SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
.....::::: DZIEŃ 44 :::::.....

TRENING
Bieżnia 30min i brzuch

MICHA






SUPLE
Omega3 x4
Żeń-szeń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 120
Okres świąteczny jałowo przebimbałeś, ale wejście w nowy rok na wysokim poziomie :**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
.....::::: DZIEŃ 45 :::::.....

TRENING
Plecy&biceps
Drążek nachwytem max/max/max/max
MC 10/10/10/10
Wiosło 10/10/10
Szrugsy max/max/max
Uginanie ramion ze sztangą 10/10/10/10
Młotki 10/10/10/10
Nadgarstki podchwytem max/max/max/max
Bieżnia 15min

Komentarz: Opiszę dzisiejszy trening bo co jakiś czas ktoś pyta co i jak, a więc: Rozgrzewka na worku 15min później drążek max serie, czyli 4-6 powtórzeń bo nachwytem w ogóle mi nie idzie, Martwy 90kg, wiosło 70kg, szrugsy nie pamiętam ale około 22-20 powtórzeń, biceps 40kg, przedramię 15-12p Całkiem solidny trening.

MICHA






SUPLE
BCAA 15g
Omega3 x4
Żeń-szeń
Magnez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Slaba ta miska Twoja daget, i pisze bez uszczypliwosci tym razem Malo bialka, a polowa niemalze z tego co jest to roslinne. Poza tym nie trzymasz w miare b/t/w tylko raz tluszczu 120, a raz 80. Niedobrze. Odnosnie treningu - brak kilgramow non-stop ale do mnie sie zdazyles o to przyebac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Kapitan Wodka
Slaba ta miska Twoja daget, i pisze bez uszczypliwosci tym razem Malo bialka


Pierwszy raz bialko poniżej 150, więc jak słabo to tylko ten jeden raz, nie będę płakał z tego powodu bo akurat wczoraj zrobiłem sobie zdjęcie i stwierdzam że przy obecnym treningu i diecie może nie do końca spełniam swoje założenia, lecz idę w dobrą stronę, bo mimo wszystko sylwetka w znacznym stopniu uległa poprawie, przy sobocie zrobię pomiary i jeszcze długo pomyślę nad rezygnacją z tego splitu...

Tak dla porównania sprzed tych 40dni i teraz:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
No cos tam widac, progres jakis jest. Daj tez inne zdjecia jednak, calej sywetki itd. bo z tego jednego to choya mozna powiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Kapitan Wodka
No cos tam widac, progres jakis jest.


Wreszcie piszesz jak należy

Zdjęcia całej sylwetki wrzucę jak będzie się czym chwalić, poza tym nie chce mi się tatuaży zamazywać, to czasochłonne. Waga stanęła, a może nawet nieco przybrałem, jednak mięśnie są bardziej wyraziste, szczególnie nogi i triceps, do tego brzuch mniej wiszący i nieco tłuszczu z klatki zeszło, szczerze to najbardziej mi zależy na klacie i brzuchu właśnie, więc może warto dalej robić swoje i obserwować, jedynie coś dietę modyfikować? Zobaczymy, obecnie jak dołożyłem ciężaru to lepiej czuje każdy mięsień, dzisiaj zakwasy na plecach nawet, a mam zamiar kolejne 20kg na dniach dokupić, tylko teraz chyba kupię 4x5kg żeby hantle wzmocnić!

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Waga najmneij wazna w tym wszystkim Ciesze sie Twoim szczesciem Co do diety to Ci nie doradze, ale wszedzie radza zeby w miare trzymac b/t/w na stalym poziomie. Jedziesz dalej, nadal bede Cie wkvrwial bo lubie, Mlody Pelikanie :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Widać, że coś zeszło ale przez to, że robisz takie zdjęcia nie widać rzeczywistego progressu. Niewidoczne ramiona, plecy, nogi. W takim razie po co robiłeś sobie tatuaże jak się ich wstydzisz?

Ja bym umarł z głodu jedząc tak mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

WHEY premium