SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester 2010

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3566
Wesołych !

Damy rade.
ciachokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
panowie sylwester jest raz w roku trzeba cos lyknac a jedna czy dwie lampki szampana napewno nikomu nie zaszkodzi a tak przy okazji zycze wam w nadchodzacym nowym roku wszystkiego najlepszego pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na życzenia jeszcze przyjdzie czas panowie, jeszcze święta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Przemsyki daj spokój każdy wali alko w sylwka . Zbyt poważnie podchodzisz do tego ci powiem :) .Chyba ze ciezko pracowałeś nad forma ,ja to nie mam problemu z tym w sylwka bije do upadlego nawet jak na bombie jestem :D . Raz w roku trzeba sie napic oczyscisz organizm :D . Przejdz na czarna strone mocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
j/w nie jesteś "pro" więc zluzuj od razu Ci wszystko nie spadnie... po za tym psychicznie odpoczniesz trochę :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mobaba - ah nawet nie wiesz jak ciężko W dodatku się wykosztowałem sporo, więc szkoda mi po prostu. Czarna strona mocy za jakiś czas, na razie 19 lat, więc teść jeszcze na dobrym poziomie jest


Dzieki za SOGi Na życzenia jeszcze czas przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Przemyski
nie zrozumiales mnie do konca ja nie z tych co zazdroszcza ze ktos trzyma diete nosi kurczaka do budy a ja sie z tego smieje poprostu wiecej luzu nic Ci sie nie stanie nawet jak bys wypil polowke sam do tego zadnych bialek nic uwierz nawet cm by Ci nie spadl gdby tak bylo to ja juz bym mial 15 cm w lapie nie patrz na profil 37 siedzi masa :D

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 386 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18333
Dobrze że zaczynam cykl w połowie stycznia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobry temat,


wydaje mi sie ze jedna impreza tragedii nie wyrządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
@up
Jak sie za mocno zaszaleje, to i jedna impreza moze zaprzepascic z miesiac albo i wiekszy okres poswiecony na treningi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa Reka

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium