SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST:MASA 2010/2011 Z VITALMAXEM (test by _Lukasz_K_)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
trwa, ale Łukasz rzadko wypiski wrzuca. Miał ost dużo spraw zw.z przeprowadzką itd

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Heja! Witam serdecznie! Test trwa, ale tak jak pisze adrioman, mialem, a raczej wziac mam przerwe z kilku powodow. Na szczescie przeprowadzka juz za mna, ale teraz nekaja mnie wciaz nieby drobne, ale bardzo dokuczliwe problemy zdrowotne, przez ktore nie moge na razie cwiczyc. Inaczej, cwiczyc moze bym i mogl, ale nie moge jesc, wiec trening w tej chwili mija sie z celem:( Bylem w koncu u lekarza, ale jakos mi szczegolnie nie pomogl. W kazdym razie jutro ponawiam zestaw badan, ktorych wyniki wstawialem, w przyszlym tygodniu mam jako badanie dodatkowe USG jamy brzusznej. W tej chwili jednak najgorszym problemem sa jakies dziwne "afty", nadzerki czy tez po prostu rany w jamie ustnej, ktore doslownie nie pozwalaja mi jesc praktycznie NIC oprocz potraw typowo papkowatych lub plynnych:( A i to jest dla mnie katorga, bo bol jest wowczas dosyc uciazliwy. Jak do tej pory nie pomoga Nystatyna, Aphtin i inne dorazne srodki, wiec czekam na kolejna wizyte, zeby lekarza dla mi w kocnu na recepte cos konkretnego. A zalezy mi, zeby zrobil to szybko, bo od kweitnia chce w koncu wrocic do normalnego jedzenia i treningow! Z kazdym dniem bowiem czas ucieka!!:(

Pozdrawiam!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
O ku**a...zdrowiej chłopie! skąd się takie cholerstwo wzięło ??

Ja ost. też się przeprowadzałem, myślałem ze wszystko elegancko teraz bedzie, bo chata w samym centrum, a co się okazało - zapluskwiona cała... wk**wiony i pogryziony chodziłem 2tyg, dezynfekowałem i nic, dopiero gaz pomógł, i nareszcie śpie spokojnie. Ale nigdy nie spodziewałem się, że bede miał kiedykolwiek problemy z takim badziewiem jak pluskwy. Kur*a, w końcu XXI wiek mamy...

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Zdrowiej chłopie bo to najważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Dzieki panowie za słowa otuchy. Mam nadzieję, że jakoś się to wszystko ułoży, bo dość już mam tych kłopotów zdrowotnych. Niby nic, ale jednak taka dolegliwość jak zapalenie jamy ustnej/afty czy też cokowliek to jest odbiera ochote do wszystkiego, bo człowiek ledwo mówi, a o jedzeniu konkretnych rzeczy nie ma nawet mowy:( A od czego to się zrobiło? Pojęcia nie mam. Ani nie jadłem brudnych owoców, ręce zawsze myję przed posiłkami, itp, itd. Po prostu nie mam pojęcia:( No nic, jutro wyniki kolejnych badań więc zobaczę jak to teraz wygląda. Lekarz dodał tam jeszcze jakieś inne rzeczy oprócz tych, które robiłem wcześniej, więc mam nadzieję, że pogląd na sprawę będzie nieco lepszy. Odpukać, przechodzi przynajmniej przeziębienie i jeśli wszystko będzie ok jutro wracam na bieżnię, a do treningu siłowego obwodowego planuję od przyszłego poniedziałku. Ale co z tych planów wyjdzie to jeszcze nie wiem:( Oby się udało!!:)
Pozdrawiam serdecznie!!:)

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-03-15 10:03:05

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam Panowie!!:)

