SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja na początku

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

80

Wzrost

190

Staż treningowy

2 tygodnie po dłuższej przerwie od ćwiczeń

Obwód pasa

-

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia+ light cardio :) x3 w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia, sporty walki

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

nie musi być nie wiadomo jak drogi ten suplement :)

Cel/problem/opis

zwiększenie masy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Witam,
chciałbym się dowiedzieć jaka jest najlepsza proporcja węglowodanów i białka w gainerach, ponieważ chciałbym wypróbować jakiś i nie wiem czym się kierować.
Proszę o konkretne podpowiedzi (nie w stylu, to zależy od organizmu i czego oczekuje itp..bo liczy się zwiększenie MASY w tym wypadku) co do firm i wyrobów. Nie mam ścisłej diety ale jem systematycznie i chcę wykorzystać go jako uzupełnienie posiłków.
Czy jeżeli rozpocząłem ponownie treningi na siłowni to łączyć go od razu z kreatyną czy wstrzymać się na jakiś czas.

Czytałem już poradnik suplementacyjny z wykorzystaniem produktów firmy ActivLab ale nasłuchałem się sporo złego i nie wiem co teraz o tym myśleć ;)
Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bryan994
Mądrzejszy jak juz.. Właśnie pokazałeś swoja mądrość.



mistrz

bryan994
odpowiadam wprost na pytania skoro koleś pyta konkretnie o gainer to nie będę mu pisał o diecie
A tu jest potwierdzenie tego, że nie powinieneś doradzać, skoro masz takie krótkowzroczne podejście do sprawy.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-02-21 13:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
sa gainery z 10%,20%,30%,40%,50% biaka reszte wegli a jaka jest najlepsza dla ciebie to juz zalezy i brakuje ci w diecie , bo tak na prawde gainera sie bierze wg braków w niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234881
ponizej 20% bym nie schodzil imo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234881
oczywiscie biala bo jak maja dodatki tauryny i kreatyny to minimum 30%

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
bierz mutanta chyba najlepszy gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234881
bzdura!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
kazdy ci powie ze mutant mass jest jakosciowo jednym z lepszych i ma najlepszy sklad..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Po 1. to na początku się nie bierze żadnych odżywek, tylko leci na sucho - od tego zacznijmy.

Po 2. może i mutant mass jest "lepszy" od większości pod różnymi względami, ale jest też najdroższy i ludzie sobie wyrabiają o nim nie wiadomo jaką opinię.

Po 3. widzę twoje podejście do treningu

Po 4. odżywki to nie jest gwarant masy, tylko dodatek, gdy na prawdę nie wyrabia się z dietą.

Po 5. jak już wspomniałem dieta jest najważniejsza

Po 6. Lepiej nie doradzaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
po 1 czytaj dokladnie co koles chcial a pytal wprost o gainer
po 2 to jest jego indywidualna sprawa kiedy chce co brac a gainer to chyba nic takiego
po 3 mutant wcale nie jest taki drogi
po 4 kieruje sie wlasnym doswiadczeniem (ktorego mam zapewne wiecej niz ty) a nie opiniami inncyh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ACT

Następny temat

Prośba o pomoc w rozpoczęciu treningu

WHEY premium