly wiczor)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie szkodzi

sam to przerabialem nie raz

powodzenia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały dzień kiedyś spędziłem na bb.com/store...

Pamiętam, że zajarany byłem głównie nie cenami (choć wiadomo, że dużo niższe) i promocjami, ale:

--> niesamowitą profesjonalizmem wykonania strony - fanatastyczny, intuicyjny interfejs, mechanizmy wyszukiwania wg czego tylko chcesz, wszystko uporządkowane, jednakowe tabelki z wartościami odżywczymi z boku, jakieś gustowne grafiki, gdzieniegdzie zdjęcia... już na pierwszy rzut oka wiadomo, że taka firma w hvja nie wytnie. Sklep SFD to hohoho, inna epoka Strona stworzona chyba w pierwszej wersji pajączka HTML i curevsko wielkie banery z gołymi dupami robione w Paincie.

--> ogromnym wyborem: 8,5kafla produktów - praktycznie z każdej większej firmy możesz sobie złożyć kompletną suplementację, od A do Z (jest kazeina, są gainery oparte na złożonych węglach i są takie pierdoły jak Saw Palmetto czy witamina E - wszystko). Napaliłem się cholernie na Optimum Nutrition - za 200 dolców masz pełny, 2-miesięczny cykl, z czym tylko chcesz. Whey Gold Standard - 16 smaków! Albo Universal - gdzie w Polsce dostaniesz ISO WHEY'a? Za 300 dolców to cykl prawie tak dobry jak mój ostatni pechowy na OLIMP-ie za 2500zł. A z jakością wiadomo jak jest.

Niestety, uświadomienie sobie polskich realiów, o których powyżej napisałeś, szybko ostudziło mój zapał. Pozostaje tylko zazdrościć Amerykańcom, i liczyć, że w końcu będzie lepiej. Bo na razie niestety komuna:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta strona mi nie działa...

EDIT: juz działa

To ja sie nie dziwie czemu tym amerykańcom tak idzie...
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=108359701&page=84

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-07-10 23:32:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
......praktycznie z każdej większej firmy możesz sobie złożyć kompletną suplementację, od A do Z....
to teraz mnie rozumiecie dlaczego tak robie jak robie

Dla mnie PL i USA to sa dwa rozne swiaty.

Jakby wywlka nie kosztowala tyle ile kosztuje to pewnie kazdy polak co ma karte kupowalby tam.

bb.com to numer 1 dla wiekszosci ludzi - przynajmniej dla tych za zamawiaja z poza granicy na pewno (anabol pisal kiedys o sieci sklepów G....cos tam cos tam - nie pamietam juz - wiec wiekszosc kupuj tam).

Dla tych którym sie nie chce wychodzic z domu - moga zamowic z bb.com - gdzie wysylka kurierem kosztuje magiczne 5,99$!

Do tego obsluga klienta - tez rewelka.
W niektórych polskich sklepach mozna tylko o takiej pomazyc (nie we wszytkich - ale w wiekszosci).

Nie mówiac juz o kuponach na -10%
czy o wiecznych promocjach 1+1za free,czy 2+1 za free.

Lepiej na pewno nie bedzie - przynajmniej prez najblizesz 1000lat.

Bedac za granica zrozumialem to jeszcze bardziej - nasze cechy narodowe nam nie pozwola aby bylo lepiej.
Mogloby byc - ale nie bedzie - bo dlaczego ktos ma miec lepiej niz ja mam.........

Jest kilka osób (nie móie tylko o tej braznzy - w kazdej mozna jeszcze teraz albo mozna bylo nie dawno znalzec) które maja monopol - i oby sie nachapac jak najwiecej.

Nie ma przepros - drą na maxa - dopóki dopoty nie znajdzie sie inna osoba(firma) i pokaze ze mozna lepiej,szybciej i taniej!

