SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:MASA 2010/2011 Z VITALMAXEM (test by _Lukasz_K_)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja,

Sorki, bylem w idwoiedzinach u rodzicow i troszke mi sie zeszlo:):P Ale przynajmniej odpoczalem troche, odespalem i przede wszytskim podjadlem konkretnie:):P Oczywiscie przez to musialem dizisiaj zmykac na aero, ale poki co na szczescie nie ma problemu, bo po prostu to lubie:)

Trening dzisiaj ok, ale niestety wciaz odzywa sie bol bicepsa w trakcie roznych cwiczen. W sobote biszko robilem autentycznie zaciskajac zeby z bolu, adopoki przyczep trzyma, to jest ok, i trzeba walczyc, hehehe:P

Jutro nozki, wiec trezba konkretnie podjesc:)

Dario, juz ci pisze na priva.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dzisiaj trening masakra!! Czulem sie bardzo pobudzony i pelen energii, chociaz w sumie nie wiem tak do konca czemu to przypisac:) Moze temu, ze przed trenem zarzucilem po jednej dodatkowej kapuslce AAKG i BCAA??:) A moze garsci rodzynek skonsumowanych przed samym wejsciem na sale silwoni??:P Nie wiem, ale to niewazne dopoty, dopoki trening jest porzadny, hehe:P Przysiady poszly swietnie i nie inaczej bylo z reszta cwiczen na nogi. Pozniej robilem trening bicepsow i chociaz prawy wciaz mi doskwieral, mialem sporo sily i udalo mi sie zlapac naprawde niezla pompe.
Na silke wpadl tez Vadim z Kasia Wos i partnerem treningowym Kasi - Michalem Z. znanym bodajze z innego poddzialu tego forum:) Vadim jak to Vadim - pozabieral wszystkie kolka i siadal takie ciezary, ze az strach bylo patrzec!!:) Szacun za tak przezwierzeca sile! Natomiast Kasia jak zwykle swietna forma, choc na masie. Ramie konkretnie nabite, a na brzuchu wciaz widoczna kratka - klasa sama w sobie!
Ogolnie wiec dzisiaj na silowni bylo bardzo fajnie i gdyby nie klopoty natury osobistej, to w ogole bylbym zadowolony:P

Aha, od kolegi otrzymalem po znajomosci mala zabaweczke do stestowania, a mianowice popularny ostatnio DAA, czyli D - Aspartic Acid w ilosci 100g. Suplement ma niby wydatnie podonosic poziom testosteronu endogennego, poprawiac regeneracje, prac i prasowac koszule:P:P:P No jednym slowem - ma byc zawalisty. A jak to jest w praktyce, to sie okaze, ale mam nadzieje, ze nie zaszkodzi, bo z obecnej suplemntacji jestem baaaaardzo zadowolony i mam nadzieje, ze tak pozostanie:)
DAA biore od wczoraj po 3g dziennie. Wczoraj dalem na noc, ale dzisiaj juz z rana i tym schematem bede jechal do konca opakowania (3g na czczo). Po skonczeniu opakowania zrobie badanie testa, zeby zobaczyc, czy faktycznie cos to w ogole dziala:P
A tutaj fotka rzeczonego DAA:





Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Musisz miec super atmosfere na siłce, jak same osobistosci tam startują i zawodnicy zazdroszcze w takim klimacie aż chce się cwiczyc i pokonywac bariery pozdr ciśniesz dalej

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Lukasz, jak tam treningi lecą?jak DAA, kosa?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam serdecznie!

Jesli chodzi o treningi i moj stan fizyczny, to mam dosyc ambiwalentne uczucia. Z jednej strony dziwna sprawa, bo ostatnie 2 treningi poszly mi wrecz wysmienicie i odznaczaly sie dobra pompa, swietna wytrzymaloscia i nie najgorsza sila, lecz wydaje mi sie, ze waga zaczela lekko spadac. Hmmm, coz podejrzewam, ze mogly sie od tego przyczyni niezbyt sympatyczne wydrzenia z zycia osobistego, ktorych doswiadczylem w ciagu tych ostatnich kilku(nastu)dni, a po ktorych wciaz sie zbieram emocjonalnie, poniewaz im skutkiem byl na pewno baaardzo wysoki poziom kortyzolu w moim organizmie, ogolny marazm i brak apetytu, co z kolei zaowocowało pomienieciem jednego czu dwoch posilkow czy tez zmniejszeniem ich objetosci. Na plus moge jednak zaliczyc to, ze wydaje mi sie, ze w pasie jakby z centymetr ubylo, a i tak duzo zyl na lydkach widzialem u siebie ostatnio na zawodach! A nawet wtedy nie mialem tak fajnie zaznaczonej zyly biegnacej pomiedzy dwiema glowami miesnia lydki. Tak czy inaczej od dzisiaj trzymam w miare diete i mam nadzieje, ze zdolam doprowadzic organizm do jako takiej sprawnosci psychicznej:) A jesli chodzi o fizyczna, to okaze sie dzisiaj ,a treningu, ktory zapowiada sie dosyc ciezko (leko klata i bardzo mocno plecy+brzuch, ktory odpuscilem w srode).
Co do DAA to trudno mi cos powiedziec - tak jak pisalem, fajnie mi sie cwiczy mimo ewentualnego spadku wagi i roznego rodzaju przeciwonosciom losu, ale nie zrzucalbym tego raczej na karb tego specyfiku, chociaz ostatecznie tego nie wykluczam. Na pewno jeszcze fajniej mi sie spi i regeneracja jakby troche lepsza, lecz co sie tyczy efektow testosteronowych, to pokaza dopiero badania, ktore mam zamiar wykonac. Osobiscie kiedy dalem DAA na noc, to rano odczulem znacznie silniiej tak zwane z angielska "morning wood":P, ale tez w sumie nie da sobie glowy uciac, czy to przez DAA, choc kiedy zmienilem dawkowanie i teraz biore z rana, to wszystko wrocilo do normy. Dzisiaj jednak i jutro znowu planuje wrzucic DAA na noc, zeby potwierdzic albo zaprzeczyc tej hipotetycznej regule:)

Poki co zmykam na kolejny posilek, ktory wlasnie sie konczy gotowac:) Serdecznie pozdrawiam i do przeczytania!