Wczoraj odebralem wyniki drugiej serii badan i ogolnie musze powiedziec, ze jest juz generalnie rzecz biorac lepiej (wkleje wieczorem w znosnej jakości):) Zostało mi jeszcze USG jamy brzusznej i ponowna wizyta u lekarza. Odpukać, sytuacja w jamie ustnej powraca do normy i to dzieki kropelkom za 1,50 pln:P:P:P Wczoraj zjadlem wiec pierwsze normalne posilki bez bolu i jeszcze zyje:P Jesli wszystko pojdzie dobrze i wszystko wroci do normy, to od przyszlego tygodnia wracam na diete i zaczynam lekki trening obwodowy oraz powracam na bieznie. Jesli po dwoch tygodniach nadal wszystko bedzie ok i dostane zielone swiatlo od lekarza, to wowczas wskakuje na gore Vitalowych supli i ruszam ostro z odrabianiem strat i budowaniem masy. Generalnie to w sumie moze i dobrze, ze sie tak wszystko ulozylo, bo dzieki temu mialem pretekst do 4 tygodni przerwy, ktorej pewnie balbym sie zrobic i nigdy bym nie zrobil, gdyby nie wspomniane klopoty natury zdrowotnej:P
Pozdrawiam serdecznie!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
I jak tam Łukasz, udał się powrót do ciwczeń ? tak wogóle, to jesteś(a przynajmniej powinieneś byc) przykładem dla mnie i dla wielu innych osób jak zadbac o własne zdrowie. Podziwiam cię ja nawet jak jestem chory to sam się lecze, bo jak pomyśle o nerwach, kolejkach itp to mną aż telepie z badaniami krwi i wątroby zwlekam już z pół roku dobre. Cały czas o tym myśle i cały czas mi nie podrodze do laboratorium

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Witam serdecznie!!:P

Panowie, oficjalnie oglaszam, ze od dzisiaj wracam do normalnych treningow i wznawiam suplementacje:P

Nie chciałem jeszcze nic pisać w zeszłym tygodniu, żeby nie zapeszać, ale przeprowadziłem już 3 czy 4 treningi FBW, które miały mnie znowu wprowadzić w rytm kultutystycznego życia obwarowanego dietetyczno-siplementacyjnymi rezimami i od tego tygodnia ruszam już pełną parą, bo nie ma czasu na zabawy:P

Wiąże się to z zadowlalającymi wynikami najnowszych badań, które sobie robiłem oraz bardzo dobrym wynikiem USG jamy brusznej, ktore miałem we czwartek zeszłego tygodnia:) Darioman, jednak takie badania, chocby okresowe, warto robić, bo nie dość, że skontrolujesz swój stan zdrowia, to jeszcze dowiesz się ciekawych rzeczy:P I tak na przykład ja sie dowiedziałem, że od urodzenia mam zrośniete ze sobą obie nerki:P:P:P, co fachowo nazywa sie bodajże zespołem nerki podkowiastej:P To wada wrodzona, najczęściej chyba spotykana jeśli wziać pod uwagę wady układu moczowego, jednak nie ma ona żadnego wpływu na stan zdrowia lub funkcjonowanie wyżej wymienionego układu:) Tak więc, odpukać, póki co wszystko jest ok, a najbardziej się cieszę, że mogę już normalnie jesć i mówić bez przeżywania męk Tantala:( Także czasami jednak warto się poświęcić i udac do lekarza, chociaż wiem, że w NFZ jest ciężko:( Ja miałem to szczęście, że akurat dostałem niedawno kartę Enel-Medu z pray i staram się ją na maksa wykorzystać:) Na pewno więc jeszcze jakieś badanka sobie strzelę w najbliższym czasie, bo takie mam plany:)
Niemniej jednak od dzisiaj ruszam już ostro z treningami w systemie splitowym, albo ewentualnei polecę jeszcze tydzień na FBW. Spadki siły są całkiem spore, ale u mnie tak zawsze, trzeba więc szybko nadrabiać stracone kilogramy zarówno na sztandze, jak i na kośćcu:P Dlatego też dzisiaj dorzuciłem już CEE Vitalmaxa, Glutaminę i BCAA oraz białeczko Protein 82 z dodatkiem kretki i kolagenu:) Na razie tylko tyle, bo nie ma co przesadzać, po długim poście żołądek może być jeszcze nie przyzwyczajony do tego rodzaju suplementacji:) Za tydzien lub dwa planuję jednak dotzucić jeszcze kilka rzeczy z arsenału Vitalmaxa:)

Wieczorkiem w końcu wkleję foty wyników badań, o ile przezyję pierwszy, w miarę ciężki trening po tak długiej przerwie:P

Pozdrawiam sedrecznie!!:)

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 czy Egg Pro

Następny temat

Co po kreatynie??

WHEY premium