Ale wiekszosc nie potrafi zdrowo konkurowac ze soba - i sie zaczyna obsmarowywanie,pisanie dziwnych artów czy to ze tylko produkty z hologramem sa prawdziwe - wszystkie inne sa nie zdrowe,lojone lub podrabiane.......brak mi słow na takie akcje.

Ale skad ludzie maja brac przyklad jesli na górze (politics) robia jeszcze gorsze rzeczy.

Dlugo to sie nie zmieni.............niestety.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...update

Po sniadaniu kapsy:



2x 0-3
2x AMp
1x witaminki
1x potas
1x chlorofil


Potem kima 2h.

Posilek przedtreningowy - planowo choc,.......
waga mnie sie zepsula(bateria padła) i nawet nie mam czasu isc sobie kupic nowa - waze na malej i dzis wazac owsiane cos sie z***alo i wsypalo mnie sie chyba ponad 100g - nawet lyzki nie mogle wbic do srodka - nie mowiac o wymnixowaniu czy nawet wymieszaniu.

Zjadlem moze 2/3 - zapchalem sie na maxa.

posilek przedtreningowy:
mleko 150ml
owsiane ok.60g
lean dessert 35g


Potem suple + suple na trening i .....:

Klatka:
- Wyciskanie plasko
tydz1: 12x50/10x75/8x80/8x82,5kg
tydz2: 12x60/10x80/8x85/8x90kg
tydz3: 12x70/10x80/8x90/6x92,5kg
tydz4: 12x75/10x85/8x92,5/6x97,5kg
tydz5: 12x80/9x90/5x95/4x100kg
tydz6: 8x90/6x100/4x105/3x110kg/ 10x70kg

- Wyc. sztangielek skos 4x
tydz1: 12x45lb/12x45/8x50/8x50lb
tydz2: 12x45lb/10x50/8x55/8x55lb
tydz3: 12x55lb/10x55/8x60/6x60lb
tydz4: 10x55lb/10x55/8x60/8x60lb
tydz5: 12x55/10x55/8x60/6x65lb
tydz6: 12x55/10x60/8x65/8x65lb (na płasko)

- Rozpietki skos 3x
tydz1: 12x30lb/10x35/8x35lb
tydz2: 12x35lb/10x35/8x40lb
tydz3: 12x40lb/8x40/6x45lb
tydz4: 12x40lb/10x40/8x45lb
tydz5: 12x35/10x45/8x50lb
tydz6: butterfly

Triceps:
- wyciag (linki/drazek) 3x
tydz1: 12x poziom 9/10x11/8x13
tydz2: pompki na poreczach
tydz3: 12x poziom 10/10x12/8x13
tydz4: 12x poziom 11/10x13/6x14
tydz5: 12xpoziom 12/10xp13/8xp14
tydz6: -II-

- Franc. płasko/skos 3-4x
tydz1: 8x30kg/8x30/8x30kg
tydz2: 12x30/10x30/6x35kg
tydz3: 12x30/10x35/8x35kg
tydz4: 12x30/10x35/8x35kg
tydz5: 12x30/10x35/8x35kg
tydz6: -II-

Zaraz po cardio

Rowerek + HIIT - 27min + 6 interwałów

zaraz po sup[le:



30g carb Complex
15g aminek
5g glutaminy


40min pozniej porcja bialka:




Po kolejnych 40minutach posilek z:



+



+
odrobine:



+



+
2 sztuki na łeb:








Na kolacje tez planowo:
3 jajca



2sztuki chleblka:



cala kolacja:




Potem jeszcze oliwka 20ml:

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Te tortille niskoweglowe, czy normalne pszenne? sprobuje po treniningu zrobic, tylko cena u nas 8zl za paczke
Co do omleta to chyba wyczerpales temat, baardzo ladnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl jesien-zima-wiosna, jakie sumplementy

Następny temat

kreatyna+zma+tauryna+glutamina+hmb ?

WHEY premium