SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swim Deep

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
tłuszcz mleczny to jeden z lepszych jakie nam natura dała, odrobiną laktozy bym się nie martwił.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
Koniu151
tłuszcz mleczny to jeden z lepszych jakie nam natura dała, odrobiną laktozy bym się nie martwił.


Nie chodziło mi o unikanie mleka w ogóle, ale spożywanie go kilka godzin przed treningiem który staram się robić na czczo.

Chciałbym unikać pieczywa czy masła orzechowego ale nie wiem czym podbijać kcal, a przeważnie masłem właśnie dobijałem, jakieś propozycje/sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9820
Może oliwa z oliwek jeśli chcesz podbić kcal tłuszczami.

The race is long... and in the end it's only with yourself...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
.....::::: DZIEŃ 15 :::::.....

TRENING
Klata & triceps
Pompki max/max/max/max
Skos 20/18/15/12
Wl 15/15/15
Rozpiętki 20/20/20
Wąski chwyt 10/10/10
Wyciskanie francuskie 10/10/10
Pompki w podparciu tyłem max/max/max
20min

Komentarz: Dzisiaj mimo czterech godzin snu i treningu po pracy (wcześniej tylko kawa i banan) szło nadzwyczaj dobrze. Niezła pompa mimo stałych ciężarów, dawno tak tricepsa nie czułem :)

JEDZONKO




SUPLE
BCAA 15g
Omega3 x3
Magnez

Na treningu nieco mocniejsze brzmienia z radia dziś, a dla ludu dziś WY3


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
daget7

Chciałbym unikać pieczywa czy masła orzechowego ale nie wiem czym podbijać kcal, a przeważnie masłem właśnie dobijałem, jakieś propozycje/sugestie?


A czemu chcesz unikać pieczywa? myślałeś nad pieczeniem własnego chleba? Z Twoimi zdolnościami to będzie pryszcz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
orzechowe masło zastąp zwykłym, lub klarowanym, ewentualnie jak hajs się zgadza produkty na bazie kokosa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
marian86
Może oliwa z oliwek jeśli chcesz podbić kcal tłuszczami.


To akurat wiem, ale nie wiem na ile mogę nadużywać tłuszczy...

ruski czołg
myślałeś nad pieczeniem własnego chleba? Z Twoimi zdolnościami to będzie pryszcz :)


Myślałem i zawsze ten zakwas mnie zniechęca, piekłem już takie wymyślane z owsianki orzechów itd, ale porządnego chleba nigdy nie robiłem, chyba wkrótce spróbuję.

p.s - o jakich umiejętnościach gawarisz?

Koniu151
orzechowe masło zastąp zwykłym, lub klarowanym, ewentualnie jak hajs się zgadza produkty na bazie kokosa.


Mleko kokosowe jest pod ręką, co jeszcze proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261543
Widać po zdjęciach że albo masz talent kulinarny albo dobrze się czujesz w photoshopie Ja robie chleb wg przepisu ze strony https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s5.html . Jest zaj**isty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1643 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19133
.....::::: DZIEŃ 16

TRENING
25min

JEDZONKO




Komentarz: Dzisiaj słabo trochę, praca i brak chęci do głębszej choreografii kuchennej, co zresztą widać na zdjęciu wyżej (przyjarało panierkę z otrąb)

SUPLE
Omega3 x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dobrze lecisz, o której trening robisz? Jeśli po 1 posiłku przerzuć sobie węgle z niego do potreningowego a wykorzystasz część zalet diet IF - niski poziom cukru w ciągu dnia przed treningiem. Fajna micha ciągle jest!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny Masa+siła

Następny temat

Proszę o podpowiedź na czym się skupić

Wiecej