SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester 2010

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie CKD startuje od stycznia, więc ciężko będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja trenuje dla siebie, zeby sie dobrze i pewnie czuc:) na Sylwestra takze mam zamiar sie zresetowac i podjesc niezdrowe zarcie, ale od stycznia ruszam z kreatynka na 110% procent. Jakos perspektywa spadkow - nie mysle wogole o tym, bez przesady:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
medox, ja mysle, ze tu bardziej bylo rozpatrywane to, aby na trzeci dzien (tak, na trzeci dzien bedzie kac) skutki nie byly tragiczne. Mozna wypic tyle samo, ale stosujac pewne "zabezpieczenia" bedziemy sie czuli o wiele lepiej po resecie.
Reset? - i to z utrata pamieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
Przemyski rozumiem,ale ja sobie nie będę żałował, w końcu 100dni raz w życiu - oczywiście swoja .
Zaopatrzyłeś się w jakieś wspomagacze?

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Nawet jak sie kiedyś diete trzymało to na sylwestra i tak było picie i ćpanie.

Teraz diety nie trzymie, ale i dragów nie ruszam więc równowaga jest heh.

Ja sobie strzele Jacka Danielsa albo Jim Beama jak w ubiegłym roku.
A po jednym dniu picia, nic nikomu nie spadnie. Ew. zgubi z litr wody i tyle :)

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hrynio, wspomagacze ? Chłopie mam całą tablice mendelejewa

Wezme sobie na sylwka 3 miarki shock therapy, to będę miał taką banie, ze nie będę ogarniał nic na treningu ładuje 2, gdzie norma to jest 0,8 i chodze jak naćpany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
hehe bardziej chodziło mi o wspomagacze do nowego cyklu po Nowym Roku w sensie suple

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
Nic nie będę sobie odmawiał ,polecę po bandzie w końcu za***iste balety mnie czekają w hali stulecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
i jak są jakies spadki na cyklu ;p?? Ja wypilem chyba przeszlo litr i nic ze mnie nie zeszlo jeszcze 1.5kg przybylo ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łącznie wypiłem w cały piątek około 9L wody, na siłe normalnie Spadków brak, wypiłem gdzies około 0,7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa Reka

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium