SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Pisałem wcześniej jakie i dlaczego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZIEŃ 13
Porządki świąteczne zakłóciły wolną sobotę, poza tym relax.

TRENING
Bieżnia 30min później przedramię i brzuch.

JEDZONKO




Komentarz: Dodatkowo sporo mandarynek i warzyw :)

SUPLE
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kdelook
A one mają większe znaczenie? Byle robił technicznie dobrze :) Chyba, że jest trójboistą to co innego.


Kluczowe moze nie sa, ale dobrze widac postepy wtedy. Juz mu proponowalem wczesniej, splawil mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
.....::::: DZIEŃ 14 :::::.....
DNT

JEDZONKO






Komentarz: Mielone mięsko i mozarella w wydrążonej cukinii pycha

SUPLE
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
E tam RVP, dziś wygrywają polacy
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/polak_wygrywa_turniej_pokerowy_w_pradze_253557.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Powiedz mi lepiej czy moja dieta jest w porządku czy lepiej coś zmienić
Więcej węgli kosztem fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Trening po 1 posiłku czy na czczo? Przy takich makro pokombinowałbym z Carb back loading czyli 1-2 posiłki białka+tłuszcze, trening później białka + węgle. Poszukaj sobie w google na ten temat informacji.

"Dieta ta łączy w sobie zalety LG oraz standardowej rotacji WW - utrzymanie tempa metabolizmu + zwiększenie odpowiedzi insulinowej po treningu + wzrost poziomu katecholamin, noradrenaliny i hormonu wzrostu no i pozwala ćwiczyć z ładnym brzusiem, a nie wywalonym bebzonem... poza tym odpada na niej kwestia głodu w trakcie dnia, stowarzyszona często z dietami typu LG" - wypowiedź gościa, który na tym jedzie.

EDIT: jak chcesz węgle zastępować tłuszczami (regularnie po trochę np.) to tylko widzi mi się połączenie tego z LG, bo na kilku posiłkach dziennie więcej węgli to może być zmora dla spalania fatu.



Zmieniony przez - kdelook w dniu 2012-12-09 23:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
kdelook
Trening po 1 posiłku czy na czczo?


Zawsze staram się robić na czczo, no chyba że dłużej pracuję i już głód doskwiera, albo mizerne samopoczucie mam to coś op******ę a później trening. Ale staram się najpierw robić trening siłowy i aeroby przed jakimkolwiek posiłkiem, ewentualnie kawa z rana, tylko nie wiem czy mogę dolewać mleka, chyba nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dlaczego nie? Jak kalorię wliczysz z niego to git. Skoro lipnie Ci się ćwiczy na czczo siłowo czasem (oczywiście cardio tylko na czczo bym robił) to przetestuj Carb Back Loading - sporo osób co na LG miało problem z głodem sobie chwali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

WHEY premium