SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Micha:
Pieczywo ciemne z indykiem
Piersi, kuskus i warzywa
Serek wiejski, rodzynki, orzechy
Jajecznica z pancettą

Dzisiaj dużo ganiania i załatwiania spraw, wizyta z dzieciakiem u lekarza, nie było kiedy zrobić aerobów, ale zaraz może coś p******nę.

glukozamina
omega3
cynk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
DZISIAJ:
Drążek podchwytem do klatki
MC
Wiosłowanie
Rozpiętki
Uginanie ramion ze sztangą
Młotki
Bieżnia 20min

Micha: 2840kcal + 10g curry
Kura, ryż, warzywa
Dorsz, pyry, warzywa
Łosoś, mozzarella, orzechy, rodzynki

-

bcaa
glukozamina
omega3
cynk

Zmieniony przez - daget7 w dniu 2013-04-05 00:27:25

Zmieniony przez - daget7 w dniu 2013-04-05 00:28:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
To czerwona kapusta? Jak ją przyrządzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
artur_j
To czerwona kapusta? Jak ją przyrządzasz?


Przeważnie ścieram na tartce na grubych oczkach, doprawiam solą i pieprzem, troszke cytryny wyciskam, drobno posiekana mała cebula i starte jabłko, wszystko mieszam i robię w mikrofalówce aż kapusta będzie miękka. Co do zdjęcia to akurat ta jest kupna (brak czasu na babranie się z tym) :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Dzisiejszy trening:
Bieżnia 5min
Przysiad 7s 10p
Wykroki 4s 10p
Wspięcia 4s max
Syzyfki 4s
Żuraw 2s
Bieżnia 25min

Micha około 2700kacl
Kura, ryż, kurkuma, plastry ogóra
Bułka z indykiem, owsianka z dodatkami
Sałatka z łososia, mozzarelli, warzyw i oliwy



bcaa
glukozamina
omega3
cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
ja na razie robię sobie przerwę od siłowni, wczoraj trening mma i po sparingach jestem niezle obolały, za dwa tygodnie wroce do żelastwa, tylko nie wiem jeszcze czy bedzie to trening pod sw, czy zrezygnuje z braku czasu i pojade jakis split. jedzenie raczej zdrowe ale bez liczenia, teraz mi sie nie chce a od 12 nie bedzie czasu. Na te dwa tygodnie zawieszam dziennik, do usłyszenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 813
Dzisiaj niezła skrętówka
A Jak noga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Mustaż
A Jak noga?


Siniak wielkości piłki nożnej, utykam i czuję jakby coś z pachwiną było nie tak, jeśli nie przejdzie do czwartku to na macie pojawię się dopiero w niedzielę. A Ty jak znowu będziesz chciał skorzystać z laptopa to najpierw zadzwoń i weź wreszcie się ogarnij i odbierz swojego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Nie w piątek a w niedzielę w nocy wyjeżdżam na tydzień, po powrocie zobaczymy w którym kierunku pójdę.

Tak jak wspomniałem, jem w miare dobrze tylko nie chce mi się liczyć teraz, a raczej wymienić baterii w wadze...

Dzisiejsza zapiekanka z wieprzowiny, warzyw, węgli i sera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Tadzik to do Irlandii zdaje sie cisniesz? Dlugo bedziecie te hale skladali?

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-10 04:31:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

WHEY premium