SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester 2010

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boooolooo i właśnie takie komentarze mnie demotywują ;-(

Czyli co jak wypije 0,5 na głowe wódeczke, (jutro cykl koncze 2 miesieczny) to mnie odwodni tak bardzo?

odpisywac mi tu ale juz i konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388297
to nie jest ten poziom zeby zaprzepaszczac miesiac albo wiecej, ogarnijcie sie z tego tematu nikt nie trzyma diety na ostatni guzik dopietej, po co ktos takie bajki pisze, jeszcze wchodzisz w jego profil a tam staz : rok

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2010-12-28 17:56:50

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Bajki, nie bajki, szczerze to mnie malo interesuje jak to odbierasz panie lordknaga.
Tak czy inaczej, pol litra wodki i dosc duzo wody wypitej na tej imprezie to praktycznie nic - lekki kac na drugi dzien, szczegolnie przy wadze 85kg . Po takiej popijawie nie bedzie szkod praktycznie.
Po ostrej poijawie szkody moga byc, ale juz wyjasniam. Jak sie pije browary, wodke, wino i whisky czy tam brendy przez jeden wieczor kompletnie bez umiaru i bez zadnych innych plynow bez procentow to definitywnie szkodzi - dwa dni nic nie jesz, nic nie mozesz zrobic, wstret do alkoholu przez 3 tygodnie

Przemyski nie wiem jak reagujesz na alkohol, ale jak dla mnie to pol litra czystej + wody tyle ile mozesz wypic (no 3-4l) na tego sylwka to mozna z czystym sumieniem pic. Dla mnie podstawa to nie mieszanie trunkow, unikanie jak ognia szampana.

Sie juz chyba troche zamotalem

lordknaga kazdy kiedys zaczynal :] A probuje pomoc, bo jak juz pije (co sie nie czesto zdarza odkad cwicze) to staram sie niwelowac szkodliwe skutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak zrobie jak mowisz, wezme sobie 3 butelki wody A na noc zapije carbo z białeczkiem i witaminami + to samo rano i bedzie gitara

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-12-28 18:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ja chyba 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5394 Napisanych postów 15410 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388297
gitara to bedzie jak przepity skacowany i wykrecony zoladek dostanie proch z rana i na noc, kibel bedziesz owiedzial srednio co 15 minut

dajcie sobie na luz 1-2 dni nic nierobienia w strone BB na 1 rok napewno wam nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2010-12-28 19:26:28

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Pozdro dla wszystkich nie pijących, albo pijących niewiele :)


(Urodzinki w styczniu to się odkuje % ) :D

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
Przemyski wyluzuj człowieku, od jednej popijawy nic Ci nie spadnie Dla przykładu właśnie skończyłem cykl tuż przed świętami, po pasterce nayebałem się w trzy dupy i nic mi nie jest, więc się tak nie przejmuj.
Do tego Ci powiem, że mam w styczniu dwie studniówki i też nie zamierzam robić za abstynenta, 100dni ma się raz w życiu, sylwka raz do roku więc nie ma co żałować.

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hrynio

ja też studniowke mam w styczniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18459
haha no to co wypijem nie?

'Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstością padania'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa Reka

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium