SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No to wracaj tadziu do dziennika, posmiejemy sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Kapitan Wodka
No to wracaj tadziu do dziennika, posmiejemy sie troche


Nie będzie z czego się śmiać, bo podchodzę teraz poważnie do tego.
Żadnych głupich zdjęć, filmów i dyrdymałów, fat ma lecieć a mięśnie będą rosły, będzie pot i zero płaczu!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A będą mądre filmy? Tzn. z treningów, żebyśmy mogli monitorować Twoje nieopierdzielanie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
december
A będą mądre filmy? Tzn. z treningów, żebyśmy mogli monitorować Twoje nieopierdzielanie się.


Na razie nic nie będzie, monitorował będę się sam, wpisy w dzienniku będą raczej liche, skupię się na treningu zamiast na pierdzieleniu, nikomu nie muszę nic udowadniać, przy pierwszej redukcji zrzuciłem 9kg, przy drugiej sie obijałem i waga mniej więcej ta sama, ale na pewno poprawa sylwetki, teraz muszę się pozbyć brzucha i łapać mięsień, ciężka praca i jeszcze raz ciężka praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14069
Bez dupeczek? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Ejdem
Bez dupeczek? :D


Mam nadzieję że chociaż jakieś wąskie wpisy będę w stanie robić regularnie, a co dopiero dupeczki wklejać

Właśnie wróciłem z rozmowy o pracę, możecie mi gratulować :)
Obecnie 4 dni pracujące czwartek, piątek, sobota, niedziela, ma dojść jeszcze 1,2 dni więc będzie ciężko rozdzielać czas, praca, trening, dziecko, gotowanie itd, więc jak wpisy będę wrzucał tylko w dni wolne to nie marudzić że gdzieś chleje czy coś, tylko nie mam czasu. Dodatkowo boks albo kickboxing ma dojść, tłoczno, ale musi wyjść na dobre! Dobra już wiem kiedy pracuję, jutro liczę TDEE, układam jakiś trening, prawdopodobnie FBW, co do diety to powiem na starcie czy dalej IF czy coś innego. Aha, zaraz lecę dokupić 20kg na sztangę, a na dniach do bieżni dojdzie Cross Trainer albo rower, bo biegać nie lubię. Trzeba tylko czekać na pierwszą wypłatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Dzisiaj dojechany dzień z załatwieniami to pracy to rejestracji dziecka.
W między czasie 5-rundowy sparing bokserski z Mustażem, teraz czekam na lm.

Miska....
Pieczywo, indyk
Wołowina, makaron
Kura z warzywami
Migdały, rodzynki

Omega3, magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Jaki buzzer! Jakies foty dasz tym razem czy znowu bedziesz pyerdolil o braku aparatu i o tym ze robisz to dla siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Kapitan Wodka
Jaki buzzer! Jakies foty dasz tym razem czy znowu bedziesz pyerdolil o braku aparatu i o tym ze robisz to dla siebie?


Aparat mam, zalał się co prawda i z filmami problem, ale zdjęcia pyka jak należy, jednak nic nie wrzucam bo robie to dla siebie

Wrzucę po ukończeniu wszystko, będę chciał też podczas tej redukcji obalić pewien mit o którym napiszę w późniejszym czasie. Zastanawiam się czy nie założyć dziennika w dziale dla zaawansowanych, w końcu staż z żelastwem już się jakiś ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
HAHAHAHAHAHAHA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

WHEY premium