SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerokosc bicepsa.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005


Panowie jakie sa najlepsze cwiczenia lub metody robiena cwiczen zeby "poszerzyc" biceps. Wiem ze biceps ma dwie glowy ale ciezko stwierdzic ktora odpowiada za to ze moim zdaniem biceps w miejscu zaznaczonym na obrazku wyglada wasko. Chodzi mi o to ze jak ktos stoi do mnie bokiem to widzi duzy biceps, natomiast kiedy ktos stoi do mnie przodem to widzi maly biceps. Mam nadzieje ze rozumiecie:)

Prosze o porady:)

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
hentelki z supinacją i ogólnie szeroki uchwyt na sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Hmm a bylem pewien ze raczej waski wlasnie powinienem na taka przypadlosc stosowac

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
masz zapisane w genach jaką bedziesz miał gdy zaczniesz regularny trening, ale myśle że jw idzie wszystko skorygować dobrze dobranymi ćwiczeniami

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
patrząc z przodu to jeszcze zależy jaki kształt ma twoja głowa boczna tricepsa, i czy bark jest dobrze rozbudowany, a mianowicie czy nachodzi na ramię. Co do ćwiczeń to uginanie szangielek na skośnej ławce,z supinacją, chwyt młotkowy, nachwyt, w oparciu przodem o ławeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83
ja osobiście dokładam na hantelka z prawiej strony 1,25kg i wydaje mi się że to jest to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5957
powiększyć głowę długą -> supinacja w unoszeniu hantli, nawet szeroki rozstaw rąk przy wszelkich unoszeniach sztangi, przy unoszeniu hantli inny sposób -> dłonie maksymalnie przekręcone wnętrzem do góry

"...Robisz to, ponieważ masz coś sobie do udowodnienia..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
fajny rysunek

don't give up get to strong

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Przy ulozeniu dloni wezszym niz lokcie pracuje bardziej glowa na zewnatrz bica (patrzac od frontu cwiczacego), przy ulozeniu dloni szerszym niz lokcie skupiasz sie bardziej na powiekszaniu bica od strony pach. Jesli chcesz go poszerzyc cwicz to, co jest mniejsze. Jesli caly czas robiles np. francuzem waskim chwytem to zmien teraz na szeroki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba - do oceny

Następny temat

jakie cwiczenia na ta czesc bicepsa ??

WHEY premium