SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester 2010

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Weź nawet byś nie zauważył spadków po 1l wódki jakbyś rano wypił wodę i zjadł posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5396 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388322
ja sie dziwie gdzie wy sie wychowujecie i gdzie mieszkacie, jakies najgorsze dzielnice? ktos tam pisze ze widzial nie raz jak dzik dostal w pape i nie wstal, ja z najlepszej dzielni nie pochodze ale takie rzeczy to widzialem na youtubie, a te teksty o tym jak sucharek 60kg polozyl 120kg kabana 'a w ogole nie wygladal' to sa wymyslane wlasnie przez takich piszczeli, zreszta nie jeden wiekszy kolega ktory stoi na bramce w jakims klubie wam powie - ze najbardziej sie boja tych najwiekszych, bo sucharek moze pokazywac swoje dzudzitsu przy kolesiach na pokazowke jak ma kto za nim stanac, jak schab lezy po strzale to ciekawe co taki piszczel zrobi jak wylapie? koniec zycia czy jak? i nie mowicie ze sztuki walki to chodzi glownie o uniki i wykorzystanie sily przeciwnika, bo tempe bezmozgi co daja sobie ryja obic to tylko na filmach, a wiadomo ze jak ktos ma cietego ryja to predzej czy pozniej przyjdzie taka walka w ktorej przydadza mu sie godziny kardio :) takie historie poprostu miazdza system

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
ja tez robie cykl w sylwestra mnie beda spod stołu zbierac moze litr wejdzie jak nie wiecej wiec nie jestes sam lej w pape smialo :)
A jak juz nie bede mogl trafic kieliszkiem w morde to sciagne krawat i podciagne krawatem wokoł szyi i wejdzie


Zmieniony przez - leiTo91 w dniu 2010-12-25 20:47:43

Zmieniony przez - leiTo91 w dniu 2010-12-25 20:52:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Biore ze sobą:
-3L cisowianki
-Białko
-Carbo (rano)
-Witaminy




stary nie chce Cie krytykowac ale jak bym zobaczyl ziomka z takim czyms na stole to nie wiadomo jaki to by byl dobry kumpel i tak bym sie z niego smial.(no chyba ze by mial 120 kg wagi :D) nasluchaliscie sie ze po alko spadki spadki spadki gowno prawda chyba ze caly tydzien do nie przytomnosci bedziesz pic to Ci zejdzie 1-2 centy z lapy.

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Z tego zestawu to tylko te bialko po rancie by wygladalo

Woda bardzo dobrze zapija sie wódke, choc duza wiekszosc to strasznie dziwi...


ale wpadlem na pomysl, drink z bialkiem i wodka :D To by byl dopiero pocisk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowykk już ten etap minął, kiedyś jak się zaczynało nosić do szkoły dziwne posiłki w pudełkach, czy odżywki to się śmiali, teraz inny etap

booolooo zrób Gainerodrinka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5396 Napisanych postów 15413 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388322
bez jaj po alko i suplach w proszku a szczegolnie po bialku to by mnie pogonilo odrazu na sracz i to nie raz

a na kacu to juz w ogole

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Ja jestem na cyklu mono (test-rywalizacja), a i tak zamierzam dobrze się bawić. Nie ma co się przejmować spadkami.

Dobry temat, wbiłem



Zmieniony przez - radoslaw88 w dniu 2010-12-26 09:59:37

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7664
Ja będę jednym z nielicznych i w sylwestra ani kropli..wyczerpałem już swój limit na ten rok
od dwóch dni zbieram się do kupy i próbuje ruszyć na trening

Szczęśliwego Nowego Roku!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa Reka

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium