SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:MASA 2010/2011 Z VITALMAXEM (test by _Lukasz_K_)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nie o szpital. Są takie laboratoria medyczne przy spółdzielniach lekarskich. Nie wiem jak to się dokładnie nazywa ale jest coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Ej, łukasz, co z toba??co tak test zaniedbujesz?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja, witam!

Dariom testuje nie zaniedbuje, ale ostatnio po prostu nic sie nie dzieje, poniewaz na dwa tygodnie zaprzestalem treningow i wykonuje jedynie aeoro 3-4 razy w tygodniu i jeden lub dwa treningi obwodowe nab ardzo malych ciezarach. Powod? Potrzebuje chiwli calkowitego odpoczynku o walki z zelastwem i lekkiej regeneracji organizmu. Poza tym pojawily sie niewielkie klopoty ze zdrowiem, ktore chce teraz ogarnac i dojsc ich przyczyny.
Ale zanim przejde to rzeczy, to wrzuce dawno obiecane wyniki badan, ktore walaja sie u mnie w domu juz od jakiego czasu:



Sorki za jakosc zdjecia, ale cos tam chyba widac. A jak nie widac, to juz pisze co i jak;) Robione bylo: Morfologia, rozmaz, OB, lipidogram, jonogram, ALT, AST, TSH. Wyniki wyszly mniej wiecej tak jak podejrzewalem, chociaz nie moge byc z nich zbytnio zadowlony. Wypisze teraz wskazniki, ktore wyszly podwyzszone, bo te akurat sa chyba nieco niewyrazne. Wszystkie inne wyszly w normie:
TSH - 5,4 To akurat mnie nie dziwi, zawsze mialem podwyzszone TSH, lecz FT3 i FT4 w normie. Tej kwestiin awet nie poruszam, bo wiem z czym jest to zwiazane.
ALT - 108
AST - 56
Co do enzymow watrobowych, to jestem akurat troszke zaskoczony. Owszem, w przeddzien badania jadalem dosyc tlustego kurczaka z rozna i troche prazonych orzeszkow, niemniej jednak wynik i tak zawyzyony troche za bardzo. Byc moze to od spozywania duzej ilosci supli w naprawde sporych ilosciach, a do tego ciezki trning nog w przeddzien badania. Tak czy inaczej od juz ponad tydzien lece na NAC, Esselive i od dzisiaj dorzucam Ursofalk, wiec licze na to, ze w badaniu, ktore powtorze za tydzien wyniki beda juz lepsze.
Morfologia:
PDW - 68%
Monocyty - 12%
Akurat te niewielkie podwyzszenia wynikow nie maja tutaj raczej zadnego znaczenia.

Aha, no i Testosteron. I tutaj dziwna sprawa. Pod wzgledem samopoczucia, libido oraz meskiej sprawnosci, ze sie tak wyraze czuje juz od dzluzszego czasu bardzo dobrze (badanie bylo robione 2-3 tyg. po skonczeniu DAA), ale test wyszedl raczej blizej dolnej granicy normy. Moj blad, ze nie zrobilem wolnego, ale nadrobie to przy nastepnym badaniu za tydzien, w ktorym dojdzie tez kilka nowych rzeczy, ktore chce sprawdzic.
Cala reszta wynikow w normie, a najbardziej tutaj cieszy mnie wynik lipidogramu, ktory wyszedl idealnie, mimo ze od mniej wiecej 2 lat jem od 6 do 10 calych jaj dziennie, co potwierdza tylko ten fakt, ze przypisywanie zoltkom zabojczego wplywu na nasz cholesterol jest tylko mitem, co zreszta zawsze powtarzalem:)

Tak czy inaczej, dzisiaj zaczynam drugi tydzien przerwy od treningow, znacznie mniej rygorystycznej diety (jem tylko 4 razy dziennie, glownie lekkostrawne dania, obcialem znacznie tluszcze i bialko) oraz suplementacji pod katem poprawienia wynikow watrobowych. Poza tym zmagam sie obecnie z dziwnie obrzeknietymi goleniami, co wskazywaloby na jakies zaburzenia w ukladzie limfatycznym, lecz na razie nie moge sie wybrac do lekarza z przyczyn ode mnie czesciowo niezaleznych. Mam jednak nadzieje, ze jesli ta dolegliwosc nie przejdzie, wybiore sie do lekarza jeszcze w marcu... oczywiscie jesli dozyje:P

Poki co to chyba tyle, szczegolowych relacji teraz nie daje, bo tak jak pisalem - jeszcze przez tydzien nie bede cwiczyl w ogole silowo, a jedynie biegal na biezni 3 - 4 razy w tyg. po 40 - 45 minut (lekki spadek wagi juz widoczny, ech). Natomiast w piatek lub w poniedzialek za tydzien powtorze czesc badan i dodam kilka nowych (np. amylaza), no i oczywiscie napisze co i jak.

Serdecznie pozdrawiam!

PS, hmmm, nie wiem czemu fota sie nie wyswietla, pokombinuje pozniej.

