SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam staż zaawansowanego nie czyni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
december
Sam staż zaawansowanego nie czyni.


To dlaczego w dziale znajdują się osoby które pracują pod okiem trenera i ktoś im wszystko układa?

Nie będę wskazywał palcem, domyślać się... Zresztą ja pisałem pół serio, pół żartem, wyj**ane mam gdzie ten dziennik się znajduje, ja się czuje pod względem treningu zaawansowany i nic tego nie zmieni, mam staż, nie muszę korzystać z porad/korekt innych odnośnie wykonywania ćwiczeń, mi to wystarczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Układy Zaawansowany będziesz jak wejdziesz w pupkę komu trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Misiek_masownik
Układy Zaawansowany będziesz jak wejdziesz w pupkę komu trzeba


Wreszcie mądrze ktoś gada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Żarcik, większość w zaawansowanych to wielkie konie, które ćwiczą latami. Będziesz wielki to tam trafisz- proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Nie twierdzę że nie, ale nie wszyscy, przeglądam trochę dział i widzę co i jak.
Z mojej strony koniec tematu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Dzisiaj drugi i ostatni trening siłowy w tym tygodniu przed startem z nowym dziennikiem (dział zaawansowany hahhaha) kapitalny trening, czuję że ta przerwa mnie odbudowała siłowo i psychicznie.

Drążek nachwyt
MC
Wiosło
Rozpiętki
Hitlerki
Uginanie ramion ze sztangą (tu myślę że szybko wskoczę ponad 40kg)
Młotki
Bieżnia 20min

Miska
Filety z piersi kurczaka w panierce z owsianki, ziemniaki
Owsianka z rodzynkami i kakao, tuńczyk
Pieczywo z pestkami dyni, indyk

Omega3, magnez

Myślę nad treningiem pod nową redukcję, będzie to prawdopodobnie coś takiego.....
I dzień - FBW
II dzień - SW
III dzień - FBW
IV dzień - Crossfit
V dzień - FBW
VI dzień - co drugi jakieś aero
VII dzień - wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
daget7
Wiesz ja mogę te zapiski z dziennika nawet w zeszycie pisac bo robie to przede wszystkim dla siebie. Staż na siłowni mam kilkuletni z przerwami, więc żartem czy serio nie uważam się za początkującego w tej dziedzinie, no chyba że potrzebny jest papier trenera i dietetyka żeby dostać się do zaawansowanych to wtedy możesz pisać że się ośmieszam, ale w innym przypadku Ty się ośmieszasz pisząc tak


Wez skoncz pyerdolic z laski swojej Tadzik. Dla mnie jestes swiezak i tyle, zreszta troche grzeczniej napisalo Ci to 5 innych osob. Pokaz na fotach i wynikach silowych te zaawansowanie to Cie przeprosze, przytule i zamkne morde Poki co jestes zwykly Zbyszek w klapkach z silki bez miesni i z otluszczeniem, cos jak ja. Co do dziennika to nikomu laski nie robisz ze go prowadzisz, wiec jak masz tak wyebane rzeczywiscie to go zamknij i po bolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Jeśli uważasz się za takiego Zbyszka to spoko, ja tam mam inne zdanie na swój temat. pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Wrzucę foty żarła jeszcze bo już od poniedziałku to raczej sporadycznie:

Wczorajsze:




Dzisiejszy sosik z prawdziwków i pieczarek z kurą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

WHEY premium