SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 992
Siema, zaczynam cykl na mecie od początku grudnia, lecz obawiam sie o sylwestra bo będe ON, a jest jeden dzień taki w roku i chcialem coś wypić i coś białego zjeść, I tu moje pytanie, czy jak jestem na cyklu to moge np na jeden dzień odpuścić saa i czy to coś da ? to mój 1 cykl więc nie wiem ;) z gory dzieki za odpowiedź, poZdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
zas to samo co rok ten sam temat z sylwestrem... sprawdź sobie temat z poprzedniego roku ;-/ na serio macie problem bo nie możecie się nafonkac ani naje.. w sylwka bo bierzeice mete ojejku tak 1dzien wam duzo zrobi, się myśli przed cyklem o tym czy sa urodziny cioci i babci czy grupa impra z rysiem 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 992
właśnie czytałem tematy sprzed roku ale nie znalazłem żadnej interesującej odpowiedzi :D jedni mówili że można, drudzy że nie...a mnie konkretnie interesuje odpowiedź na pytanie, jakbym troche wypił i za***ał w nos żeby przetrwać całą noc i zeby zgonu nie zaliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zalezy jakie masz cisnienie krwi na saa,dorzuc do tego podniesione po alko i cocolino czy tam fete i tyle


jak sie pobawisz jedna noc to Ci nic nie bedzie ...

ludzie,Wy nie startujecie w zawodach wiec po chooya sie stresujecie czy mozna piwko wypic czy nie ,zeby masa nie spadla
jakby jeden z drugim jadl bedac na cyklu odpowiednio to nie martwilby sie czy czasami 2kg wody spadnie czy nie .

wyluzujcie troche i zacznijcie zyc i korzystac z zycia, bo silka dla 90% tutaj to hobby ,a nie sposob na zycie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
A ja mam dość ortodoksyjne podejście. Sterydy nie są dla cipek! Jeśli nie umiesz odmówić sobie alko, to na cholerę bierzesz się za bombę? Koks nie zmieni Cię w twardziela, dopóki Ty sam nie zmienisz swojego myślenia.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dlaczego od razu myslisz,ze jak ktos koxuje i wypije alko to musi sie RAMBO zalaczyc?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 992
wypowie sie ktoś jeszcze :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
baw sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
jakie wywody


sylwester jest raz w roku, to samo za siebie mówi, że trzeba doyebać, ale z umiarem

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
autor ma 16 lat wiec o czym my tutaj w ogole dyskutujemy ???


do ksiazek malolat ,a nie za koks ,alko i narkotyki

DreamChaser

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylemat - clomid + alkohol

Następny temat

Walimy twardo: equipose+meta+entanat, tren+wino - prosba o dopracowanie cyklu

WHEY premium