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-02-28 12:11:34

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205



zlego linka wkleiles


szkoda ze robione 2-3tygodnie po
zwykle jakie masz proby watrobowe?
te ziolka powinny obnizyc i to znacznie ich poziom


Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-02-28 13:58:33

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
badania zastanawiające, mozna wyciągnąć wniosek, że suple w dużych ilościach to zły pomysł i niekoniecznie służą naszemu zdrowiu - w sumie dobrze więcej kasy w portfelu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie sluza, nie sluza - w duzych ilosciach na pewno nie
wiekszosc suplementow moze miec wplyw na parametry watroby (i nie tylko jej)
jedne mniej inne bardziej - a wieloskladnikowe mocne spalacze/stymulanty jeszcze bardziej
dlatego nie wskazane jest dlugotrwale czy stale spozywanie suplemntow w bardzo duzych ilosciach
wszystko w nadmierze szkodzi!
skupic sie przynajmniej na porach kiedy moga nam sie przyadc - jak DT
kiedy w DNT juz nie koniecznie
jesli sie duzo uzywa - stosowac cyklicznie,zamiennie z innymi,robic okresy odpoczynku/regeneracji/detoxu,spozywac duzo warzyw i robic badania 1-2x do roku (min.)

jezeli juz cos moze miec negatywne skutki - to nalezy te skutki minimalizowac - czy to odpowiednim uzywaniem/dawkowaniem,czy to dieta,czy stosowaniem suplementow regenerujacych watrabe w razie problemow

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja,

Kurcze, wieczorem sprobuje zrobic fotke lepszej jakosci:) Dzieki za korekte linka Solaros!
Te proby watrobowe nie wyszly jakos strasznie, bo takie zmiany moga byc wypadkowa kilku faktorow nawet w ciagu zaledwie ostatnich kilku dni, a prawdziwe klopoty z watroba zaczynaja sie, kiedy wskazniki enzymow sa znaaaaaacznie wieksze. Niemniej jednak czarne na bialym mam, ze proby sa podwyzszone, a zazwyczaj moje wyniki zawsze utzrymywaly sie w granicy gornej normy lub maksymalnie przekraczaly ja o 10 - 15pkt, wiec teraz faktycznie jest tego troche wiecej.
Musze sie tez z Wami zgodzic jesli chodzi o suple, z tym, ze ja nie przestrzegalem zadnych zalecen z etykiety i generalnie rzecz biorac lece na nich z niewielkimi przerwami od okresu orzed zawodami, a wiec gdzies tak od polowy wrzesnia lub od poczatlu pazdziernika. Najiwkeszy jednak wplyw ma tutaj to, ze w momencie kiedy zaczalem odrabiac wage, bralem wszystkiego co najmniej 2-3 razy wiecej niz zalecane i to moglo miec tutaj spory wplyw. Czasami zdarzyly sie tez jakies pobudzacze przed treningowe, kiedy kumpel zarzucil mi chociazby wspominane przeze mnie wczesniej Nox Pumpy. Aha, no i bez zadnej przerwy lecialem tez na 2 opakowaniach wspomnianego juz Hyperdrine OD (w skladzie m.in. geranamina, yoha, etc.), a co tam jeszcze w srodku siedzi, to nie wiaodmo, bo kosi porzadnie:) A skoro jest mocne dzialanie i sporo stymulantow w srodku, to wciagniecie 2 opakowan pod rzad nie bylo najlepszym pomyslem z mojej strony, ale w pewnym momencie po prostu tak sie przyzwyczailem do tego, ze w ogole nie myslaem o tyc ziolkach, ktore moga siedziec w srodku. I tu pewnie najwieksza przyczyna takich wynikow watrobowych. No ale nic, trzeba odpoczac jeszcze tren tydzien i zabierac sie do roboty:)
Solaros, rowniez uwazam, ze wspomniane przeze mnie zabawki powinny wydatnie obnizyc wyniki watrobowe. Pomijam juz kosmetyk jakim jest Esselive, ale NAC oraz Ursofalk to juz porzadny arsenal wspomagajacy regeneracje watroby:) Mam jeszcze 2 duze paki Heparegenu, ale przy NAC nie ma sensu go brac, bo oba srodki dzialaja na identycznej zasadzie.

Pozdrawiam!!:)

PS Aha, w czasie tak bardzo wzmozonej suplemnetacji celowo NIE bralem zadnych preparatow dzialajacych profilaktycznie na watrobe. Ciekawil mnie wlasnie ten wplyw supli na baaardzo duze dawki suplementow przez dlugi czas i nei chcialem go niczym niwelowac.



Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-02-28 16:28:54

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Łukasz, zdrowiej i wracaj do pełni sił i formy
Co do supli- to wiadomo, wszystko w nadmiarze szkodzi. Prawda jest taka, że nawet powietrze którym oddychamy w jakims tam stopniu też szkodzi ja wychodze z założenia, że jedni chleją wóde, inni jarają fajki jeszcze inni trują się jakimiś dopalaczami, to suple przy tym wszystkim to mały (Pan) pikuś
Nie ma się co martwic na zapas i zabardzo Łukasz, młodzi jesteśmy to nie powinno byc źle. Organizm sobie poradzi.
Wiadomo- stałe branie dużych dawek supli szkodzi. Ale bazowanie na podstawach ( aminokwasy, białko, carbo, cyklicznie lub nie w małych dawkach kreatyna) myślę, że jakiegoś wielkiego wpływu (szkodliwego) nie mają.

Trzymaj się i wracaj do zdrowia, pozdro

PS: To jak nie chodziłeś na siłke to tym bardziej miałeś czas na wypiski w teście

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
mysle że te spalacze co brałeś mają na to wpływ, rzeczywiście ich składy są lekko niepewne - no ale są skuteczne, zresztą te firmy które je produkują też są mało znane i raczej kojarzą mi się z undegrandem, chyba produkują badż produkowały prohormony, to chyba suple od *****a

podstawowe suple jak aminy carbo i kreatyna raczej nie są specjalnie szkodliwe,

cóż odpoczywaj i wracaj do treningów, i życzę masy,

test masz ciekawy -rzadko się da podejrzeć przygotowania zawodnika, jego trening i dietę,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

Następny temat

Co po kreatynie??

WHEY premium