SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strict curl, jedziemy po złoto

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
11 Jeff Kopeć kat do 125 kg senior wynik 87,5 kg wspaniały debiut zajmuje 2 miejsce oraz 3 miejsce w open seniorów
12 Dennis Sitek kat do 125 kg seniorów wynik 95 kg zajmuje zostaje Mistrzem Europy i rekordzista Europy, 2 miejsce w kat Open seniorów i dokłada 3 miejsce open absolut niestety choroba pokrzyżowała plany, miało być min 100kg obiecałem Ci mistrza Europy i rekordziste a nawet 95 kg i masz to haha 100kg obiecałem Ci na świata
Pora na naszego juniora
13 Wiktor Dmochowski kat do 82,5 kg junior wynik 75 kg zostaje mistrzem Europy i rekordzista Europy oraz 2 miejsce w kat Open junior, chłopak, który nie wierzył w siebie, wielokrotnie pisał do mnie czy jest sens żeby jechać obiecałem Ci medal i masz to. chłopak, który miał zapas ale moja decyzja padła 75 kg chłopak, który zapowiada na świata wynik 85 kg armwresler z sercem do walki gratulacje piękny debiut.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
Przy okazji bo to Wasza zasługa, że strict curl mocno się rozwija w Polsce. Wielkie podziękowania dla organizatorow zawodów strict curl w Polsce, dla Tadeusza Homańczuk, który zorganizował dla mnie zawody we Wrocławiu Puchar dolnego Śląska 2021 rok gdzie zaistniałem ja i Łukasz Rycombel, Jerzy Sarnecki ktory zorganizował zawody 2 razy w Holandi w 2021 i 2022roku tam nabrałem pewności w siebie, że mogę rywalizować na świecie, dziękuję Krzysztof Antosik, który zorganizował piękne zawody w Płońsku w 2023 ja tam wyrównałem rekord Europy mastersow w kat do 110kg a 2 tygodnie później na Mistrzostwach Europy ustanowiłem rekord 85kg , gdzie debiutowali Michał Wołodko, Bartosz Moc oraz Marcin Marszałek, Róża Wagner, Dawid Warmuz, którzy to po tych zawodach zdobyli medale mistrzostw świata, Wojciech Sychy ktory to w 2023 i 2024 roku zorganizował piękne zawody w Teresinie gdzie znalazły się następne talenty jak Tomasz Dudzik ,ktory to wziął swoją masę ciała na bicka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
Z forum oprócz mnie i brata startował też kolega o nicku zwierzolud, który czyta moje posty i zgłosił się do mnie na priv. Zajął pechowe 4 miejsce ale robi progres z zawodów na zawody niestety pech ciąży nad nim, w marcu na Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec był 4, Mistrzostwa Słowacji i Czech 4, Mistrzostwa Europy 4
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10160 Napisanych postów 30500 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 729417
A masz zdjęcia chłopaków,tych o których piszesz-warto wrzucić,zawsze jest uciecha,że ktoś jeszcze widzi i potem rozpoznaje.
Twoj start pechowy ale tak jest w sporcie-zawsze cos musi pójść nie tak a kontuzja to jedna z gorszych wersji.
Ale i tak wynik super w takiej stawce byc drugi z kontuzja-to duzy wyczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
Dziękuję, wstawię zdjęcia muszę poszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
Wiktor Dmochowski 1 miejsce w juniorach do 82,5 kg

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
2 w open juniorach

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4643 Napisanych postów 7323 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39896
Team Goldberg

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12223 Napisanych postów 30632 Wiek 75 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1131782
Silna grupa!
Liczna grupa!
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2021 wg PiwnyBęben

Następny temat

Boks po 60

WHEY premium