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Stres faktycznie- paskudna sprawa... Wiem po sobie. Wtedy leci mięcho jak oszalałe

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dokladnie! Sam jestem w szoku, bo to w sumie tylko kilka dni, ale ciagly niepokoj, przygnebienie i apatia daja niezle popalic. Dzisiaj moze sie zwaze, ale w sumie to raczej poczekam do poniedzialku i postaram sie przez weekend cos wiecej podjesc, zeby sie nie zalamac:) Chyba troszke sobie zaszaleje, bo w tym tygodniu przez te cale nerwy nawet jednego cheatmeala nie mialem i zero moich ukochanych rzeszkow ziemnych:P:P:P

Pozdro!

PS Dario, cos tam Ci skrobne jakos w nocy jak wroce z treningu, albo jutro w ciagu dnia.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
Ok, ok Właśnie miałem pytac- o której trenujesz jak privy piszesz ok 3 nad ranem zawsze a piszesz, że "jak wróce z treningu, w nocy"?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41521
A że tak wścibsko spytam- ten stres to kobieta? nie odp. jak nie chcesz

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2010-12-17 18:12:16

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam serdecznie!!:)

Co do poznych treningow, to zdarza sie, ze konczy nawet kolo polnocy, a to dlatego, ze dzieki uprzejmosci "szefostwa" mam nieograniczony dostep do mojej silowni bez wzgledu na pore dnia lub nocy:) Czasami wiec jak sie nie wyrobie, to trenuje dosyc pozno, a nastepnie robie jedzonko, konsumuje i wlasnie odpisuje, wiec dlatego tak pozno:)

A co do drugiego pytania Dariomana - no coz... tak... ale to i tak tylko wierzcholek gory lodowej:) No ale nie ma co sie zalamywac, trzeba dzialac dalej!!!:)

Tak jak pisalem, nie wiem co sie dzieje, ze ale waga zamiast rosnac, nieco spadla! O dziwo jednak nie zanotowalem zadnych spadkow sily, a wrecz przeciwnie!! W Piatek bilem swoje rekordy w seriach jesli chodzi o MC, a lydki czy biceps robie teraz ciezarami, o jakich nawet wczesniej nie myslalem:) Co ciekawe, ow spadek wagi nie dotyczy chyba miesa, bo generalnie rzecz biorac czuje, ze spadla woda i chyba troche tluszczu, przez co od razu widac nieco lepsza definicje!!! Ciesze sie z tego, poniewaz zobaczylem dzieki temu chociazby to, ze nowy trening brzucha spisuje sie calkiem ok, poniewaz miesnie proste juz wydaja sie wieksze i grubsze i kostka stala sie wyrazniejsza!! Ale i tak najwiekszym szokiem jest dla mnie to, o czym juz wspominalem - czyli zyzly na nogach, a szczegolnie na lydkach i piszczelach!! Po raz pierwszy w zyciu cos takiego osiagnalem wlasnie w tym roku na zawody, a teraz znowu mam podobnie, tyle ze na masie, co jest dla mnie szokiem... ale bardzo pozytywnym:P Szczegolnie z rana lub o aerobach lydka jest strasznie odseparowana od piszczela, a zylki wrecz sie wyrywaja na zewnatrz!! Uwielbiam to:P Wstawiam dla poswiadczenia fotke golenia z wczoraj rana, w realu wyglada to epiej, no ale taka jakosc zdjecia:(





Suple kreca sie na maksiora, a CEE z Vitala stal sie dla mnie ulubiona forma kreatyny i w sumie nie przypominam sobie takich postepow nawet na Cloucie, ktory niegdys byl moim ulubionym suplem przedtreningowym:) Zwiekszylem tez ilosc AAKG przed treningiem i teraz lykam tego kolo 8 - 10 g przed kazdym trenem i musze przyznac, ze pompa jest swietna!!:) Aha, no i przetestowalem juz wszystkie smaki z mieszanki izolatu Vitalmaxa CFM Isolate 90 i musze przyznac, ze chociaz wszystkie sa super, to jednak truskawka wymiata i najbardziej przypomina w smaku pyszne truskawkowe batony Vitala, wlasnie o smaku truskawowym. Niech swiadczy tez o tym fakt, ze w zeszla srode truskawowym batonem musialem podzielic sie z moja "byla", ktora jest wielka fanka wszelkiego rodzaju Marsow, Snickersow itp, no i smakiem byla wrecz zachwycona!!!:) Ech, ale jako ze to juz "byla", to przynajmniej batony zaoszczedze:) Trzeba we wszystkim szukac pozytywnych stron:P

Aha, mozliwe, ze w tym tygodniu lub zaraz po swietach wrzuce premierowe filmiki z mojego treningu z kumplem, poniewaz ten odgraza sie, ze na 100% w koncu przyniesie na silke cyfrowa kamere:):P

Serdecznie pozdrawiam!!

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

Następny temat

Co po kreatynie??

WHEY premium