SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA a sylwester

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zastanawiam sie czy jak teraz zaczne cykl decy
czy jest sens przed sylwestrem bo cchce troche se popic jak kazdy
ale boje sie ze cos mi sie stanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Macie racje Panowie - nie powinnismy reklamowac ziola !

Zeszta jestem zdania, ze dobry "suplement" obroni sie sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Nic się nie powinno stać ale proponuje abyś przełozył kuracje tak na tydzien po sylwestrze,bo nie ma sensu koksowac i chlać zarazem.A gdybyś juz wbijał to grunt aby sie nie na***ać,ale i tak polecam pierwszy wariant
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki mi nie chodzi o na***anie ale jakies piweczko i jakiegos skreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qrwa albo cwiczysz albo cpasz, cioł jeden...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie albo cpasz albo cwiczysz...albo wez zacznij cykl a w sylwestra wypij sobie litr spirolku :D:D
a tak na inny temat.. jak mieszasz alkohol z blantami to dobry z ciebie d****!!

PIJ MLEKO HEJ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaszkiet o co ci chodzi. jak chces sie dop*****lac to nie odpisaju na pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Po pierwsze zacznijmy od tego że trawa to NIE ĆPANIE. Zioło jest za***iste a przeciwny jest ten kto nie próbował. Moje zdanie jest takie że jeżli podaczas całego cyklu zdarzy się noc że wypijesz czteropak i zapalisz skręta to nic się niestanie z masą (wogóle nieobawiaj się o interakcje z nandrolonem) a cioł to jesteś sam za poziom swojej wypowiedzi mój przedmówco.

Czytając jesten z Twoich postów wnioskuję że cykl już czacząłeś autorze więc jedyna rada skoncentruj się na ziółku które nie szkodzi masie i dołóż najwyżej piwo ale nie pij mocnego alkoholu bo żal masy. Biała więcej nie jesz w "tąnoc" bo rozwolnienia dostaniesz chyba że masz aminokwasy to będą wskazane.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Aha zapomniałem dodać że ja też mieszam alkohol z blantami więc dla niektórych z tego postu jestem depilem. Thx.
PS. zaciągnij się blantem, wypij piwo za jednym tchem (mój rekord bity na piwie TATRAMOCNA to 12.86sek) i dopiero wypuść stuuf z płuc. Masakryczne uderzenie nastąpi...

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
Holder nie mam nic przeciwko paleniu choc sam tego nie robie (co nie znaczy ze nie robilem). Ale ty masz tu byc tu przykladem bo jestes zarazem ZNAWCA I DORADZCA w tym dziale. Natomiast ty rodzisz chlopakowi cytuje "zaciągnij się blantem, wypij piwo za jednym tchem (...) i dopiero wypuść stuuf z płuc. Masakryczne uderzenie nastąpi..."
Ja aby cwiczyc 2 razy rzucilem palenie( a nie jest to latwe uwierz) i w okresie ostrego machania odmawiam sobie wszystkiego (no prawie )i dopiero gdy przestaje rozne rzeczy glupie wyprawiam czego zaluje potem. Holder lepiej bedzie jakbys nie pisal nic po piciu bo dziwne rzeczy wychodza (ale coz ostatki dlatego przeczytaj uwarznie co sam napisales : "Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu."

Do autora postu : chlopaki na moim osiedlu sa teraz w 3-4 tygodniu cyklu i skoncza pewnie przed sylwkiem ale jak ich oswiecilem ze to co biora bedzie dzialac jeszcze po odstawieniu to stwierdzili ze na***y nie bedzie. Wiec zastanow sie czy chcesz sie bawic czy robic mase bo czas jest i na to i na to. Zrobisz jak chcesz.,.,

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za wypowiedzi i wiele mi pomogliscie.DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Pipes mądrze gadasz, jednak nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.
Nie miałem zamiaru namawiać do palenia, ale chciałem zaostrzyć sens mojej wypowiedzi gdyż denerwuje mnie jak ktoś mówi że trawa to ćpanie albo ża dwa piwa na cyklu niszczą cały efekt. To śmieszne.
Sam palę naprawdę żadko, z piwem troszkę częściej ale też nie przesadzam. Chodziło mi jedynie o skonfrontowanie towaru z moją osobą aby zaprzeczyć poglądom niektórych, że trwawa to ćpanie i palą najgorsi. Nie uważam się za degenerata.

Odpowidzialność jaką bierzesz za swoje istnienie towarzyszy Ci w każdej sytuacji, dlatego dobrze zastanów się co zamierzasz w życiu osiągnąć zanim wybierzesz złą drogę rzekomo prowadzącą do celu.

*** Holder - doradca w dziale doping ***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl = Deca + Prolongatum

Następny temat

Sterdydu u "siłaczy" w Polsce

WHEY premium