SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: `My możemy - wy chcielibyście` by sLs (aka `bAck In thE gAmE`).

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumam mniej więcej o co chodzi z tym eksperymentem, powinienem zrobić wykład z prawa autorskiego ale mi się nie chce Spoko, poprosi się ładnie to pozwoli

Jeśli chodzi o mnie to chciałbym zacząć w sierpniu rekompa na olimpie i test niesponsorowany (nie wiadomo jak to się wszystko ułoży). Do października potrwa minimum. Później pewnie obrona magisterki, a po obronie wiadomo - na rentę Będzie sporo czasu jesienią. Na pierwszy ogień chciałbym żeby poszły barki, może klata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to tak samo jak ja

pazdziernik off (koniec pzdziernika)
i klata ew. barki

mozna by bylo cos wykombinowac
zawsze lepiej we 2 niz samemu

moze sie jakos zgadamy i wystartujemy razem??
he?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
niom

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
kurva to by bylo to

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2296
solaros sorry za offtopa ale możesz mi powiedzieć co tu za muza leci:

?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
pięknie poleciało z bebzona
jestem za inicjatywą wspólnego testu Solaros i Dog Face - ten test by rozniósł te forum i zatarł złe wrażenie po teście Hadesa w jakiś sposób

a po za tym dał ludziom rozeznanie pro po tego ,,eksperymentu'' bo wielu jak nie usłyszy pochlebnych opinii to się nie tykaja

pozdrawiam

Zmieniony przez - Pep.e w dniu 2009-07-27 22:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja muszę zgłębić o co dokładnie chodzi z tym eskperymentem. Czytałem coś ostatnio, ale ni cholery nie mogłem dość OCB

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
...co do eksperymentów - wystarczy poszukac na sfd.

Bylo ich 6 do tej pory(o ile sie nie myle)
EKSPERYMENT 1:PELNA KLATA + 8 PAK ZE SKRZYDELKAMI
EKSPERYMENT 2: BARKI TOTALNE
EKSPERYMENT 3: GRZBIET TOTALNY
EKSPERYMENT 4: OSTATECZNE POŚWIĘCENIE - redukcja
EKSPERYMENT 5: KLATA TOTALNA
EKSPERYMENT 6: TRANSFORMACJA REDUKCYJNA


Autorem polskiej wersjii jest puma666 a calosc jest autorstwa Christian'a Thibaudeau napisanego dla T-Nation.com (na pewno 1-wsze 5 exp.)

Ustalony jest trening z gory,zalozenia co do diety tez.
Zawsze na poczatku jest nabor w dziale Trening dla zaawansowanych - wystarczy sie zglosic i robic wszystko co puma pisze

Trening jest ukladany indywidualnie (obciazenie jest dopierane ind.).
Co tydzienn pisze sie raporty i na ich podstawie puma ustala ci nastepny tydzien.

Z reszta nie bed sie rozpisywal wystarczy poszukac.

Treningi niespotykane - przynajmniej dla zwyklych smietelnikow (takich jak ja) ktorzy nie za bardzo maja czas interesowac sie i czytac to co pisza za wielka woda.

Treningi bardzo wyczerpujace,rzeznickie ale krotkotrwale (4-8tygodni - zalezy ktory eksperyment)

Za to efekty sa szokujace.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-07-28 00:40:26

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
xav6 musz z plyty Roberta M - taxi

kawalek pt. "alka i falbanka"

Plyta massacra jak dla mnie.

na youtubie sa kawalki Roberta - mozna posluchac.

Plyta rewelka ale po sluchana non stop przez kilka dni sie nudzi niestety.....jak wszystko - ale i tak jak na polaka to towar 1-wsza klasa.

Pep.e jak beda nabory to Grzesiek sie bedzxie zglaszam i jest pierwszy w kolejce o ile sie tylko zglosi.

Nawet jakby bylo cos ala Rywalizacja test sponsorowany - ja nie chce sie zglaszac bo towaru mam duzo kupionego i nie chce "zabierac" go innym - skoro mam swoj (nie wiem czy by mnie wybrali wogle ale to zawsze jeden konkurent wiecej....)
Sa inni bardziej potzrebujacy - studiuja,nie maja kasy,maja rodzine itd itp.
Sam to przerabialem przez kilka lat.

Jesli test niesponsorowany ja jestem zawsze na TAK.

Jesli cel podobny do mojego - a z tego co wiem to Grzesiek nie tylko cel ale i trening mialby podobny.......

Wszystko jest do ugadania i uzgodnienia - potrzeba tylko dobrych checi.
My je mamy - ale co z tego wyjdzie - albo moze inaczej - kiedy.....?
.......oto jest pytanie!


najbardziej by pasowalo dwie rozne firmy (ja towar mam zakupiony na dwa lata do przodu - a nie chce drugiej osobie narzucac co ma miec skoro tez moze miec kupiony lub inny za darmo np.)
trening najlepiej ten sam (...?)
cel ten sam
i mozna co kombinowac

Ale nie tu i teraz.
Bo teraz wakacje
Potem praca,szkoal,sesja

OD d pazdiernika jestm (mam nadzieje) dostepny na pol roku 24/7 - wtedy mozna pomyslec.

Z Grzeszkiem na pewno bede w kontakcie - kiedys cos wymyslimy - licze na to.


.......i zrobimy testa jaki juz dawno powinien byc na sfd!!


pozdro

Zmieniony przez - solaros w dniu 2009-07-28 00:57:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

kreatyna+zma+tauryna+glutamina+hmb ?

Wiecej