SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:MASA 2010/2011 Z VITALMAXEM (test by _Lukasz_K_)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Łukasz, dieta konkretna jak ty w siebie tyle mieścisz? ja worek ryżu to muszę wciskac w siebie a ty po 120g lecisz kilka razy dziennie. Jak robisz ten omlecik poranny bo skład wygląda smakowicie

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja!:)
Darioman, co do ryzu, to akurat nie mam z tym problemu bo zauwaz, ze praktycznie nie jem zwyklego bialego lecz Basmati, brazowy i paraboiled. Basmati mi bardzo smakuje, brazowy objetosciowo wychodzi znacznie mniej niz zwykly lub Basmati po ugotowaniu, zas paraboiled jem w okolicac htreningowych, a wowczas jestem diabelnie glodny:)
Poza tym to kwestia doprawienia. Duzo curry, troche czosnku granulowanego, nieco miesznaki pikantnych pieprzow i naprawde da sie to wciagnac:):P wiekszy problem sprawia mi kurczak, szczegolnie jesli akurat skonczyly sie przyprawy:P

Co do placka rano, to moj ulubiony posilek w ciagu calego dnia, na ktory czekam zawsze z utesknieniem.
Do wykonania korzystam z platkow owsianych gorskich (czasami mieszam pol na pol z platkami musli lub maka zytnia razowa typu 2000). Na to wsypuje porcje Isolate 90 Vitalmaxa (zazwyczaj o smaku truskawkowym:P), dodaje troche cynamonu, dorzucam garsc rodzynek oraz polowke pokrojonego banana i kilka zmiazdzonych orzechow wloskich, dodaje 3-4 jajka i czasami odrobine wiorkow kokosowych. Calosc mieszam bardzo dokladnie juz na patelni, az sie zrobi jednolita, gesta papka. Pozniej smaze dopoty, dopoki zobacze, ze ciasto nie przylega i gora jest ladnie scieta. Przerzucam jeszcze na chwile na druga strone i... voilea:P Po wierzchu smaruje polowa jogurtu light Jogobella i mam megabombe kaloryczna z dobrej jakosci weglami, tluszczami i proteinami idealna na ranek, kiedy to potrzebuje sporo energii na wlaczenie trybu pracowniczego w moim organizmie:P:P:P Oczywiscie ilosc skladnikow i ich proporcje modyfikuje i tylko teraz pozwalam sobie na te rozne dodatki poki robie jeszcze masowke i nie musze sie ta kprzejmowac kaloriami, a za to moge sie cieszyc obfitymi posilkami, ktore na dodatek sa bardzo smaczne:)

Polecilem ten placek juz kilku osobom i wszystkie sa bardzo zadowolone:) Oczywiscie kazdy jakos sobie go modyfikuje i dostosowuje do wlasnych potrzeb, ale jeszcze niekt na niego nie narzekal:P Na masie lub na redukcji w fazie ladowania jest naprawde idealny:)
Pozdrawiam:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
mozesz zdradzic na jakiej silce byles?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Owszem moge, Proactive. Pewnie znasz? Ogolnie nie jest zla, ale w porownaniu do starej Syrenki odpada w przedbiegach. Obecnie rozpatruje wlanie 3 opcje. Nowa lokalizacje Syrenki, Proactive oraz Pure. Pod uwage biore tylko te 3 kluby poniewaz zalezy mi na jak najkrotszym czasie dojscia/dojazdu, a do kazdego z nich mam w miare blisko. Najblizszy jestem obecnie zwiazania sie wlasnie z Proactivem, poniewaz bilans zyskow i strat zwiazanych z przeniesieniem sie na te silownie wychodzi jednak na plus dla Proactive'a:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Bede musiał wyprobowac ten przepis chyba stanie się to jednym z moich codziennych posiłków, bo faktycznie to bomba kaloryczna a staram się, podobnie jak ty, o mase

Co do ryżu to ja także nie jadam zwykle normalnego, białego tylko różne, ale ( może nie licząc basmati ) zawsze mam mega problem, żeby wcisnąc w siebie cały worek bede musiał zacząc doprawiac, jak radzisz
Natomiast mięso także odwrotnie jak u ciebie- najchętniej pochłaniałbym w dwukrotnie większych ilościach, ale finanse i zdrowy rozsądek przemawiają za tym, że jadam 150-200g na posiłek 3 razy dziennie

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
nie znam Lukaszu takich bananowych klubow
gdybym mial katre multisportu/benefitu to raczej nie cwiczylbym na obecnej silce tylko skorzystal z lepszej mozliwosci a tak najzwyczajniej szkoda mi przeplacac
nigdy nie przyprawialem ryzu, musze sprobowac...
tzn kostka rosolowa sie nie liczy? :D
nie wyobrazam sobie go w przyprawach takich jak do kury np.
co innego z jogutrem smacznym np.

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja na masie robilem
1/2kostki rosolowej zalewalem 1/2szklanki wrzatku
wsypywalem ryz pozniej
dodawlem miecho
i jadlem psudo 'rosolek' na ryzu zrobiony na szybkiego
zostalo mi z czasow studiowania

tyle ze tam nie bylo miecha
ew. jakas parowka od czasu do czasu

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dario, sprobuj koniecznie zarowno placka jak i doprawiania ryzu. Jak ktos ma czas, to taki ryz mozna przygotowac na 100 sposobow stosujac rozne kombinacje przypraw i osiagajac naprawde zadowalajace i smaczne efekty:) Ja akurat nie mam za duzo czasu obecnie, wiec po prostu sypie wszystkie te przyprawy, mieszam i... jem:P Jakiegos megaszalu nie ma, ale da sie to wcisnac bez problemu, a po polaniu oliwa ryz z miechem nie jest taki suchy, wiec tym latwiej wchodzi:)
Hehehe, mozna tez dorzucic kostke rosolowa alb orbic wlasnie cos takiego jak pisal Solaros:) Ja jednak nie uzywam kostek, warzywek, vegety itp. (chociaz one naprawde fajnie dodaja smaku) ze wzgledu na rozne dodatki tam zawarte jak chociazby glutaminian sodu.
Solaros, tych parowek i tak bym raczej nie liczyl jako miecho, hehe:P
Molu, faktycznie karty Benefit daja spore pole do popisu, ale biorac taka karte indywidualnie, to i ta koszt 150 pln:( Szkoda, ze moja firma nie ma tego w ofercie socjalnej:(
Wymienione przeze mnie kluby nie sa jakos szczegolnie bananowe:) Tzn, za wyjatkiem Pure'a, ktory niestety jest typowym miejscem dla bananow, a do tego pelnym gejow, dlatego rozpatruje go zdecydowanie jako ostatnia opcje:P Mam jednak mozliwosc zapisac sie tam po bardzo atrakcyjnej cenie, no i odleglosc nieduza od mojego miejsca zamieszkania, a wiec to miesjce rowniez biore pod uwage:)
Pozdrawiam!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Powiem Łukasz, że we Wrocławiu Pure jest okrutnie oblegany, przez ludzi różnej maści, wielu z nich to banany. Jednak trzeba im przyznać, że mają dobry sprzęt i ciekawy(w sam raz pod moje potrzeby), poza tym to jest chyba jedna z Tańszych siłek z takim sprzętem we Wro :)
Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
te pol kostki rosolowej zjedzonej raz na jkis czas czy tylko w dni treningowe przed treningiem
nic nie zrobia zlego
i tak jemy wszystko kupowane w sklepie
i w sumie nie wiemy co siedzi nawet w syrowym miechu
czym bylo karmione

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

Następny temat

Co po kreatynie??

WHEY premium